Лого av-to.info

Що робити, если автомобіль Опель Зафіра втрачає Оберт и ШВИДКІСТЬ?

Добрий день! У мене така проблема: Придбай Опель Зафіра турбо дизель 2002 года 2 ОБСЯГИ, после набору 3000 тисяч обертів двигуна відразу двигун втрачає Оберт и ШВИДКІСТЬ. Альо после того, як заглушіті и завести, машина идет нормально. Я грішу на Відсутність бочка вакуумний впускного колектора Нижній виходом, заслінки впускного колектора стояти в одному становище, що не регулюються. (Руслан)

Привіт Руслан. Спробуємо розібратіся у вашій проблемі разом.

Чому авто втрачає Оберт?

Причина Цілком мож полягаті в бачку, только на практике це Трапляється Досить Рідко. Альо если ви зіткнуліся з такою несправністю, як зниженя оборотів, то ми все одно Рекомендуємо вам перевіріті все, что можна.

Перевірте компресію двигуна. Часто Трапляється таке, что при недостатньому Рівні тиску в ціліндрах вінікає проблема Падіння потужності. Тому компрессометр вам на допомогу. Детальна інструкція по цьом харчування представлена ​​на нашому ресурсі, скорістайтеся Поиск.

Друге, что нужно перевіріті - це рівень охолоджувальної Рідини, если чи антифриз в системе в прінціпі. Не так давно ми стікаліся з подібною проблемою.Більше, як у вас. Тільки вона НЕ наважувалася глушінням мотора и повторного запуску. Если антифризу в системе немає, то необходимо перевіріті всю систему охолодження на предмет вітоків.

Свеча зажигания с нагаром и без него
Форсунка з нагаром и без него

кроме того, если холодоагент потрапляє в масло, то такий варіант розвитку подій Взагалі сумний. Швідше за все, пробита прокладка головки блоку ціліндрів, тому вам придется здійсніті ее заміну, если Це дійсно так. Щоб перевіріті наявність антифризу в маслі, відкрійте всі форсунки запалювання та Оцініть їх стан. Коли форсунки заліті антифризом, смороду будут волога, а спробувавші на смак рідина, можна зрозуміті холодоагент це чи ні (ОЖ всегда віддає солодкуватім Присмак). Альо НЕ Ковтало рідіну, а віплюньте ее. Чи не зайве буде перевіріті и працездатність форсунок. Іноді машина троїть через погані високовольтна проводів.

Можливо, забитий каталізатор. Щоб перевіріті це, вікрутіті Кисневий датчик. Если после цього авто їде нормально, то проблема Полягає Дійсно в каталізаторі.

Паливний фільтр. Затурканість цього компонента такоже может віклікаті Падіння потужності І, відповідно, швідкості. Перевірте, щоб канавка ВІН и если це так, то краще буде поміняти компонент.

Найбільш оптимальним варіантом поиска несправності стані комп'ютерна діагностика. Повністю перевірівші двигун, ви напевно будете знати, що ж за біда з ним трапа і чому ВІН НЕ может розвіваті хорошу ШВИДКІСТЬ. Скорістайтеся відповідною Інструкцією по цьом процесса, яка такоже є на нашому сайті, або зверніться за помощью до кваліфікованіх фахівців.

Відео «Чому машина может втрачати тягу»

Про простих і банальних причинах втрати потужності ви можете дізнатися з цього відео.