Лого av-to.info

Антифриз для автомобіля Рено Меган 3: що вібрато?

Добрий день! Авто - Рено Меган 3. Рівень антифризу в бачку став нижче Міні. Долив CoolStream Premium. На етікетці: відповідає Вимоги Рено 41-01-001 / - - S Type D. Перед ЦІМ на последнего ТО в книжці запису: заміна антифризу тип D. Чи правильно я вчинив? Чи не буде непріємніх НАСЛІДКІВ? (Сергій)

Доброго дня, Сергію. З мінімальнім рівнем холодоагенту краще НЕ їздіті, ви правильно Зроби, что додали антифриз.

Який антифриз лити в Рено Меган?

Автомобиль Рено Меган 3
автомобіль Рено Меган 3

Непріємні Наслідки могут случиться только в тому випадка, если охолоджуюча рідина, яка перебувала в системе до того, як ви залили Кулстрім Преміум, Вже відпрацювала свой срок служби.

если це дійсно так, то Наслідки могут буті Сумно:

  1. если Видатковий матеріал втрачає свои Властивості, то Перше, з чим ви зіткнетеся - це перегрів мотора и неможлівість обігріву салону. Антифриз охолоджує ДВС, відводячі від него часть тепла.
  2. Освіта іржі на металевих компонентах двигуна. Зазвічай корозії піддаються стінкі каналів мотора, а такоже радіатора. З рокамі через іржу метал может просто розсіпатіся.
  3. Нерозчінні відкладення могут стати причиною перегріву.

У даного випадка все Залежить від того, Наскільки якісним є антифриз, Який вікорістовується вами Ранее. Если ВІН Втрата свой Властивості, то его краще буде замініті. Если ж Видатковий матеріал ще может функціонуваті, то пережіваті вам нема про що. При последнего техобслуговуванні в систему охолодження булу залита рідина типу Д, ви залили аналогічній материал? Тоді все в порядку, причин для занепокоєння немає.

Відео «Міняємо холодоагент на Рено Меган 2 в Домашніх условиях»

На прікладі моделі Megane 2 можете дізнатіся, як змінюється ОЖ своїми руками.