Грамотний вибір якісного антифризу для ВАЗ 21099

Привіт! Машина ВАЗ 21099, був залитий Felix блакитний. Підкажіть, будь ласка, чи варто міняти на червоний або зелений (якщо це допустимо)? (Віктор)

Доброго дня, Вікторе. До питання вибору витратного матеріалу завжди потрібно підходити з особливою відповідальністю. Тому ви правильно зробили, що звернулися за порадами до нас. Ми проаналізували ваше питання і готові дати кілька рекомендацій.

Антифриз для ВАЗ 21099

В цілому охолоджуюча рідина синього кольору, якщо вона є оригінальною, буде досить якісною. Цей антифриз оптимально підходить для використання в ДВС легкових авто. У складі даної ОЖ містяться присадки, призначені для запобігання виникненню піни та іржі в системі. В основі такого витратного матеріалу лежить моноетиленгліколь, а також очищена вода. ОЖ являє собою неорганічну рідину і повністю відповідає стандарту G11. В цілому холодоагент досить хороший.

Зеленый антифриз Felix
Зелений антифриз Felix

Жовтий Фелікс ми описувати не будемо, оскільки він призначений для надпотужних моторів, до яких наші вітчизняні авто не відносяться. Що стосується зеленого Фелікса, то його основною особливістю є стійкість до корозії. Якщо вірити відгуками споживачів в мережі, то такий холодоагент надійно захищає ДВС від перегріву, а також переохолодження. Крім того, дана ОЖ характеризується високим рівнем теплопровідності. При виробництві ОЖ використовується кілька етапів очищення хладагента, що не може не радувати. Тому, якщо взимку у вас бувають проблеми із запуском мотора, а влітку періодично відбувається переохолодження агрегату, то є сенс подумати над тим, щоб перейти на цю ОЧІК.

Однією з ключових особливостей червоного Felix є те, що ця ОЖ володіє високим ресурсом експлуатації, який становить п'ять років. Тобто протягом п'яти наступних років з того моменту, як ви заллєте Felix, можна не згадувати про необхідність заміни витратного матеріалу. Крім того, він володіє стійкістю до накипу, тому вам не потрібно турбуватися про стан внутрішніх компонентів охолоджувальної системи. У будь-якому випадку, купівля витратного речовини повинна здійснюватися в офіційних магазинах, а не у продавців на узбіччях, інакше ви можете придбати фальсифікат, який стане причиною подальших проблем.

Відео «Міняємо Тосол на ВАЗ 21099»

Детальніше про те, як провести заміну ОЖ, ви можете дізнатися з відео нижче (автор відео — AvtoOR).


Коментарі та відгуки