Що робити, якщо у автомобіля зник турбо таймер і АКПП перейшла на зимовий режим?

Привіт! У мене Мазда Бонго 1994 р. в. Все було добре, але після установки контрактного ДВС пропав турбо таймер і АКПП сама перейшла на зимовий режим. Перепробував все, залишилося одне — розкрити піддон і поміняти фільтр. Може підкажіть що? (Микола)

Доброго Дня, Микола. Ваше питання нам в цілому зрозумілий, зараз ми спробуємо дати на нього вичерпну відповідь.

Що робити в таких випадках?

На жаль, інших варіантів крім заміни датчика немає. Скажіть, що ви впевнені в тому, що замінивши фільтруючий елемент, ви зможете вирішити проблему? Наскільки нам відомо, турботаймер являє собою електронний пристрій у вигляді датчика прямокутної форми і встановлюється він окремо. А як ви зможете вирішити дану несправність однієї тільки заміною фільтруючого елемента?

Тому ми не бачимо іншого виходу крім того, як здійснити заміну вийшов з ладу регулятора. В цілому дана процедура не повинна викликати у вас особливих труднощів. Необхідний пристрій досить швидко і легко демонтується, змінюється на нове і ви зможете ще довгий час їздити, не знаючи проблем.

АКПП в разобранном виде
АКПП в розібраному вигляді

Рекомендуємо вам купувати запасні частини оригінального виробництва для вашого транспортного засобу. Якщо ви купуєте продукцію від невідомого виробника, це згодом стане причиною її більш швидкого виходу з ладу, що також загрожує певними проблемами. Тому настійно радимо вам зв'язуватися тільки з оригінальними запчастинами. Купуйте продукцію тільки в офіційних магазинах або у дилера, оскільки вітчизняні автомобільні ринки кишать китайськими підробками та неякісними запчастинами. Якщо виникла проблема з замовленням тієї або іншої деталі, скористайтеся інтернетом, щоб відшукати потрібну річ.

Відео «Правильна діагностика коробки передач перед купівлею»

Актуальне відео для тих, хто хоче придбати транспортний засіб з АКПП з рук — корисні рекомендації по покупці таких авто ви знайдете тут.


Коментарі та відгуки