Поради по калібруванню варіатора в Хонді Эйрвэйв (Honda Airwave)

Привіт! Зробив покрокову калібрування варіатора (машина «смикається» при гальмування і при старті, як правило взимку) (Xonda-Airwave 2005 р.). В положення «D» лампочка блимає, виконав повторно з 6-ого пункту (згідно інструкції) два рази і нічого, продовжує блимати. В чому проблема? Що роблю не так? (Андрій)

Андрій доброго часу доби. Ми проаналізували ваше питання і готові дати кілька рекомендацій. Насамперед слід зазначити, якщо моргає «D», то це означає, в коробці є несправність, потрібна діагностика!

Поради по калібруванню варіатора

Як ви знаєте, дана процедура повинна здійснюватися у випадку некоректної роботи агрегату.

Якщо ви вже скористалися пошуком по нашому ресурсу, то знаєте, що існує кілька типів калібрування автоматичної трансмісії:

  • на стоянці;
  • і під час руху.

Якщо ви скористалися тільки одним з цих способів, то рекомендуємо вам перевірити агрегат і за другим методом. По ідеї, різниці в цих методах практично немає, але кожен агрегат має свої особливості роботи, тому все-таки ми порадимо ще раз здійснити калібрування. Покрокове керівництво з цього процесу представлено в цій статті .

Рычаг вариаторной трансмиссии
Важіль вариаторні трансмісію

Також необхідно врахувати, що не завжди перебої в роботі трансмісії пов'язані з необхідністю калібрування. Можливо, вся справа якраз полягає в поломці певних вузлів або деталей. У даному випадку параметри агрегату може бути не актуальною, адже якщо вийшли з ладу ті ж фрикционы, ви не зможете зробити нічого, крім як замінити їх.

Щоб виявити це, вам потрібно буде здійснити повну діагностику транспортного засобу або хоча б коробки передач.

  1. Діагностика авто — процедура нескладна. Вам потрібен ноутбук і діагностичний адаптер з кабелем. Адаптер необхідно підключити до ноутбука і діагностичного роз'єму через кабель.
  2. На ноутбуці запускається процедура перевірки авто за допомогою відповідного програмного забезпечення. Утиліта виявляється всі наявні несправності і видає на екран комп'ютера певні комбінації символів.
  3. Отримані коди необхідно розшифрувати і після цього робити якісь висновки. Якщо виявлені які-небудь несправності, то їх потрібно ліквідувати, щоб згодом оцінити роботу агрегату. Можливо, саме діагностика допоможе вам вирішити проблему.

Також слід зазначити, що некоректна робота вариаторной коробки передач може бути пов'язана і з невірним рівнем або неякісному трансмісійної рідиною. Вам необхідно буде перевірити ці два моменти. Якщо в маслі виявляться опади, бруду або металева стружка, то це дуже погано. Якщо це так, то масло вам доведеться поміняти в будь-якому випадку, щоб проблема не посилилася. Сподіваємося, наші рекомендації допоможуть вам вирішити проблему.

Відео «Покрокова інструкція по калібруванню вариаторной КПП»

ПРО те, як правильно налаштувати коробку передач на стоянці, дивіться на відео.


Коментарі та відгуки