Як самостійно промити бензинові форсунки?

В сучасних транспортних засобах використовуються різні системи вприскування палива, якими оснащуються як інжекторні, так і дизельні авто. Відповідно, багато автовласників рано чи пізно стикаються з необхідністю проведення ремонту бензинових форсунок, як його виконати правильно, знають фахівці інтернет-ресурсу https://remontforsunok.ru/ . З цього матеріалу ви зможете дізнатися, в яких випадках потрібно чистити форсунки, і які існують способи проведення цієї процедури.

Симптоми забитих форсунок

Использование карбюраторной жидкости для промывки
Використання карбюраторною рідини для промивання

Для початку розберемо, в яких випадках цей елемент системи упорскування потребує промиванні:

 • двигун став менш стабільно працювати на холостих обертах;
 • запуск мотора став більш складним;
 • динаміка транспортного засобу знизилася, при натисканні на педаль газу автомобіль гірше набирає потужність;
 • витрата пального став більше;
 • час від часу у впускний системі можуть лунати звуки;
 • токсичність вихлопних газів збільшилася;
 • силовий агрегат став троїти;
 • з глушника виходить чорний дим (автор відео — Олексій Сомов).

Як промити форсунки?

Розглянемо кілька найбільш ефективних методів очищення:

 1. Використання спеціального промивного кошти, яке заливається в бак. Такий варіант більше підходить для профілактики, як показує практика, при наявності великого об'єму забруднень даний метод є особливо ефективним.
 2. Зняття форсунок і їх очищення на спеціальному ультразвуковому стенді. У цьому випадку промивка торкнеться тільки ці елементи, а не всю паливну систему в цілому. Основною перевагою даного методу є те, що відкладення і бруд, що з'явилися в результаті промивки, згодом не зможе потрапити до камери згоряння. Крім того, ультразвуковий метод дозволяє точно визначити, який з елементів потребує промиванні, а який краще буде поміняти.
 3. Ще один спосіб, яким можна скористатися в домашніх умовах, це використання звичайного розчинника. Але зрозуміло, в порівнянні з вищеописаним способом, даний варіант буде менш ефективним. Пристрій потрібно розібрати, але в брудному гаражі, а в чистому приміщенні, при цьому стіл, на якому ви будете здійснювати розбір, повинен бути найбільш чистим, фактично стерильним. У тому випадку, якщо в ході ремонтного процесу ви допустите помилку і пропустіть хоча б саму невелику частинку бруду, то пристрій доведеться міняти, а наслідки цього можуть бути незворотними. Щоб не допустити утворення корозії, після очищення всі робочі поверхні необхідно обробити, для цього можна використовувати моторну рідина або пальне.
 4. Використання спеціального обладнання, яке дозволить не тільки видалити весь бруд і нагар, але і відкладення на клапанах. Такий варіант, як і ультразвуковий метод досить ефективний, але для його реалізації вам потрібно буде звернутися на СТО.

Фотогалерея «Чистка форсунок»

Відео «Простий спосіб самостійної промивання»

Практична інструкція з промивки форсунок в домашніх умовах наведена на відео (автор ролика — канал CITY CAR).

Голосування

чи Є у Вас досвід самостійної промивки форсунок?

Загрузка ...Загрузка ...  Завантаження ...

Коментарі та відгуки