Розшифровка коду помилки на Фольксваген Гольф 4

Доброго дня! Як розшифрувати помилку EPC на автомобілі Гольф 4? На дорозі встав і немає спалаху, відвіз на евакуаторі. (Володимир)

Володимир, вітаю. Ви вчасно звернулися до нас з цим питанням.

Що робити?

Помилка ЕРС, яка розшифровується як electric power control, не може свідчити про конкретну поломки у вашому транспортному засобі. Цей код означає виниклу несправність двигуна, а яку саме — вам слід розібратися самостійно.

Автомобиль Фольксваген Гольф

насправді, причин може бути безліч — починаючи від якого-небудь датчика і закінчуючи серйозною проблемою, наприклад, пробитою прокладкою головки блоку циліндрів. Щоб точно дізнатися, в чому причина того, що ваша машина заглухла, слід провести ретельну діагностику бортового комп'ютера:

  1. Вам необхідно знайти тестер для діагностики та ноутбук. Тестер підключається до діагностичного рознімання. Ми не можемо сказати, де він знаходиться в Гольфі 4, але зазвичай він розташований знизу від керма, з лівого боку. Тестер підключається до роз'єму та ноутбука, на якому має бути встановлено відповідне програмне забезпечення для перевірки.
  2. Після перевірки машини ви отримаєте декілька, а може бути і багато кодів, які свідчать про певні несправності. Їх потрібно розшифрувати, щоб знати точно, що саме зламалося у вашому авто.
  3. Після отримання результатів слід усунути поломку, щоб у майбутньому вона вас не турбувала.

Голосування

ви Можете самостійно здійснити діагностику свого авто?

Загрузка ...Загрузка ...  Завантаження ...

Не здумайте перед цією процедурою відключати акумулятор — таким чином всі помилки будуть видалені з пам'яті бортового комп'ютера, а ось проблеми залишаться. І тоді буде дуже складно визначити, в чому причина нестабільної роботи двигуна. Якщо ви не впевнені в тому, що зможете все зробити самостійно і правильно, то ми порадимо вам звернутися до кваліфікованих фахівців.

Крім того, ви можете продіагностувати транспортний засіб і без тестера, але тоді результат може бути не точним.

Відео «Перевірка авто з допомогою приладу»

Як перевірити машину, використовуючи ноутбук і адаптер, ви дізнаєтеся нижче.


Коментарі та відгуки