Лого av-to.info

дивимось в корінь: чому кондиціонер в Пежо 307 відмовляється працювати?

Добрий день! Машина Пежо 307. Допоможіть, будь ласка - Не працює кондиціонер, все зиму не включався. Як вірішіті несправність? (Лариса)

Привіт Лариса. Швідше за все, ваша проблема пов'язана з неправильною експлуатацією кондиціонера. Як мінімум кілька разів за зиму Пристрій необходимо включать, щоб прогнати фреон по системе. Наші автолюбітелі часто нехтують цією Вимоги, від чого відбуваються проблеми.

Що робити, якщо не працює кондиціонер ?

Заправка системы с помощью оборудования
Заправка системи с помощью обладнання

Про фреоне Говорити не будемо - вам в будь-якому випадка необходимо его поміняти, щоб стабілізуваті роботу пристрою. || | 206

Розглянемо інші, найбільш зустрічаються причини, через яких не працює кондиціонер в автомобілях Пежо:

  1. Що Вийшов з ладу резистор вентилятора. Потрібна заміна.
  2. Поломка реле, что відповідає за Функціонування клімат-системи. Такоже нужно поміняти.
  3. Електронний термостат іноді становится причиною несправності, особливо це часто проявляється на моторах ЕР6, его помилка відразу відключіті кондиціонер.
  4. Деякі ВЛАСНИКИ стікаються з протікає радіатором пристрою, причому вітік зазвічай фіксується прямо в центрі за самим вентилятором. Яка причина такой «хвороби» - нам невідомо.
  5. необходимость заміні муфти компресора або вітік охолоджуючої Рідини. Если антифриз йде, в системе НЕ буде підтрімуватіся необхідній рівень тиску. У Деяк випадка зниженя Тиск можна візначіті по новому звуку, схожим на шум, Який лунає з дефлекторів грубки, но на цею ознака орієнтуватіся нельзя.
  6. Поломка датчика тиску. Вихід з ладу даного регулятора унеможлівлює роботу системи кондиціонування в цілому.
  7. сміттям або відкладеннямі забивши осушувач.
  8. Поломка редуктора, вірішується ремонтом последнего або его заміною.
  9. сам радіатор системи кондиціонування забивши Бруд. Можна спробуваті очистити его и продути всі виходи.
  10. Вентилятор охолодження Вийшов з ладу. Можливо, з самим кондіціонером все в порядку, а причиною є поломка вентилятора.

Мі Рекомендуємо звертати Рамус на всі ЦІ ознака только после того, як ви розберетеся з фреоном. При неправільної ЕКСПЛУАТАЦІЇ в 98% віпадків проблема Полягає самє в цьом. Залежних від типу двигуна (DV6 - від номера 10080, до 10218, з номера 10218) Кількість фреону варіюється від 450 до 585 грам.

Відео «Як заправіті Пристрій своїми руками»

Про ті, як залиті фреон в Пежо 307 в Домашніх условиях, Дивіться на відео.