Як поставити Tiptronic на Ауді А6?

У мене Ауді А6 дизель, 2.5 обсяг, рік 2002 типтрон. Зараз я ніяк не можу поставити на типтроніка, коли я ставлю на тіптронік, він не вимикається. Комп'ютерна діагностика каже, на важіль не перейде імпульс. Будь ласка, порадьте, що робити.

Привіт. Ми б порекомендували вам більш точно сформулювати вашу проблему, щоб отримати більш точну відповідь. Поки що ми тільки зрозуміли, що у вас некоректно працює трансмісія.

Як вирішити таку проблему?

Як ви самі могли здогадатися, точно визначити поломку, та ще й з таким описом, просто неможливо. Та й в принципі АКПП на Ауді А6 є досить складним агрегатом за своїм устроєм, тому виявити певну несправність допоможе тільки якісна і повна діагностика. Зрозуміло, ви можете здійснити перевірку всіх систем вашого транспортного засобу самостійно, але результати, швидше за все, не будуть точними.

Ви можете звернутися за допомогою на спеціалізоване СТО. Така процедура по обстеженню коробки передач в середньому коштує близько 1 500 рублів, але результати будуть найбільш точними.

Заплативши гроші майстрам, ви зможете дізнатися:

  • результати механічної перевірки функціонування агрегату;
  • результати комп'ютерного обстеження трансмісії;
  • результати діагностики приводів АКПП;
  • а також стан видаткової рідини в коробці.
Так выглядит диагностический адаптер во время теста
Так виглядає діагностичний адаптер під час тесту

Якщо ви вирішили перевірити авто самотужки, то вам знадобиться ноутбук, адаптер для тестування, а також кабель. На комп'ютері має бути встановлено відповідне програмне забезпечення.

  1. Для початку необхідно розібратися, де знаходиться роз'єм для діагностики вашого транспортного засобу, сервісний мануал вам в допомогу. Для здійснення діагностики машини отримаєте доступ до діагностичного роз'єму.
  2. Підключіть до роз'єму тестовий адаптер. Інший кінець тестера повинен бути підключений до ноутбука.
  3. Коли все буде підключено, програма на комп'ютері почне синхронізацію і повинна виявити підключений до ноутбука автомобіль. Коли це сталося, необхідно запустити процедуру перевірки системи. Якщо програмне забезпечення дозволяє, то можна запустити перевірку тільки трансмісійної системи. За підсумком утиліта видасть певну кількість кодів помилок, кожен з яких необхідно буде розшифрувати, щоб правильно здійснити ремонт агрегату. Більш детальну інформацію про ремонт і експлуатації транспортних засобів з автоматичною коробкою ви можете дізнатися тут .

Відео «Ремонт трансмісії Ауді А4»

Ви можете подивитися, як здійснюється розбирання агрегату в домашніх умовах.


Коментарі та відгуки