Лого av-to.info

Яке масло лити в КПП ВАЗ 2106?

У мене 6-ка, класика, четирёхступка, їй 12 років. Яке масло краще всього залити в коробку і міст (марка і в'язкість)? Заздалегідь дякую! (Віктор)

Добрий день, Віктор. Якому видатковим матеріалу для коробки передач віддаті предпочтение - це питання цікавий Багата автолюбителям. Нижчих ми привели кілька порад относительно Вибори мастила.

Яке масло заліваті в коробку передач ВАЗ 2106?

Щоб агрегат завжди функціонував належним чином, в ньому повинна бути мастило. Якщо рівень трансмісійного масла досить низький, рідина відпрацювала свій ресурс експлуатації і ви впевнені, що вона працює неефективно, то її потрібно поміняти. Для коробок передач класичних моделей ВАЗ, зокрема 2106, допускається використання мастил з маркуванням 75w90, 80W-85 і 85W-90. На практиці використання рідин з такою класифікацією в'язкості є найбільш оптимальним, оскільки машина без проблем буде заводитися в мороз. При можливості краще використовувати напівсинтетичні або синтетичну «трансміссіонку».

ТМ для трансмиссионных систем Мобил
ТМ для трансмісійніх систем Мобіл

Що стосується безпосередно Вибори самой марки, то тут все Залежить Виключно від ваших уподобання и ФІНАНСОВИХ можливий. Согласно з данімі від виробника АвтоВАЗ, головне, щоб витратності материал відповідав класу GL-4. Можна використовуват рідіну зарубіжного виробництва, если дозволяє гаманець, но в вітчізняні авто можна заліваті и продукцію російського виробництва. До таких трансмісійнім рідін відносяться ЛАДА Транс для КПП, Лукойл ТМ 4-12, Nordix SuperTrans, Славнефть и т.д. На практике много хто вікорістовує Лукойл або ж рідина від самого виробника - ЛАДА Транс, як показують Відгуки інтернет-Користувачів, Такі масла нормально справляються з покладених на них завдання.

Багата Автолюбителів радян такоже використовуват Кастрол або ТНК. Если віріті відгукамі спожівачів, в холодну пору року на такому ТМ можна даже запускаті двигун без вичавлення зчеплення. Що стосується загально ОБСЯГИ, то купуючі одну каністру трансмісійної мастила ви зможете заправіті и саму коробку передач, и редуктор. У Середньому заправних ОБСЯГИ ставити около трьох літрів. У будь-якому випадка, мастило винна ВІДПОВІДАТИ стандартам и буті якісною, фальсіфікат и підозріло дешевих продукцію використовуват категорично НЕ рекомендується, тому что Згідно ві зіткнетеся з більш серйозною проблемами. Такоже перед Затока новой мастила та патенти ПРОМІТЕЙ коробку передач, щоб з агрегату Вийшла Залишки всієї «відпрацювання».

Відео «Заміна трансмісійного масла в ВАЗ 2106»

Про ті, як своими силами поміняти масло в КПП - Дивіться на відео (автор відео - Льоша Майстер).