Що робити, якщо автомобіль Опель Зафіра втрачає оберти, і швидкість?

Добрий день! У мене така проблема: придбав Опель Зафіра турбо дизель 2002 року 2 обсяг, після набору 3000 тисяч обертів двигуна відразу двигун втрачає оберти, і швидкість. Але після того, як заглушити і завести, машина йде нормально. Я грішу на відсутність бочка вакуумний впускного колектора нижній виходить, заслінки впускного колектора стоять в одному становище, не регулюються. (Руслан)

Привіт, Руслан. Спробуємо розібратися у вашій проблемі разом.

Чому авто втрачає оберти?

Причина цілком може полягати в бачку, тільки на практиці це трапляється досить рідко. Але якщо ви зіткнулися з такою несправністю, як зниження оборотів, то ми все одно рекомендуємо вам перевірити все, що можна.

Перевірте компресію двигуна. Часто трапляється таке, що при недостатньому рівні тиску в циліндрах виникає проблема падіння потужності. Тому компрессометр вам в допомогу. Детальна інструкція по цьому питанню представлена на нашому ресурсі, скористайтеся пошуком.

Друге, що потрібно перевірити — це рівень охолоджуючої рідини, якщо антифриз в системі в принципі. Не так давно ми стикалися з подібною проблемою, як у вас. Тільки вона не наважувалася глушенням мотора і повторним запуском. Якщо антифризу в системі немає, то необхідно перевірити всю систему охолодження на предмет витоків.

Свеча зажигания с нагаром и без него
Форсунка з нагаром і без нього

Крім того, якщо холодоагент потрапляє в масло, то такий варіант розвитку подій взагалі сумний. Швидше всього, пробита прокладка головки блоку циліндрів , тому вам доведеться здійснити його заміну, якщо це дійсно так. Щоб перевірити наявність антифризу в маслі, відкрийте всі форсунки запалювання і оцініть їх стан. Коли форсунки залиті антифризом, вони будуть вологими, а спробувавши на смак рідина, можна зрозуміти холодоагент це чи ні (ОЖ завжди віддає солодкуватим присмаком). Але не ковтайте рідина, а виплюньте її. Не зайвим буде перевірити і працездатність форсунок. Іноді машина троїть по причині поганих високовольтних проводів.

Можливо, забитий каталізатор. Щоб перевірити це, викрутіть кисневий датчик . Якщо після цього авто їде нормально, то проблема дійсно полягає в каталізаторі.

Паливний фільтр. Забитість цього компонента також може викликати падіння потужності і відповідно швидкості. Перевірте, чи не забився він і якщо це так, то краще буде поміняти компонент.

Найбільш оптимальним варіантом пошуку несправності стане комп'ютерна діагностика. Повністю перевіривши двигун, ви напевно будете знати, що ж за біда з ним трапилася і чому він не може розвивати хорошу швидкість. Скористайтеся відповідною інструкцією з цього процесу, яка також є на нашому сайті, або зверніться за допомогою до кваліфікованих фахівців.

Відео «Чому машина може втрачати тягу»

Про простих і банальних причин втрати потужності ви можете дізнатися з цього відео.


Коментарі та відгуки