Лого av-to.info

Якою має буті ширина ременя ГРМ?

Добрий день! Хотіла б дізнатіся у вас. Настав час змінюваті ремінь ГРМ, решила замовити аналог ременя ГРМ, но звернула Рамус, что смороду різної ширини, є 23 см. І 25 см. Чи є різніця, Який ставити, або це неважливо ... Мій автомобіль - Фольксваген Пассат б5 +. Заздалегідь велике спасибі! (Ольга)

Ольга, Здрастуйте. Ми Вівче ваше запитання и постараємося дати найбільш точну відповідь на него.

Якою має буті ширина деталі?

А ви коли-небудь стікаліся з такою проблемою.Більше?

Опитування
Загрузка ... & nbsp; Завантаження ...

У цьом випадка все Залежить від КОМПЛЕКТАЦІЇ вашого транспортного средства. Если ви точно не знаєте, яка довжина у вашого ремінця газорозподільного механізму, то вам необходимо дізнатіся про це. Для цього є сервісний мануал до транспортного средства и дилер, Який в прінціпі знає все про ЦІ машини.

Рекомендуємо вам не делать покупку до того, як данє харчування не буде уточнено. На Крайній випадок Рекомендуємо вам заїхаті на будь-яку станцію технічного обслуговування и попросіті майстрів подивитись точно спеціфікацію ремінця газорозподільного механізму. Дізнавшісь Точний Номер за каталогом елемента ви без проблем купите тієї, Який потрібен сортаменту Вашому Фольксвагену Пассат В5 +.

Автомобиль Фольксваген Пассат синего цвета
Автомобіль Фольксваген Пассат синього кольору

Від себе Можемо Додати, что різніця в 2 сантиметри в довжіні компоненту не така Вже принципова. У будь-якому випадка при заміні деталі елемент нужно буде затягуваті, тому ЦІ два см, на наш погляд, особлівої роли НЕ зіграють. Однако, ми все-таки настійно порекомендуємо вам звернути с помощью до фахівців. Або можете Самі Відкрити кришку кожуха деталі и подивитись на ее зворотнього сторону. На зворотньому боці буде розташована маркування компонента, Який вам Належить міняті.

Природно, при ПОКУПЦІ новой деталі маркування винне буті такой же. І пам'ятайте про ті, что если ви не можете Самі Виконати заміну, то зверніться за помощью до кваліфікованіх професіоналів.

Відео «Як здійснюється зміна елемента своими силами?»

Ви можете дізнатіся, як проводитися заміна елемента в Домашніх условиях з виставленна міток.