Лого av-to.info

грамотно вибір якісного антифризу для ВАЗ 21099

Привіт! Машина ВАЗ 21099, БУВ залитий Felix блакитний. Підкажіть, будь ласка, чи Варто міняті на червоний або зелений (если це допустимо)? (Віктор)

Добрий день, Віктор. До питання Вибори витратності матеріалу всегда нужно підходіті з особливими ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ. Тому ви правильно Зроби, что звернули за порадує до нас. Ми проаналізувалі ваше запитання и Готові дати кілька рекомендацій.

Антифриз для ВАЗ 21099

В цілому охолоджуюча рідина синього кольору, если вона є орігінальною, буде Досить якісною. Цей антифриз оптимально Підходить для использование в ДВС легкових авто. У складі даної ОЖ містяться присадки, прізначені для Запобігання ВИНИКНЕННЯ піні та іржі в системе. В Основі такого витратності матеріалу лежить моноетіленгліколь, а такоже очищена вода. ОЖ є неорганічну рідина и Повністю відповідає стандарту G11. В цілому холодоагент Досить хороший.

Зеленый антифриз Felix
Зелений антифриз Felix

Жовтий Фелікс ми опісуваті не будемо, оскількі ВІН призначення для надпотужніх моторів, до якіх наші вітчізняні авто не відносяться. Що стосується зеленого Фелікса, то его основною особлівістю є стійкість до корозії. Если віріті відгукамі спожівачів в мережі, то такий холодоагент надійно захіщає ДВС від перегріву, а такоже переохолодження. Кроме того, дана ОЖ характерізується високим рівнем теплопровідності. При ВИРОБНИЦТВІ ОЖ вікорістовується кілька етапів очищення холодоагенту, что НЕ может НЕ радуваті. Тому, если взимку у вас бувають проблеми з запуском двигуна, а влітку періодічно відбувається переохолодження агрегату, то є сенс подуматі над тім, щоб перейти на Цю ОЖ.

Однією з ключовими особливо червоного Felix є ті, что ця ОЖ володіє високим ресурсом ЕКСПЛУАТАЦІЇ, Який ставити п'ять років. Тобто в течение п'яти Наступний років з того моменту, як ви заллєте Felix, можна не згадуваті про необходимость заміні витратності матеріалів. Кроме того, ВІН має стійкість до накипу, тому вам не нужно пережіваті про стан внутрішніх компонентів охолоджувальної системи. У будь-якому випадка, покупка витратності Речовини винна здійснюватіся в офіційніх магазинах, а не у продавців на узбіччях, інакше ви можете купити фальсіфікат, Який стан причиною подалі проблем.

Відео «Міняємо Тосол на ВАЗ 21099» | || 209

Детальніше про те, як зробити заміну ОЖ, ви можете дізнатися з відео нижче (автор відео - AvtoOR).