Лого av-to.info

Вібіраємо правильно фільтр для ВАЗ 2110

Здравствуйте! Вині підкажіть, Який самє фільтр MANN-FILTER уходит на ВАЗ 2110 16 клапанів? (Валерій)

Добрий день, Валерій. Ваше питання є як Ніколи актуальним для вітчізняніх автомобілістів и зараз ми дамо кілька рекомендацій з цього приводу.

Який фільтр Підходить на ВАЗ 2110?

Прийшла весна, а значить много наших Автолюбителів пріймаються за заміну масла. Відробіла свой ресурс моторного рідіну нужно міняті КОЖЕН 10 тисяч км пробігу в Середньому, іноді цею Інтервал может буті збільшеній або Зменшення в залежності від особливо мастила и ее стану. Відповідно, разом з витратності матеріалом буде змінюватіся и фільтруючій елемент, інакше заміна просто не має СЕНС.

Питання, Який краще прідбаті МФ, спадає на думку кожному господарю «десятки». Альо ми Не будемо рекомендуваті вам ту чи іншу продукцію, оскількі однозначно відповісті на це питання нельзя в силу того, что фільтра - це в прінціпі універсальний продукт. Одна и та ж модель МФ может буті Використана як на російській Ладі, так и на іномарці. Так что вибір нужно делать, спіраючісь Вже на віробніків.

Масляный фильтр производства Mann для отечественных автомобилей
Масляний фільтр виробництва Mann для вітчізняніх автомобілів

Відвідавші будь-який вітчизняний авто-магазин, де ви збіраєтеся купити МФ для своєї «десятки », продавець, швідше за все, сам порекомендує вам купити фільтруючій елемент фірми Mann. Продукція цієї компании давно зарекомендувала себе среди наших Автолюбителів. Як показує практика, фільтри Mann відмінно справляються з завдання, покладених на них, чому Такі МФ все Частіше купують російські водії. Що стосується каталожного номера, Який поможет вам прідбаті потрібну деталь, то ВІН - W 914/2.

Чи не Менш якіснімі є МФ від виробника Bosch. Перед покупкою деталі Переконайся в ее хорошому стані, щоб фільтр НЕ підвів вас в подалі. Зокрема продіагностіруют стан корпусу и кришки елемента. Корпус в цілому повинен буті міцнім, а ущільнювальна гумка винна щільно перебуваті в Посадковий місці и вона винна буті пружньою. Если у вас є Які-небудь питання по заміні моторної Рідини, то Пропонуємо вам більш детально ознайомітіся з доповідних процесом по заміні мастила, опис тут.

Відео «Самостійна заміна масла в двігуні ВАЗ 2110»

Детальніше про процедуру заміні ММ дізнайтеся з цього відео.