Лого av-to.info

Як знізіті витрати паливо в автомобілі?

Розкажіть, что можна сделать, щоб знізіті витрати паливо автомобілем?

(Анна Гриньова)

КОЖЕН АВТОМОБІЛІСТ неухильного стікається з проблемою.Більше витрати паливо. Кому-то абсолютно байдуже, скільки ресурсов спожіває его авто, а хтось дотрімується економії. Давайте розберемося, як можна знізіті витрати паливо в будь-якому автомобілі и что для цього нужно делать.

Скільки ресурсов нужно для ЕКСПЛУАТАЦІЇ автомобіля Залежить від багатьох факторів. У Першу Черга - це сам автомобіль. Чим более, могутніше, важче або швідше автомобіль, тім более ВІН «Жере» паливо. Це як правило. Однако, важлівім є технологічні нововведення, что Використовують в самому авто або в процесі его виробництва.

Альо Не будемо вдаватся в Подробиці и деталі технологічної думки, и пріділімо более уваги доступним для кожного методам СКОРОЧЕННЯ витрат.

стиль водіння

Одним з найважлівішіх крітеріїв економії паливо є стиль ожденія . Динамічний водіння збільшує витрати. Хочете економіті, тоді намагались менше різко розганятіся и такоже різко гальмуваті.

Если ви в душі гонщик, любите ШВИДКІСТЬ, драйв, то про економію паливо можете забути. За статистикою оптимальна ШВИДКІСТЬ, при Якій витрати пального дозволяє буті економічнім НЕ перевіщує Позначки в 120 км на годину.

Езда на большой скорости
їзда на Великій швідкості

Автомобілі з механічною коробкою передач спожівають на 10-20% пального менше, чем з автоматом. Особливо если перемікаті передачі правильно:

  • на малих швидкости НЕ перемікатіся на підвіщені передачі;
  • перемікатіся з меншими передачі на велику нужно своєчасно.

По возможности унікат пробок або поїздок в «годину пік». Если потрапляєте в трівалі пробки, Кращим варіантом буде вімікаті двигун.

Під'їжджаючі до світлофора, гальмуєте заздалегідь.

Якість палівної Рідини

Чима грає роль и якість паливо, залівається в бак автомобіля. Заправляти на перевіреніх АЗС, впевнений знаючи, что Сейчас постачальник надає найбільш якісний бензин, дизель чи газ для вашого авто.

Прогрівайте машину перед початком поїздкі в холодну погоду. Чим краще прогрів, тім более економії.

Якісна мастило такоже позитивно впліває на зниженя споживання пального. Например, если заліваті напівсінтетічні масла, то можна заощадіті від 2 до 3% паливо. А у випадка з синтетичне маслом, можна Зберегти до 5%.

Вага

Щоб приводити в рух важкий автомобіль, двигун нужно более ресурсов. Іншімі словами, чим менше завантажено машина, тим менше вона марнотратна. Позбавляйтеся від Всього Зайве або непотрібного в Вашому авто. Візит в багажнику только найнеобхідніше, Аджея на кожні 100 кілограм "Зайвий» ваги, нужно в Середньому на 5% більше паливо.

Нагруженный автомобиль
НАВАНТАЖЕННЯ автомобіль

Корисна звертатися до інструкції по ЕКСПЛУАТАЦІЇ вашого авто. Там вказані рекомендації, Які значний могут знізіті ненажерлівість двигуна. Одним з таких є Оптимальний Тиск в шинах.

Рух автомобіля з заниженими від рекомендованих тиском в шинах підвищує витрати пального на 2-3%. Також варто правильно підбирати «гуму» для «залізного коня». При виборі звертайте увагу на жорсткість покришок і умови експлуатації. М'яка гума швидко зношується. Оптимальним варіантом можуть виявитися покришки середньої жорсткості.

Слідкуйте за чистотою

Паливна система потребує чистоті. Крім своєчасної заміни паливного фільтра, необхідна і очищення, промивання всієї паливної системи. В процесі експлуатації в паливній системі накопичуються згустки, масляні і інші відкладення, тим самим перешкоджаючи подачі палива, а значить, викликають у вашого автомобіля великий апетит.

Погода в автомобілі

У спекотну погоду для більш комфортної поїздки все ми звикли відкривати вікна або включати кондиціонер, а в холодну - опалювати салон. Все це збільшує ненажерливість авто. До речі кажучи, на великій швидкості відкриті вікна навіть більш марнотратне задоволення, ніж кондиціонер. Останній споживає трохи менше літра бензину на 100 кілометрів.

Кращий варіант для підтримки комфортної атмосфери в автомобілі і економії пального - клімат контроль.

Електроніка

В середньому, освітлення і «противотуманки» поглинають 0.3 літра бензину на сотню кілометрів. Не забувайте вимикати фари, коли в них немає необхідності. А також їздити на дальньому світлі, коли достатньо звичайного режиму.

Любитель громкой музыки и больших затрат
Любитель гучної музики і великих витрат

Автомобіль, оснащений великою кількістю додаткової електроніки, ілюмінацією, в тому числі потужної музичною апаратурою, що працює на високому рівні гучності, також може значно збільшити витрату. Але це не означає, що потрібно відмовлятися від музичного супроводу взагалі, адже досить простого комфортного прослуховування на оптимальної гучності.

Відео «Способи скоротити витрату палива»

Подивіться відео про те, якими ще способами можна заощадити пальне.