Лого av-to.info

Масло Mobil: Вчимося розбіратіся в маркуванні!

Здравствуйте! У чому різніця между маслом Mobil super 3000 X1 formula FE 5х30 и тім же маслом без * Х1 *? C повагою, Юрій!

Добрий день, Юрій. Питання Вибори витратності матеріалу Досить важлівій, тому дуже добре, что ві звернули з консультацією до нас. Зараз ми дамо вам кілька рекомендацій з цього питання.

Як розрізніті маркування моторних масел Mobil?

Моторні Рідини Mobil super 3000 X1 formula FE 5х30 и Mobil super 3000 formula FE 5х30 є ідентічнімі витратності Речовини для двигуна вашого авто. Справа в тому, что деякі дистриб'ютор мастила и продавці, як ми Вже зрозумілі, Вівче вітчизняний ринок витратності матеріалів, далеко не всегда в каталогах вказують повну Назву Речовини. Відповідно, символи Х1 іноді пропадають з назви масла, но Це не означає, что ЦІ мастила Різні, Ви самі можете переконатіся в цьом, Вівче етикетки на каністрі.

Такоже відзначімо, что для Надання допомоги вам ми Вівче и технічні характеристики ММ. Моторні Рідини Мобіл Супер в цілому являються собою мастило преміум класу, створені спеціально для забезпечення гарного захисту агрегату. Мобіл Супер 3000 Х1 Формула FE 5W-30 представляет собою синтетичне витратності материал, чіє призначення Полягає в збільшенні ресурсу роботи двигуна в транспортних засоби різного типу и віку. За тверджень виробника, при вікорістанні продукту в легкових авто, позашляховик, мікроавтобусах з бензиновим або дизельним двигун ви зможете надійно захістіті мотор.

Моторная жидкость Мобил Супер Формула ФЕ
Моторна рідина Мобіл Супер Формула ФЕ

Такоже виробник запевняє, что ефективність ЕКСПЛУАТАЦІЇ продуктів Мобіл доведена безліччю різніх випробувань и тестів. Споживач может буті Впевнений у тому, что его машина досягнено високого уровня експлуатаційних характеристик, что передбачені виробника.

Що стосується перевага, то продукт від Мобіл дозволяє:

  • захістіті внутрішні компоненти агрегату при работе на підвіщеніх температурах;
  • Забезпечити Високі експлуатаційні Властивості при запуску мотора «на холодну»;
  • Забезпечити гарне очищення мотора в процесі ЕКСПЛУАТАЦІЇ, а такоже захист від з'явилися відкладень в системе;
  • захістіті агрегат автомобіля від підвіщеного з носа;
  • заощаді і на вітраті бензину.

Виробник Зазначає, что его продукція розробляється з метою Надання Додатковий захисту ДВС в порівнянні з «синтетикою» и «мінералкою». Фахівці индустрии, что НЕ відносяться до компании, радян использование цієї марки ММ в тих випадка, коли з'являються важкі умови водіння. Зокрема, коли нужно избежать пошкодження ДВМ в результате сильних І частина НАВАНТАЖЕННЯ. ММ відповідає багатому міжнароднім стандартам и проводитися з урахуванням всех спеціфікацій моторів Форд.

Відео «Повний опис мм 3000 X1 formula FE 5х30»

Повний опис Вищевказаний масла ви знайдете на відео (автор - Oiler).