Лого av-to.info

Балансування коліс - примха чи необходимость?

Балансування коліс є одним з основних процесів, что проводяться з метою більш безпечного управління автомобілем. Незважаючі на ті, что Світові Виробники гумі Постійно підвіщують якість ее виготовлення, в ході ее ЕКСПЛУАТАЦІЇ шини все одно зношуються, что виробляти до їх розбалансування. Детальніше про ті, як проводитися така процедура, дивіться тут або читайте статтю на нашому сайті.

в якіх випадка проводитись?

Фирменные шины Bridgestone
Фірмові шини Bridgestone

Процедура балансування винна здійснюватіся в таких випадка:

 1. При перевзування автомобіля . Заміна гуми здійснюється восени або взимку, перед початком холодів, а такоже Навесні, коли на вулиці теплішає. На мнение фахівців, балансування коліс має здійснюватіся даже в тому випадка, если для шин є свои диски.
 2. необходимость Виконання процедури вінікає в разі сильного удару об бордюр або в результате попадання на вібоїну. Особливо, если внаслідок удару деформувався сам диск.
 3. прокол гумі, вібрації на рульовий колесі або кузові при їзді на різних швидкостей.
 4. Багата в чому необходимость балансування візначається манерою водіння. Если ви віддаєте предпочтение більш агресивний манеру водіння, то пріділяті Рамус колесам та патенти хоча б раз в 7 тисяч км пробігу.
 5. Окремо нужно буті уважний водіям, Які Використовують гуму з шипами. Оскількі во время їзди шипи часто відлітають від гумі, це виробляти до розбалансування коліс, так что заїжджаті на шиномонтаж слід як мінімум один раз за 5 тисяч кілометрів пробігу (автор відео - КА-Медіа).

Способи и правила балансування

Існує кілька відів дисбалансу, відповідно, способів балансування будут різнімі:

 1. статичність дисбаланс, в цьом випадка вісь інерції зміщується, а вага колеса розподіляється нерівномірно, что в кінцевому підсумку виробляти до того , что колесо при зупінці авто розгойдується в Різні сторо і. Для Усунення проблеми на внутрішню часть диска встановлюється Вантаж, но перед ЦІМ диск очіщається и знежірюється.
 2. При дінамічної розбалансування осі Обертаном и інерції НЕ зможуть збігатіся, в даного випадка вага колеса буде нерівномірно розподілятіся по шіріні. Проблема вірішується Шляхом монтажу вантажу зі спеціальнім фіксатором на борті диска.

Основні моменти

Як віконується ця процедура:

 1. Спочатку демонтуються вантажі для балансування, Які Вже були Встановлені на диск.
 2. После цього его необходимо Повністю очистити від бруду и пилу, для цього вікорістовується щітка з водою. Щоб Згідно Вантаж МІГ добро тримати, місце его установки нужно знежіріті, для цього вікорістовується Спеціальний Розчинник.
 3. Самі шини нужно правильно Встановити - Завдяк цьом для Усунення дисбалансу можна використовуват мінімум вантажів.
 4. Коли процес буде завершений, фахівця та патенти переконатіся в правільності его проведення, надійно закріпіті компоненти.

Відео «Проведення балансування в Домашніх условиях»

Детальніше про ті, як здійсніті таке завдання будинку - дізнайтеся з відео (автор ролика - andreyti64).

Чи часто ви проводите балансування гумі?

Опитування
Загрузка ... & nbsp; Завантаження ...