Що означає помилка Р000277?

Добрий день! Підкажіть, будь ласка, помилково 0bb00277 стан Р000277. Погано працює паливна система, ДВЗ працює нерівно, може заглохнути, при натисканні на педаль акселиратора відчуття, що ДВС троїть. Мерседес Е200. Буду Вам дуже вдячний за допомогу в даному питанні! З повагою, Михайло.

Привіт, Михайло. Дякуємо, що звернулися зі своєю проблемою за допомогою до нас. Ми проаналізували проблему, з якою ви зіткнулися, і хочемо дати поради щодо її вирішення.

Чому погано працює двигун?

Це може бути обумовлено поганою роботою паливного насоса. Код помилки, який ви отримали при діагностиці, позначає те, що в роботі дозуючого клапана стався деякі порушення. Комбінація Р000277 з'являється при некоректному функціонуванні паливного насоса, зокрема, коли він вже практично відпрацював свій ресурс служби. Багато автомобілістів у таких випадках помилково змінюють фільтр бензину в першу чергу, почасти це вірно, адже фільтр в будь-якому випадку повинен бути чистим. Але в даному випадку мова йде конкретно про насосі, по всій видимості, настав час його заміни.

Белый автомобиль Мерседес Е200
Білий автомобіль Мерседес Е200

Щоб надалі ви не зіткнулися з такою проблемою, оскільки заміна пристрою коштує недешево, необхідно знати, з яких причин бензонасоси виходять з ладу:

  1. В першу чергу, це постійна експлуатація транспортного засобу з порожнім баком (низьким рівнем палива). Щоб пристрій працював належним чином, бак повинен бути заповнений хоча б на третину, чим більше — тим краще. У даному випадку механізм буде нормально охолоджуватися самим бензином, якщо ж його буде мало у баку, то він буде надмірно грітися, в результаті швидко згорить.
  2. Ще одна причина — це використання низькоякісного палива. Поганий бензин — не рідкість для вітчизняних заправок. Рекомендуємо вибрати одну АЗС, ознайомитися з відгуками інших автомобілістів, де продукція найбільш хороша і заправлятися тільки там.
  3. Використання присадок в паливі часто стає причиною виходу з ладу насоса. Якщо низькоякісне паливо, то ймовірність того, що в ньому будуть використовуватися різноманітні присадки, досить велика. На практиці присадки можуть негативно діяти на внутрішні компоненти бензонасоса, що може стати причиною його поломки.
  4. Ще однією поширеною причиною є бруд і опади, які знаходяться у баку. Знову ж таки, це пов'язано з низькоякісним бензином, тому ми рекомендуємо вибрати одну заправку і завжди «годувати» свою машинку там. Тим більше, забудьте про те, щоб купувати паливо у торговців на узбіччі.

Відео «Установка нового насоса на авто»

Пропонуємо вам ознайомитися із процесом монтажу бензонасоса на прикладі автомобіля Мерседес W124 (автор відео — serg968fdd).


Коментарі та відгуки