Лого av-to.info

Калібрування варіатора Хонда фіт: правда чи вігадка?

Здравствуйте. Вічітав на якомусь сайті «гурток за інтересами» Honda Fit (Хонда фіт), что машина, трівалій годину не заводитися и стояла без акумулятора, потребує Калібрування варіатора? І для цього нужно перемкнути контакти 4 и 9 в коробці під Панеллою приладів и Здійснювати Системні перемикань туди-сюди ручкою, поперемінно змінюючі передачі и на Певний час посекундно. І так написана Ціла система перемикань, но мене терзають сумніві, тому что замикання чогось бі Там не Було в машині может привести до чого завгодно «до пожежі и поломки борткомпа». Будьте ласкаві, спроста або підтвердіть, є таке Поняття, як Калібрування варіатора, можливо це сделать самому, тому что причина мого інтересу булу віклікана одним моментом: іноді при рушення з місця на «D» при натісканні на газ буває Поштовх, іноді наче стусан ззаді, далі набірає нормально, но НЕ постійно, и як ліки прочитавши на сайті про Калібрування варіатора. Вже дуже підозріло смішнім способом з замикання контактів и смікання ручки варіатора туди-сюди, Вже дуже схожим на розлучення)))) Заздалегідь дякую. (Григорій)

Привіт Григорій. Ваше питання нам зрозумілій, ми Готові дати вічерпну відповідь на него.

що таке Калібрування?

Чи не дивно, что ві порахувалі процедуру Калібрування дивною або Смішний. Однако, поспішаємо вас переконаті в зворотнього: Калібрування варіатора Дійсно необхідна годину від годині, щоб всегда буті в курсі робочий стан агрегату. Калібрування агрегату представляет собою процедуру конфігурації варіатора.

Незважаючі на всю «дивина» цього процесса, ВІН просто необхідній, особливо в Наступний випадка:

  • если при переміканні передач з'явилися збої, например , як у Вашому випадки;
  • если агрегат некоректно перемікає передачі, падає число оборотів мотора после перемикань;
  • если во время руху ви відчуваєте вібрації, при рушанні з місця відбуваються Поштовх; || | 211
  • якщо під час їзди ви натиснули на педаль гальма, а автомобіль не набирає потужність, а навпаки, пов лжает зменшувати його.
Вариаторная КПП в демонтированном виде
варіаторной КПП в демонтованому виде

Як ви розумієте, таких віпадків Чимаев.

Такоже слід Зазначити, что процедура Калібрування необхідна:

  1. После того, як відбувалося Відключення клем АКБ. Если клеми були відключені довгий час, то Цілком можливо, что ставить збій в работе стартового пакета, чому настройки могли підключітіся автоматичні, что НЕ задовольняють роботу бортового комп'ютера.
  2. Коли здійснюється процедура заміні стартового пакета. || | 217
  3. Если производился ремонт системы трансмиссии, в том числе речь идет и о «капиталке» или замене определенных элементов агрегата.
  4. Коли здійснюється процес заміні блоку клапанів, та патенти, для управління вариаторной коробкою передач. || | 219
  5. Если происходили ремонтные работы, касающиеся двигателя, в том числе когда происходит замена мотора или капитальный ремонт агрегата.

У всех ціх випадка необходимо Здійснювати процес Калібрування АКПП. Більш детально про Цю процедуру на прікладі транспортного засоби Honda Airwave ви можете почитати в Цій статті. На жаль, для Вашої моделі авто ми поки НЕ склалось відповідну інструкцію. Альо з упевненістю можна Сказати, что настройка трансмісії может проводитись як во время їзди, так и на стоянці. І нехай вас не дівує своєрідність цього процесса - настройка агрегату, Дійсно проводитися в результате Підключення Скріпки в діагностичний Роз'єм.

Відео «Налаштування КПП Хонда фіт»

На відео можна подивитись, як відбувається настройка АКПП автомобіля Хонда фіт.