Лого av-to.info

Особливості демонтажу и розбирання панелі приладів на Джілі СК

Скажіть, будь ласка, як правильно зняти и розібраті панель приладів на Geely СК? (Альберт)

Добрий день, Альберт. В процесі демонтажу и розбор пріладової панелі на Geely немає Нічого особливо складного, зараз ми постараємося Вам помочь вірішіті проблему.

Демонтаж і розбір панелі

Отже, поетапний процес описаний нижче:

  1. В першу чергу, для демонтажу пристрою слід викрутити два гвинти, на яких вона кріпиться. Ці болти розташовані під пластиковою накладкою приладу. Викриття їх, після чого слід трохи, без особливих зусиль, потягнути на себе пластмасову накладку пристрої, відхиліть її.
  2. Зробивши це, під пластмасою Ви зможете побачити проводку, по якій передається сигнал на поворотні лампи. Вам необхідно відключити клему. Потім, збоку від рульового колеса її можна вивести і витягнути. Відсуньте її в сторону, вона поки Вам не буде потрібно.
  3. Тепер приступайте до демонтажу самої «приборки» Geely - вона кріпиться на чотирьох гвинтах, два розташовані зверху, і два - знизу, все треба витягти. Далі, слід трохи нахилити пристрій на себе і підняти - Ви побачите дві групи контактів, Вам потрібно натиснути на фіксатори і демонтувати.

    Вид «приборки» в снятом виде
    Вид «приборки» в знятому вигляді
  4. Так Ви зможете вільно дістати пристрій. Наприклад, якщо необхідно замінити на новий, то зробити це можна на даному етапі.
  5. Що стосується розбору, то це окреме питання. Вам буде потрібно викрутити і витягти всі болтики, за допомогою яких кріпиться кришка. Далі, слід витягнути самі стрілки приладу, щоб зробити це правильно, необхідно їх трохи відхилити. Відхиливши стрілку, під нею Ви побачите невеликий фіксатор. Цей фіксатор потрібно підчепити маленькою викруткою і витягти з місця установки. Аналогічним чином процедура повторюється з усіма іншими стрілками.

Як бачите, нічого особливо складного в цій процедурі немає. Важливо тільки все робити акуратно, так як деталі на Geely досить крихкі і при великих зусиллях Ви можете пошкодити їх. Особливо це стосується самої «приборки» - тут важливо акуратно працювати зі стрілками, їх поломка або вихід з ладу не завжди дозволяють зробити ремонт, так що будь-які поломки можуть стати причиною необхідності заміна приладової панелі.

Відео « міняємо панель в автомобілі Geely Emgrand »

За прикладом Geely Emgrand пропонуємо Вам ознайомитися з процесом заміни (відео - DOZERzaz).