Ключ для розблокування двох розподільних валів: де можна його купити?

Добрий день! Підкажіть, де можна купити у Москві на Chery Fora ключ для розблокування двох розподільних валів — така пластина і болт для блокування колінвала? (Вова)

Привіт Вова. Рекомендації щодо вирішення вашого питання ви знайдете нижче.

Де купити автозапчастини на Чері?

Серый автомобиль китайского производства Chery
Сірий автомобіль китайського виробництва Chery

В Москві проблем з купівлею автозапчастин та витратних матеріалів бути не повинно — тут досить авторинків і тематичних магазинів.

Нижче наведено список найбільш великих з них:

  1. Район Строгіно, ринок АвтоМолл, розташований перед МКАДом на перетині з проспектом Маршала Жукова. Згідно з відгуками споживачів, на цьому ринку досить часто зустрічаються підробки, але ціни тут в цілому цілком прийнятні.
  2. Кунцевський р-к, розташований за МКАДом, при виїзді з Можайського шосе потрібно буде повернути направо, в район Дружби і Немчиновки. Тут же знаходяться й відповідні авто-магазини з запчастинами, зокрема, для транспортних засобів корейського виробництва. Колись тут продавалися деталі і Черрі, рекомендуємо перевірити.
  3. Магазин на Варшавському шосе, 170. В цілому являє собою склад. Сам я особисто там не був, але якщо вірити відгукам автомобілістів, то система оплати та отримання товару тут досить дивна і складна. Спочатку вам потрібно буде зайти в офіс, назвати потрібну позицію товару, яку ви бажаєте придбати, та оформити відповідний папір. Потім ви віднесете її на склад, підете в офіс, щоб дізнатися, якщо ця деталь на складі і що її можна оплатити. Потім ви підете на склад, щоб її забрати. Як бачите, все не зовсім зручно.
  4. Ще один ринок «Марфіно» в Москві розташований за адресою Готельний проїзд, 9. Тут ви знайдете безліч деталей для різних авто з відносно невеликим цінами. Але будьте обережні, підробок дуже багато.
  5. Магазин з автозапчастинами в Тімірязєвському районі за адресою вул. Смольная, 15.
  6. В районі Раменки, вулиця Мінська, 9, є невеликий магазин з деталями. Щодо того, чи є у них щось для китайців», точно сказати не можемо, але все ж рекомендуємо заїхати і перевірити.
  7. Вулиця Кольорова, 1. За цією адресою у центрі російської столиці ви знайдете ще одне місце, де можна знайти якісні деталі та витратні матеріали для свого транспортного засобу.

Якщо у вас виникли проблеми з пошуком потрібної продукції, то ми рекомендуємо промоніторити веб-сайти, іноді покупку без проблем можна вчинити в інтернеті.

Відео «Корисна інформація по ремонту Chery»

Трохи корисної інформації по ремонту «китайців» ви зможете знайти на відео (автор — Віталій Котляров).


Коментарі та відгуки