Лого av-to.info

«Раптена як в казці скрипнули двері» : як усунуті скрип дверей багажника?

Ще один питаннячко. Щось зі скобою замку багажника: коли їду, п'яті двері сильно трясеться, особливо це відчувається на ямах! Є варіант якось виправити проблему? У мене Peugeout 307. (Лариса)

З такою проблемою.Більше стікаються много ПЕЖОВОД. Спробуємо в двох словах поясніті, як вірішується це питання.

Що робити, щоб не скрипіли двері багажника на Пежо 307?

двері могут трястися в декількох випадки - если необходимо відрегулюваті замок и если погано закріплена сама скоба. Що стосується замку, то если проблема в ньом, то вам краще буде звернута до професіоналів. Для того, щоб правильно Виконувати цею процес, та патенти, знаті всі тонкощі, если Щось буде Зроблено невірно, це может перерости у велику проблему. Зокрема, через неправильного регулювання замків ляда може і зовсім НЕ відкріватіся.

Автомобиль Peugeout 307
Автомобіль Peugeout 307

Если ж проблема Полягає в тому, что погано закріплена скоба, то ми Допоможемо вам ее вірішіті. Приготу заздалегідь две викрутки-зірочки Т30 и Т10.

  1. Для качана зніміть Пластикові декоративні накладку, яка кріпіться на чотірьох болтах. Використову викрутки Т10.
  2. Потім необходимо підтягнуті два болта на скобі таким чином, щоб вона могла переміщатіся вперед и назад туго.
  3. После цього закрійте ляду. Зверніть увагу, на цьом етапі ляду та патенти закривати неакуратно, а Із зусилля, щоб був сильний хлопок.
  4. Зроби це, натісніть на кнопку Відкриття ляді. Увага - тягти за неї нельзя, оскількі в такому випадка скоба знову зрушіть и придется віставляті ее за новою.
  5. Если ві почула, як клацнувши електричний замок, можна впевнена Відкрити ляду и щільно затягнуті всі наявні болти. На місце слід повернути декоративну накладку, вся збірка здійснюється в зворотнього порядку. Затягніть щільніше гвинти.

Відео «Ремонт дверного замка»

На прікладі автомобіля Фольксваген Пассат Пропонуємо ознайомітіся з процесом ремонту дверного замка (автор відео - VAG Doctors).