Масло Mobil: вчимося розбиратися у маркуванні!

Привіт! У чому різниця між маслом Mobil super 3000 X1 formula FE 5х30 і тим же маслом без *Х1*? C повагою, Юрій!

Доброго дня, Юрій. Питання вибору витратного матеріалу досить важливий, тому дуже добре, що ви звернулися за консультацією до нас. Зараз ми дамо вам кілька рекомендацій з цього питання.

Як розрізнити маркування моторних масел Mobil?

Моторні рідини Mobil super 3000 X1 formula FE 5х30 і Mobil super 3000 formula FE 5х30 є ідентичними витратними речовинами для двигуна вашого авто. Справа в тому, що деякі дистриб'ютори мастила і продавці, як ми вже зрозуміли, вивчивши вітчизняний ринок витратних матеріалів, далеко не завжди в каталогах вказують повну назву речовини. Відповідно, символи Х1 іноді пропадають з назви масла, але це не означає, що ці мастила різні, ви самі можете переконатися в цьому, вивчивши етикетку на каністрі.

Також відзначимо, що для надання допомоги вам ми вивчили і технічні характеристики ММ. Моторні рідини Мобіл Супер в цілому являють собою мастило преміум класу, створені спеціально для забезпечення гарної захисту агрегату. Mobil Super 3000 Х1 Формула FE 5W-30 являє собою синтетичних витратний матеріал, чиє призначення полягає у збільшенні ресурсу роботи двигуна в транспортних засобах різного типу і віку. За твердженням виробника, при використанні продукту в легкових авто, позашляховики, мікроавтобусах з бензиновим або дизельним двигуном ви зможете надійно захистити мотор.

Моторная жидкость Мобил Супер Формула ФЕ
Моторна рідина Мобіл Супер Формула ФЕ

Також виробник запевняє, що ефективність експлуатації продуктів Мобіл доведена безліччю різних випробувань і тестів. Споживач може бути впевненим у тому, що його машина досягне високого рівня експлуатаційних характеристик, які вказані виробником.

Що стосується переваг, то продукт від Мобіл дозволяє:

  • захистити внутрішні компоненти агрегату при роботі на підвищених температурах;
  • забезпечити високі експлуатаційні властивості при запуску мотора «на холодну»;
  • забезпечити хорошу очистку мотора в процесі експлуатації, а також захист від появи відкладень в системі;
  • захистити агрегат автомобіля від підвищеного зносу;
  • заощадити на витраті бензину.

Виробник відзначає, що його продукція розробляється з метою надання додаткової захисту ДВС в порівнянні з «синтетикою» і «мінералкою». Фахівці індустрії, не відносяться до компанії, радять використання цієї марки ММ в тих випадках, коли з'являються важкі умови водіння. Зокрема, коли потрібно уникнути пошкодження ДВМ в результаті сильних і частих навантажень. ММ відповідає багатьом міжнародним стандартам та проводиться з урахуванням всіх специфікацій моторів Форд.

Відео «Повний опис 3000 ММ X1 formula FE 5х30»

Повний опис вищевказаного масла ви знайдете на відео (автор — Oiler).


Коментарі та відгуки