Лого av-to.info
Консультація з фахівцем | || 183

Зрим в корень: почему кондиционер в Пежо 307 отказывается работать?

Добрий день! Машина Пежо 307. Допоможіть, будь ласка - не працює кондиціонер, все зиму не включався. Як вирішити несправність? (Лариса)

Привіт Лариса. Швидше за все, ваша проблема пов'язана з неправильною експлуатацією кондиціонера. Як мінімум кілька разів за зиму пристрій необхідно включати, щоб прогнати фреон по системі. Наші автолюбителі часто нехтують цією вимогою, від чого відбуваються проблеми.

Что делать, если не работает кондиционер?

Заправка системы с помощью оборудования
Заправка системи за допомогою обладнання

Про фреоне говорити не будемо - вам в будь-якому випадку необхідно його поміняти, щоб стабілізувати роботу пристрою. || | 205

Рассмотрим другие, наиболее встречаемые причины, из-за которых не працює кондиціонер в автомобілях Пежо:

  1. Що вийшов з ладу резистор вентилятора. Потрібна заміна.
  2. Поломка реле, що відповідає за функціонування клімат-системи. Також потрібно поміняти.
  3. Електронний термостат іноді стає причиною несправності, особливо це часто проявляється на моторах ЕР6, його помилка відразу відключити кондиціонер.
  4. Деякі власники стикаються з протікає радіатором пристрою, причому витік зазвичай фіксується прямо в центрі за самим вентилятором. Яка причина такої «хвороби» - нам невідомо.
  5. Необхідність заміни муфти компресора або витік охолоджуючої рідини. Якщо антифриз йде, в системі не буде підтримуватися необхідний рівень тиску. У деяких випадках знижений тиск можна визначити по новому звуку, схожим на шум, який лунає з дефлекторів грубки, але на цей ознака орієнтуватися не можна.
  6. Поломка датчика тиску. Вихід з ладу даного регулятора унеможливлює роботу системи кондиціонування в цілому.
  7. сміттям або відкладеннями забився осушувач.
  8. Поломка редуктора, вирішується ремонтом останнього або його заміною.
  9. сам радіатор системи кондиціонування забився брудом. Можна спробувати очистити його і продути всі виходи.
  10. Вентилятор охолодження вийшов з ладу. Можливо, з самим кондиціонером все в порядку, а причиною є поломка вентилятора.

Ми рекомендуємо звертати увагу на всі ці ознаки тільки після того, як ви розберетеся з фреоном. При неправильної експлуатації в 98% випадків проблема полягає саме в цьому. Залежно від типу двигуна (DV6 - від номера 10080, до 10218, з номера 10218) кількість фреону варіюється від 450 до 585 грам.

Відео «Як заправити пристрій своїми руками»

Про те, як залити фреон в Пежо 307 в домашніх умовах, дивіться на відео.