Лого av-to.info
Консультація з фахівцем

Розшифровка коду помилки 89 в автомобілі Шевроле Круз

Здравствуйте! У мене Chevrolet Cruze, 2013 року випуску. Видає помилку: код 89. Допоможіть розібратися, що значить! (Михайло).

Михайло, здрастуйте, ми проаналізували ваше запитання і готові відповісти на нього.

що означає код 89?

Цей код помилки може бути хворобою для автомобілів Шевроле Круз. За останні кілька років сотні автомобілістів зіткнулися в цій несправністю. Ми звернулися за допомогою в вашому питанні до офіційного джерела. Ось, що ми дізналися: комбінація 89 означає необхідність здійснення технічного обслуговування транспортного засобу. Незалежно від того, який на вашому автомобілі пробіг, періодично можуть виникати несприятливі умови для експлуатації Шевроле Круз. Саме ці умови є причиною необхідності технічного обслуговування.

Красный Шевроле Круз
Червоний Шевроле Круз

На жаль, виробник не надає більш конкретної інформації за рішенням такої проблеми, і зрозуміло чому. Кому ж захочеться втрачати зайві гроші? Діагностика у офіційного дилера коштує близько 600-800 рублів, і це тільки сама перевірка, без рішення несправності. Плюс до всього, ви повинні приїхати до «офіціали» з палаючим «чеком» помилки. А ось на практиці код 89 має властивість з'являтися і зникати на екрані. Тому, якщо ви вирішили обслуговуватися у дилера, то вам потрібно їхати до нього тоді, коли код горить завжди, без зникнень. Звичайно, цей варіант є не прийнятним, але, на жаль, концерн Шевроле визначив таку політику діагностики авто.

Всім відомо, що обслуговування у дилера в більшості випадків влітає «в копієчку». Ми можемо порадити інший варіант: самостійно продіагностувати свій транспортний засіб. Для цього вам буде потрібно ноутбук з необхідним для цього програмним забезпеченням і спеціальний адаптер для перевірки. Ноутбук підключається через адаптер до діагностичного роз'єму (місце його розташування зазначено в сервісному мануалі), і на комп'ютері запускається процедура діагностики. Програма зчитує всі коди поломок і видає їх на екран. У цьому випадку ці коди не будуть двозначними і їх можна буде розшифрувати за допомогою технічної документації. І вже на основі отриманої інформації можна буде зробити каике-небудь висновки.

Але врахуйте - в цьому випадку ви зможете заощадити гроші тільки якщо самі займетеся діагностикою. Якщо ви звернетеся до фахівців на будь-якому СТО, то вартість перевірки обійдеться приблизно в ту ж суму, яку потрібно буде заплатити дилеру. Тому, як діяти в такій ситуації - вирішувати тільки вам.

Відео «Перевірка Шевроле Круз в домашніх умовах»

Більш докладно про перевірку ви можете дізнатися тут.