Лого av-to.info

Як вібрато масло для двигунів з встановленим газобалонним обладнанням?

у мене Шевроле Лачетті 2005 г. в. Пробіг 300000 км. Встановлен ГБО на 270 000 км. Яке масло порадите заліваті? Зловили весь час только GM Dexos 2 Longlife 5W-30. Витрати масла 1,5 - 2,0 л. на 10 тис. при їзді 100 км / год. Если швидше, то более. Кажуть, що є спец масла для моторів з ГБО. (Володимир)

Добрий день, Володимир. Ві абсолютно праві, на сьогоднішній день у продаж можна найти моторні Рідини, прізначені для двигунів з встановленим газобалонним обладнанням. Ми Спробуємо дати вам рекомендації по Вибори витратності матеріалу.

Яке масло краще лити в мотор з ГБО?

витрати в півтора-два літри Рідини можна назваті катастрофічнім. Перехід з універсального ММ на спеціалізоване є необхідною умів для нормального Функціонування мотора. Вікорістовуючі спеціальну рідіну, ви унікнете засмічення цилиндропоршневой групи І, відповідно, камери згоряння. Однако, если ви Довго експлуатувалі авто на звічайній Рідини, то засмічення Вже могло мати місце.

Линейка моторных жидкостей Ликви Моли
лінійка моторних рідін Ликви Моли

Оскількі Ми не перший рік займаємося ремонтом транспортних ЗАСОБІВ та аналізом Сайти Вся витратності матеріалів, ми точно можемо Сказати, что якість газу на сьогоднішній дня не така висока, як хотілося б. Тім более, если врахуваті думки фахівців з цього приводу и безпосередно водіїв. Тому использование універсальніх ММ может только нашкодіті двигун. У продаж можна найти масла, прізначені конкретно для машин з газовими установками.

необходимо віділіті следующие, найбільш якісні витратні матеріали:

  1. Кастрол, відмінно підійде для експлуатуються трівалій годину двигунів. Йдет конкретно про Кастрол Едж 0w-30. 0w-40. 5w-40. ЦІ витратні матеріали вважаються універсальнімі и віконують свои Функції як при їзді на бензіні, так и на газу.
  2. Мотюль спеціфіку CNG / LPG такоже є універсальнім ММ як для метанового газу, так и пропан-бутану.
  3. Ликви Моли в прінціпі давно зарекомендувала себе як виробник якісніх ММ. Лінійка 5w30 Топ Тек 4300 представляет собою малозольний продукт для транспортних ЗАСОБІВ нового поколения, зокрема з фільтрамі саж. Допускається до использование у всех машинах з ГБО, Незалежності від типу паливо.
  4. Фукс Титан Сін Про Газ 10w40, GT 1 Про газ 5w40, 5w30 - відмінно Підходить для природного газу.

Виробники відзначають, что Такі витратні матеріали можна експлуатуваті як в легкових машинах, так и мікроавтобусах. Кроме того, в Деяк випадка експлуатація спеціалізованого масла дозволити заощадіті паливо, если віріті виробникам. Хоча на практике це відбувається Вкрай Рідко.

Відео «Ресурс роботи масла на газу»

Про ті, як працює моторна рідина в двігуні на газу - Дивіться на відео (автор - Газомобіль) .