Лого av-to.info

Діагностика тиску масла в двігуні Мітсубісі

Здравствуйте! У мене Мітсубісі. Поставивши новий вал, вкладиші, новий масляний насос двигуна 4д32. Перед установкою продув все масляні канали, як на блоці так и на коленвале. Масло рівень затоку фільтра масляні и в насос. Прокручу двигун НЕ заводячі, лещата показало 4 очка. Потім заводжу его, лещата показало такоже 4 очка в течение 10-15 секунд, потім Стрілка впала, лещата зникло. После цього все розібрав, перевірів, продув всі канали, результат такий же. Редукційній клапан в нормі. Зайшов у глухий кут, підкажіть. (Сергій)

Сергій, Здрастуйте. Несправність, яка з вами стали, є Досить Поширення. Зараз ми Спробуємо разом розібратіся в Цій проблемі.

Чому пропало Тиск ММ?

Отработавший свой ресурс маслофильтр
Отработавший свой ресурс маслофільтр

Если Тиск в системе пропало, то це может буті пов'язано з декількома факторами:

  1. У Першу Черга, необходимо провести діагностику масляного фільтра. Іноді, вікорістовуючі невідповідній або Свідомо несправностей фільтр, вінікає дана проблема.
  2. Если несправність проявилася при робочому фильтрующем елементі, то вона Цілком мож полягаті в поломці або некоректно функціонуванні датчика тиску. Можливо, ВІН вже відпрацював свой ресурс ЕКСПЛУАТАЦІЇ. Здійсніть діагностику датчика с помощью омметра або манометра. У цьом випадка контакт регулятора замікається на «масу».
  3. Цілком можливо, что причина Полягає в неробочий масляного насосі, ви впевнені, что в Вашому автомобілі встановлений робочий маслонасосів? У ньом могли війта з ладу шестерні, в результате чего и проявляється ця проблема. Если є можлівість, зробіть діагностику пристрої и поміняйте Вийшла з ладу шестерні.
  4. Іноді подібна несправність проявляється у випадка поломки або засмічення маслоприемника. Кроме того, це может буті результатом механічніх пошкоджень. Щоб виправити сітуацію, вам необходимо буде провести очищення сіточкі, а що Вийшла з ладу Пристрій треба буде поміняти.
  5. Если ослаблена пружина редукційного клапана або ВІН перекосівся в результате ЕКСПЛУАТАЦІЇ. Коли клапана засміченій, вам треба его почистити, при потребі проведіть заміну пружинки або самого клапана.
  6. зниженя тиску іноді пов'язано з надмірно великим зазором между Шийка клонували и его вкладиш. Це может віявіті только в результате вимірювання елементів после розбор мотора. Если вкладиші и сам коленвал знос, то їх необходимо замініті.
  7. ставити знос шійок розподільного вала, такоже буде нужно заміна.
  8. різке зниження рівня самої змазує рідини в двигуні. Про всяк випадок перевірте. Ви ж розумієте, що при відсутності змащення ні про який тиск і мови бути не може.
  9. У зимовий период року при мінусовіх температурах подібна проблема может проявлятіся в тих моторах, в якіх вікорістовується мінеральне масло. Як показує практика, в таких випадка в піддоні іноді з'являється конденсат, Який замерзає в мороз, в результате чего забівається сітка насоса.

Если наші рекомендації вам не допомоглі, то придется сделать діагностику роботи двигуна в цілому.

Відео «Пошук причини зниженя тиску ММ»

Що робити в таких випадка - Дивіться на відео.