Лого av-to.info

Розшифровка коду помилки на Фольксваген Гольф 4 | || 186

Добрий день! Як Розшифрувати помилки EPC на автомобілі Гольф 4? На дорозі вставши и немає спалахи, відвіз на евакуаторі. (Володимир)

Володимир, Здрастуйте. Ві Вчасно звернули до нас з ЦІМ харчування.

Що робити?

Помилка ЕРС, яка розшіфровується як electric power control , що не может свідчіті про конкретні поломки в Вашому транспортному засобі. Цей код означає несправність двигуна, а якові самє - вам слід розібратіся самостійно.

Автомобиль Фольксваген Гольф

Насправді, причин может буті безліч - починаючі від которого-небудь датчика и закінчуючі серйозно проблемами, например, пробитою прокладкою головки блоку ціліндрів. Щоб точно дізнатіся, в чому причина того, что ваша машина заглохла, слід провести ретельну діагностику бортового комп'ютера:

  1. Вам необходимо найти тестер для діагностики та ноутбук. Тестер підключається до діагностічного Роз'єм. Ми не можемо Сказати, де ВІН знаходиться в гольфі 4, но зазвічай ВІН розташованій знизу від керма, з лівого боку. Тестер підключається до роз'єму и ноутбука, на якому має буті встановлен відповідне програмне забезпечення для Перевірки.
  2. После Перевірки машини ви отрімаєте декілька, а може буті и много кодів, Які свідчать про певні несправності. Їх нужно Розшифрувати, щоб знати точно, что именно зламали в Вашому авто.
  3. После Отримання результатів слід усунуті поломку, щоб в Майбутнього вона вас не турбувала.

Чи можете ви самостійно здійсніті діагностику свого авто?

Опитування
Загрузка ... & nbsp; Завантаження ...

Чи не здумав перед цією процедурою відключаті акумулятор - таким чином всі помилки будут відалені з пам'яті бортового комп'ютера, а вісь проблеми Залишайся. І тоді буде дуже складно візначіті, в чому причина нестабільної роботи двигуна. Если вині впевнені в тому, что зможете все сделать самостійно и правильно, то ми порадімо вам звернути до кваліфікованіх фахівців.

кроме того, ви можете продіагностуваті транспортний засіб и без тестера, но тоді результат может буті не точна .

Відео «Перевірка авто с помощью прилади"

Як перевіріті машину, вікорістовуючі ноутбук и адаптер, ви дізнаєтеся нижчих.