Лого av-to.info
Консультація з фахівцем

Поради з калібрування варіатора в Хонді Ейрвейв (Honda Airwave)

Здравствуйте! Зробив покрокову калібрування варіатора (машина «смикається» при гальмування і при старті, як правило взимку) (Xonda-Airwave 2005 року). У положення «D» лампочка блимає, виконав повторно з 6-ого пункту (відповідно до інструкції) два рази і нічого, продовжує блимати. В чому проблема? Що роблю не так? (Андрій)

Андрій, доброго часу доби. Ми проаналізували ваше запитання і готові дати кілька рекомендацій. Перш за все слід зазначити, якщо моргає «D», то це означає, в коробці є несправність, потрібна діагностика!

Поради з калібрування варіатора

Як ви знаєте, дана процедура повинна здійснюватися в разі некоректної роботи агрегату.

Если вы уже воспользовались поиском по нашему ресурсу, то знаете, что существует несколько типов калибровки автоматической трансмиссии:

  • на стоянці;
  • і під час руху.

Если вы воспользовались только одним из этих способов, то рекомендуем вам проверить агрегат и по второму методу. По идее, разницы в этих методах практически нет, но каждый агрегат имеет свои особенности работы, поэтому все-таки мы посоветуем еще раз осуществить калибровку. Пошаговое руководство по этому процессу представлено в цій статті.

Рычаг вариаторной трансмиссии
Важіль вариаторной трансмісії

Також необхідно врахувати, що не завжди перебої в роботі трансмісії пов'язані з необхідністю калібрування. Можливо, вся справа саме полягає в поломці певних вузлів або деталей. В даному випадку настройка агрегату може бути і не актуальною, адже якщо вийшли з ладу ті ж фрікціони, ви не зможете зробити нічого, крім як замінити їх.

Щоб виявити це, вам буде потрібно здійснити повну діагностику транспортного засобу або хоча б коробки передач.

  1. Діагностика авто - процедура нескладна. Вам буде потрібно ноутбук і діагностичний адаптер з кабелем. Адаптер необхідно підключити до ноутбука і діагностичного роз'єму через кабель.
  2. На ноутбуці запускається процедура перевірки авто за допомогою відповідного програмного забезпечення. Утиліта виявляється все наявні несправності і видає на екран комп'ютера певні комбінації символів.
  3. Отримані коди необхідно розшифрувати і після цього робити якісь висновки. Якщо виявлені які-небудь несправності, то їх потрібно ліквідувати, щоб згодом оцінити роботу агрегату. Можливо, саме діагностика допоможе вам вирішити проблему.

Також слід зазначити, що некоректна робота вариаторной коробки передач може бути пов'язана і з неправильним рівнем або неякісному трансмісійноїрідиною. Вам необхідно буде перевірити ці два моменти. Якщо в маслі виявляться опади, бруду або металева стружка, то це дуже погано. Якщо це так, то масло вам доведеться поміняти в будь-якому випадку, щоб проблема не погіршилася. Сподіваємося, наші рекомендації допоможуть вам вирішити проблему.

Відео «Покрокова інструкція з калібрування вариаторной КПП»

Про те, як правильно налаштувати коробку передач на стоянці, дивіться на відео.