Лого av-to.info

Діагностика конденсатора в условиях гаража від А до я

День добрий, я вам одного разу задавав питання, ви мені сказали, что нужно перевіріті конденсатор, я цею годину на машінці НЕ їздив, но зараз решил зайнятості впрітул. Розкажіть тоді, як перевіріті конденсатор, а то я на сайтах дивився у вас и не нашел Нічого.

Здрастуйте, ми Готові дати вам кілька рекомендацій по діагностіці пристрою.

Як зробити діагностику в домашніх умовах?

необходимость діагностики конденсатора, як правило, вінікає в тих випадка, коли віявляється підвіщеній іскріння в трамблере. Є кілька варіантів для Перевірки роботи пристрою. Для первого вам буде нужно Спеціальний прилад - амперметр.

ЙОГО можна прідбаті в магазині або взяти в оренду у електрика:

  1. Підключіть амперметр до контактів пристрою, запалювання при цьом має буті включено. || | 207
  2. Рукою короткого замикання терміналів на трамблере і спостерігайте за показаннями, які видає прилад. Конденсатор можна вважати несправним в тому випадку, якщо стрілка амперметра буде наближена до нуля. В цьому випадку вам буде потрібно демонтувати механізм і провести його заміну на робочий.

При відсутності амперметра ви можете здійсніті тестування механізму ще одним способом. Для цього вам буде нужно Переносна автомобільна лампа.

Процесс диагностики своими руками
Процес Перевірки своїми руками
  1. Для качана слід від'єднаті від трамблера дроту, Які йдут від конденсатора и котушки запалювання вашого транспортного средства. Потім до них підключається підготовлена ​​Ранее переносної лампи.
  2. Слідкуйте на лампою, вона не винних загорятіся. У тому випадка, если в тій момент, як ви провернеться ключ запалювання, лампочка загориться, це буде Говорити про ті, что діагностується Ваш слуховий апарат є НЕ робочим.

Альо кроме цього механізму, в транспортному засобі є ще один конденсатор, встановлений безпосередно в системе запалювання. Прилад призначення лишь для зниженя перешкоду в радіодіапазоні, а розташованій ВІН в генераторі. Тобто для его демонтажу вам буде нужно зняти и розібраті генератор. Це стосується старих вітчізняніх автомобілів, в СУЧАСНИХ машинах такого немає. Его призначення Полягає в зніженні шуму и на роботу транспортного средства в цілому ВІН Ніяк НЕ впліває.

Як бачите, процедура Перевірки НЕ особливо доладна, но требует Певного підходу и Деяк знань в електріці. Щоб процес НЕ зайнять много годині, а результат БУВ найбільш точним, Рекомендуємо подивитись відео Если ж ви сумніваєтеся у своих силах, то бажано звернути до фахівців.

Відео «Як своїми руками сделать діагностику механізму?»

Про ті, як в Домашніх условиях здійсніті якісну перевірку, Дивіться на відео (автор відео - автоелектрика ВЧ).