Літні шини для легкових автомобілів сезону весна-літо 2017

На вулиці весна, а значить для автомобілістів настав час перевзування. Але як обрати літню гуму для свого «залізного коня»? Що потрібно врахувати і які бувають види шин? Про це ми розповімо нижче.

Головним завданням літньої гуми є забезпечення найбільш ефективного зчеплення шин з дорожнім покриттям. Річна шини для машини, як правило, володіє високим коефіцієнтом швидкості і кращої зносостійкістю в порівнянні із зимовою. Видів річної продукції для коліс може бути кілька.

Переобувка транспортного средства
Перевзування транспортного засобу

Види покришок

Протектор

Протектор може бути різним, в даному випадку все залежить від малюнка:

  1. Направлений протектор дає можливість більш оперативно виводити вологу з місць контакту колеса з дорожнім полотном. Продукція з направленим протектором буде мати маркування у вигляді стрілки, що вказує на те, як правильно має обертатися колесо. Тому, якщо ви захочете поміняти колеса місцями (з лівого на праве або навпаки), то в будь-якому випадку потрібно буде демонтувати гуму з диска. В іншому випадку автомобіль буде «вести» навіть на невеликій швидкості.
  2. Ненаправлений протектор вважається більш універсальним, оскільки при його установці не потрібно враховувати напрям малюнка. Така автомобільна взуття коштує дешевше і є більш доступною в порівнянні з іншими видами.
  3. Асиметрична шина складається з декількох частин з різним протектором. Таке взуття для авто буде мати різну жорсткість з зовнішньої і внутрішньої сторін, що дозволяє забезпечити більш надійну стійкість машини на поворотах. Асиметричні покришки завжди мають маркування внутрішньої і зовнішньої сторони.
Различия по рисунку
Відмінності по малюнку

Низькопрофільна

Низькопрофільні покришки будуть актуальні для тих, хто віддає перевагу швидкий стиль водіння. Така взуття дає можливість поліпшити керованість транспортним засобом і зменшити гальмівний шлях. Крім того, при використанні низькопрофільних шин розгін авто буде більш швидким. Однак, така авто-взуття більш галаслива й жорстка по своїй структурі. Також варто відзначити, що вона більш чутлива до нерівних дорогах, оскільки в разі наїзду на яму є велика ймовірність пошкодження диска.

Автомобілісту з низькопрофільною гумою на дисках краще уникати їзди по бездоріжжю.

Голосування

Яку гуму ви віддаєте перевагу?

Загрузка ...Загрузка ...  Завантаження ...

Безпрокольних

останнім часом безпрокольні покришки стають більш затребуваними серед наших водіїв. Безпрокольних взуття для машини дає можливість проїхати на пошкоджених шинах до 150 км. Також при виробництві такої продукції використовується посилена боковина, що дозволяє запобігти деформації навіть у випадку відсутності тиску.

Позашляхова

Як можна зрозуміти з назви, позашляхова гума застосовується на кросоверах і джипах, є такі і тут optdisktorg.ru///233 . Наиболее актуально применение такой обувки будет для владельцев внедорожников, которые часто ездят по бездорожью — на охоту, рыбалку и т.д. Но вот на большой скорости и на ровном дорожном покрытии такие покрышки будут идти гораздо хуже.

ТОП-5 літніх шин

Наш рейтинг почнемо з останнього місця і будемо просуватися до першого. Аналізували шини за параметрами якості їзди, технічних властивостей і комфорту. Вартість вказана середня.

Назва Характеристика Ціна
5 Hankook Ventus Prime 2 (До 115) Угорські шини можна не боячись віднести до еліти. Майже ніяких нарікань на ці літні шини немає. Гальмування, стійкість, комфортність — на висоті. Єдиний недолік — досить великий шум, особливо, якщо швидкість перевищує 80 км/ч. 4 000 руб.
4 Michelin Primacy HP V Німці завжди за якість, але тут і вартість не підкачала. Свої якості показує на відмінно, якщо їхати по сухій дорозі. Але як тільки виїжджаєте на мокру, то краще різких рухів не робити. 4 500 руб.
3 Pirelli Cinturato Р7 V Румунія дивує приємним співвідношенням ціни і якості. З мінусів тільки невеликий шум і невеликі нерівності на дорозі можуть позначитися на кузові. На сухій дорозі, як і на мокрій, шини відчувають себе відмінно навіть при різких маневрах. 3 700 руб.
2 Dunlop SP Sport 9000 W Японці потрапили в цей рейтинг невипадково. Нехай ці шини на сухій і мокрій дорозі відчувають себе погано, але для ґрунтового покриття це найкращий варіант. 2 400 руб.
1 Bridgestone Potenza S001V Лідер він і є лідер. Ви будете дуже приємно здивовані, спробувавши поїздити на авто, взутим в такі шини. Ідеальності, звичайно, досягти складно, так як чути шум і ціна трохи кусається. 5 000 руб.

Відео «Вибір річної авто-взуття»

Про те, як вибрати літні шини, ви можете дізнатися з відео.


Коментарі та відгуки