Лого av-to.info
Great Wall Hover

Міняємо масляний фільтр на Hover`е

Кожного шофера мучить завжди одні й ті ж питання : коли треба поміняти масло і масляний фільтр на Ховер H3 або H5? Як часто це робиться? Проводити заміну часто - не найкращий варіант, тому що це не відноситься до числа найдешевшого витратного матеріалу. Їздити до тих пір, поки лампочка не займеться? Мотор може «клину» дати.

Мотор Hover для простого обивателя - це величезна треться одна об одну купа деталей. І не потрібно бути фахівцем великого розуму, щоб не знати про те, що все ковзаючі механізми необхідно постійно змащувати якимось маслом.

Термін служби масляного фільтра і самого масла на Hover H3 і H5 залежить від багатьох факторів, тому навіть фахівці не можуть дати точної відповіді. Але водії зі стажем відмінно знають, що в сервісних мануали на Ховер Х3 і Х5 терміни не завжди відповідають дійсності. Саме тому всі автовласники дотримуються одних цифр: заїжджати на автосервіс через кожні 9-10 тис. Кілометрів.

Масляный фильтр Mann W610/3
Масляний фільтр Mann W610 / 3

Однак, можливість заїхати на сервісну станцію є не у кожного. Іноді доводиться міняти фільтр в домашніх умовах. 

Який фільтр підійде

У кожному автомагазині є спеціальні програми або каталоги, за якими менеджери можуть правильно підібрати фільтр на Hover H3 або H5. Заводські двигуни йдуть з оригінальним фільтром від Міцубісі SMD 360935. Далі йдуть допустимі варіанти масляних фільтрів:

 • Mann W610 / 3 (2.4), W818 / 81 (2,2);
 • Knecht ОС 196;
 • Nippon MTW-51 ADC42112;
 • Nipparts JEYO-14-302;
 • Mahle Filter OC 196 Австрія 08636359;
 • В11-1012010 Hover, Chery, made in China;
 • GoodWill OG-513.

Відразу ж хочеться відзначити, що продукція може бути як оригінальної, так і дешевої китайської підробкою, яка демократичніше в ціні майже в два рази. Судити власнику Ховер - якщо щось і трапиться в дорозі, то тільки з його вини. Захотів заощадити на масляному фільтрі - викладай грошики на ремонт всього мотора.

Інструменти

Для заміни масляного фільтра на Hover`е в домашніх умовах потрібно наступний набір інструментів:

 • ванночка или другая ёмкость для слива старого масла;
 • рукавички;
 • ключі ріжкові і накидні на 13 і на 17;
 • комірець з тими ж головками (13 , 17);
 • набір маслоз'ємних головок або ключ пасової (стрічковий ключ);
 • масло (синтетика або напівсинтетика) - 4,5 літра (по паспорту) плюс літрова баночка на долив;
 • домкрат, підпірки, ям , Естакада або підйомник.

Етапи заміни

Перевіряйте , чи всі інструменти у вас під рукою, а також знайдіть ганчір'я в достатній кількості, бо бруду і масла буде море, а витирати-то і збирати вам доведеться.

 1. Прогрівайте пару хвилин свій Hover (масло краще буде зливатися ) і спокійно заїжджайте на яму або естакаду. Основне завдання - це підняти машину для нормального доступу до піддону і масляного фільтру. Однак ні в якому разі не залишайте машину на одному домкраті у висячому положенні.
 2. Перевіряйте уважно болт для зливу і масляний піддон. Незручність болта відразу очевидно - майже впритул прилягає до мосту.
 3. Для початку знімайте захист, обидва пласта. Перший знімається для зняття фільтра, а другий - слива масла. Робота виконується ключами на 13 (перший лист) і на 17 (для другого).
 4. Далі відкручуйте зливний болт (ключ 17). Але робіть обережно, так як масло може бути гарячим. Підставляючи ємність, не забувайте про заглушці, яка так «любить губитися» в зливний тарі.
 5. Після того як масло повністю скло, закручуйте на колишнє місце зливний болт.
 6. Тепер приступайте до самого фільтру. На Hover він знаходиться під самим генератором і відкручується проти годинникової стрілки спеціальним стрічковим ключем або набором головок для зняття маслофільтра.
 7. Після зняття самого фільтра проконтролюйте, що гумова прокладка не залишилася на блоці. Якщо ж помітили якісь залишки, то акуратно очистіть поверхню. Можна навіть використовувати скребок.
 8. Переконавшись, що контактна поверхня чиста, можете трохи змастити ущільнювальну гумку (прокладку) невеликою кількістю нового масла.
 9. Для початку закручуйте руками масляний фільтр, а вже потім дотягує стрічковим ключем (на 1,25 обороту).
 10. В заливну горловину заливайте близько 4 л нового масла і заводите свій Ховер. Глушіть його приблизно через хвилину-дві. За цей час масло встигає заповнити і новий фільтр, і все вузли двигуна.
 11. Тепер перевіряйте ще раз на щупі масло, доливайте стільки, скільки необхідно за інструкцією для Hover, але не вище верхньої позначки. Також не забудьте ще раз зазирнути під низ машини - чи немає там течі.
 12. Після декількох поїздок обов'язково поглядайте на рівень масла на щупі.

Відео «Великий тест-драйв на Great Wall Hover »

Тут ви побачите всі переваги і недоліки даної марки автомобіля і, можливо, дізнаєтеся нові функції свого« залізного коня »!

Вам допомогла наша стаття або ви побачили в ній помилки? Терміново пишіть про це в коментарях!