Лого av-to.info

Яке масло можна заліваті в автомобіль Міцубісі ASX?

чи підійде масло «Мобіл-1» синтетика для заміні в двігуні Mitsubishi ASX (Міцубісі ASX)? (Петро)

Привіт Петро. Ваше питання є дуже актуальним для господарів таких моделей позашляховиків. Аджея кросовер вімагають использование только якісніх витратності масел. Саме тому автомобільний концерн Mitsubishi за прикладом своих конкурентів займається виготовлення власної Рідини.

Як часто ви міняєте масло на своєму авто?

Опитування
Загрузка ... & nbsp; Завантаження ...

Яке ММ заліваті? || | 222

Власникам моделей ASX виробник радить заливати тільки оригінальне ММ від компанії під назвою Engine Oil. Це масло є синтетичним. А його стандарт в'язкості - 5W30. Заміну рекомендується здійснювати не рідше ніж кожні 15 тисяч кілометрів пробігу. Але врахуйте, що вітчизняні автозаправки не завжди пропонують споживачам якісний бензин і дизель, тому термін експлуатації продукту слід скоротити до 10 тисяч км пробігу.

Автомобиль Митсубиси АСХ
Автомобіль Мітсубісі АСХ

Природно, ви Цілком можете використовуват синтетичне рідина «Мобіл-1», яка відповідає класу 5W30. Для вашого транспортного средства вона підійде. В принципі можна використовуват будь-який Інший синтетичний витратності материал, что відповідає цьом класу. Альо головне, щоб рідина були Дійсно якісної и змогла задовольніті и ВІДПОВІДАТИ всім вимоги и спеціфікаціям двигуна кросовера.

Тому в даного випадка слід пріділіті Рамус радам виробника транспортного средства.

Хто, як НЕ Інженери компании знають, Пожалуйста змазують Речовини має заліватіся в мотор. Ми зі свого боку Радимо вам купуваті ММ у дилера або офіційного постачальника через інтернет. Придбання контрафактної продукції або підробкі Згідно прізведе до Нових проблем в работе двигуна.

Відео «Заміна ММ на позашляховик Мітсубісі АСХ»

Прямо зараз ви можете Побачити, як здійснюється самостійна заміна ММ на транспортному засобі Мітсубісі АСХ.