Лого av-to.info

Двигун Газелі после ремонту не заводитися: як бути?

Привіт, допоможіть, будь ласка, фігня наступна. Їздив на ГАЗелі (405 двиг.), Все нормально, поїхав за місто зі звичайною швидкістю 70-80км \ год., Машина заглохла, заводячи стартером, було відчуття, що двигун крутитися став якось легше, наче вивернули свічки, навіть не схоплював. Знімаю голову, навіть вийняв два поршня, все чудово, поршнева в непоганому стані, хоч не грів двиг., Подивився - голову трохи повело, шліфанулі на заводі, зібрав движок - не заводиться, компресія 3-4 очка, що ланцюг не перескакувала, з клапанами все норм - візуально, взагалі причину поломки не знайшов. Не смійтеся, мучуся другий місяць, вже дах їде, порадьте, що робити. (Юрій)

Юрій, добрий день. На жаль, ми не можемо вам помочь в силу того, что частина робіт ві Зроби самостійно, а віддалено, що не бачачі автомобіля, поставити діагноз практично Неможливо. Одного разу ми зіткнуліся зі схожою проблемою после того, як мінялі клапана. Щоб завести мотор, віпробувалі практично все: починаючі від регулювання запалювання и закінчуючі регулюванням подачі паливо. В результате з'ясувалося, что поки автомобіль тягали на буксірі, БУВ підсос Повітря. Далі ми постараємося дати вам кілька рекомендацій з приводу того, як завести автомобіль після ремонту двигуна.

Як завести авто після ремонту?

Вам нужно лампа на 12 в, якові слід Встановити в закритий патрон. До вісновків патрона та патенти підпаяті проводки, довжина якіх винна буті около 50 см, после чого на інші кінці слід запаяті невелікі крокодила. Свічки вітягуються, вместо них в відчини вставляється папір, а двигун прокручується за колінчастій вал. Коли вал прокручується, папір винна вістріліті, если цього НЕ відбулося, то вона булу вставлена ​​ненадійно.

Грузовая ГАЗель с синей кабиной
Вантажна ГАЗель з синьою кабіною

Если у вас є помічник, то папір НЕ Знадоби . Поки один крутити вал, другий вставляє палець в отвір свічки, при цьом винен відбутіся бавовна. Коли це сталося, пріпіняйте крутити и звертаєте Рамус на Мітки (спочатку операція проводитися на Першому ціліндрі). У тому випадка, если Мітки на валах НЕ співпалі, то операція повторюється з четвертим ціліндром. Если ж збігліся, то Мітки слід віставіті точно.

Распределитель слід Встановити таким чином, щоб бігунок и контакт на его крішці збігліся за номером з ціліндрів, в якому БУВ бавовна. Потім візьміть підготовлену лампу з проводами и один кінець встановіть на перерівнік, а другий - на масу, тобто кузов. С помощью розподільніка вам нужно зловити момент, коли лампа начинает запалюватіся. Вас цікавить только це (НЕ колись запалом, а самє коли запалюється). Цей момент нужно зловити максимально точно, только від цього буде залежаться, чи зможете ви завести. Розподільнік нужно немного затиснута, но так, щоб его можна Було крутити, при цьом нужно спробуваті завести двигун.

На практике іноді Трапляється таке, что автомобіль після ремонту мотора не заводівся на старих свічках. После заміні ціх елементів проблема сама відпадала. З чим це пов'язано - для нас залишилось загадкою.

Відео «Збірка двигуна ГАЗель»

Детально про цею процес ви можете дізнатіся з відео (авторcтво ролика Належить каналу ремонт двигуна! І цікаве!).