АКПП не їде назад: можливі способи вирішення проблеми

Привіт! Підкажіть, будь ласка, моя машина (АВТОМАТ) не їде назад. Якщо точніше, при включенні задньої швидкості, якщо натиснути педаль газу до упору, то з працею починає їхати. Вперед їде без проблем. Що це може бути і що робити? (Марина)

Привіт, Марина. Ми проаналізували вашу поломку і готові допомогти вам кількома порадами.

Чому машина не їде назад?

Рычаг выбора диапазона передач
Важіль вибору діапазону передач

Причин на це може бути декілька. Всі вони наведені нижче:

  • несправне сам пристрій перемикання передачі;
  • сталася поломка або дефект клапанів в гидроплите;
  • вийшли з ладу фрикционы;
  • неправильний рівень тиску трансмісійної рідини;
  • закінчилося масло в коробці.

Як ви розумієте, відштовхуватися треба з цього. Включення реверсивного ходу не залежить від електрики, тому, скоріше всього, з проведенням у вас все в порядку. Але ми не можемо вам гарантувати, так як не бачили ваше авто і не діагностували.

У будь-якому випадку вам необхідно звернутися за допомогою на сервіс, оскільки самостійно ви не зможете вирішити проблему без необхідного обладнання. В першу чергу коробку передач транспортного засобу необхідно перевірити на наявність помилок. При діагностиці ви отримаєте коди несправностей, які доведеться розшифрувати, щоб зрозуміти, в чому полягає проблема. Адже, можливо, справ полягає в поломці одного з пристроїв, що відповідає за включення задньої швидкості.

Голосування

Як часто ви міняєте масло в АКПП?

Загрузка ...Загрузка ...  Завантаження ...

Також не зайвим буде перевірити рівень мастила в АКПП. Іноді така проблема полягає у нестачі рідини. Можливо, її заміна або додавання до необхідного рівня зможе вирішити проблему. Але слід пам'ятати, що робити так, як робите ви — ні в якому разі не можна. Мається на увазі натискання на педаль газу при непрацюючій задній передачі. Якщо проблема в якому-небудь приладі, то такими діями ви можете просто добити коробку і вона зовсім вийде з ладу. У будь-якому випадку, перше, що потрібно робити — це здійснити комп'ютерну діагностику автомобіля.

Відео «Як визначити стан АКПП»

ПРО способи визначення стану автоматичної трансмісії, ви дізнаєтесь з відео.


Коментарі та відгуки