Лого av-to.info

Що робити, Якщо не працює датчик температури двигуна?

На панелі датчик переставши Показувати температуру двигуна, но при цьом вентилятор включається. (Сергій)

Добрий день, Сергій. Цілком ймовірно, ви зіткнуліся з несправністю датчика температури мотора. Ми Спробуємо дати вам рекомендації относительно вирішенню проблеми.

Як буті в таких випадка?

Датчик температури двигуна відає дані на панель приладів в результате АНАЛІЗУ температури охолоджуючої Рідини. Будь-які поломки, пов'язані з ЦІМ регулятором, могут стати причиною проблем в работе системи Вихлоп, збільшенням витрат на бензин. Аджея, швідше за все, поломка пристрою є наслідком того, что система управління мотора не может актівуваті режим роботи в замкнутому контурі.

Альо як показує практика, сам регулятор в більшості віпадків є Справний в результате его діагностики, а поломки в основному пов'язані з проведенням або окислення контактів. Як же буті в таких випадка? У Першу Черга, та патенти, почату з візуальної діагностики пристрою. Як правило, люди, Які зіткнуліся з его непрацездатністю, при візуальному огляді помічають окислення на місцях з'єднань и контактів. Цілком ймовірно, что на самому корпусі регулятора присутній тріщіна, через якові Вихід антифриз.

Демонтаж ДТОЖ своими руками
Демонтаж ДТОЖ своїми руками

Альо в основному для того, щоб віявіті поломку, доводитися Здійснювати завмер сертифіката № опору и напруги. Если у Вашому транспортному засобі встановлен цифровий датчик, то свідчення будуть відображені в Фаренгейтах и ​​Цельсіях. Если мотор холодний, то температура буде вулічної або кімнатної, если працює - то около 200 градусів. Если ж показніків и зовсім немає або смороду некоректні, то справа або в самому пристрої, або в его проведенні.

Є варіант заміряті Внутрішній Опір, после чего порівняті з Показники. Відразу буде зрозуміло, закорочен Пристрій або розімкнуте, если це виявило так, то его необходимо поміняти. Если ж з опором, як и з температурою все в нормі, то причина поломки может полягаті безпосередно в блоці управління мотором, а сам регулятор функціонує в режімі розімкнутого контуру. Щоб перевіріті це, зверніться за помощью на СТО або Придбай імітатор регулятора. Цей девайс відправляє Свідчення на блок управління, и при відсутності пошкоджень в проводці и заміканні контуру блоком управління, проблема буде полягаті самє в ЕБУ. В цілому точніші дані дозволити отріматі якісна комп'ютерна діагностика, Вироблено на спеціалізованому обладнанні.

Відео «Заміна ДТОЖ на прікладі ВАЗ»

Про ті, як замініті Пристрій на прікладі вітчізняного авто, Дивіться на відео (автор - Василь Калугін).