Як розшифрувати коди помилок на Ford?

Як і в будь-якому іншому авто, в машинах Ford час від часу можуть з'являтися несправності. Про це власнику транспортного засобу повідомить бортовий комп'ютер автомобіля за допомогою кодів помилок, які необхідно розшифрувати, щоб визначити поломку. Сьогодні ви дізнаєтеся, як розшифрувати російською коди помилок у Ford Focus, Mondeo і Transit і як провести діагностику авто.

Діагностика автомобілів

Технології не стоять на місці і тепер про появу певних несправностей у відносно нових авто можна дізнатися набагато простіше. Якщо в роботі транспортного засобу Ford виникли неполадки, то про це можна дізнатися з кодом помилки бортового комп'ютера. Щоб дізнатися про помилку, можна поїхати на спеціалізоване СТО, де майстри за допомогою спеціального обладнання проведуть діагностику вашого Ford і точно скажуть, що в ньому зламалося.

Автомобиль Ford Focus 2
Автомобіль Ford Focus 2

Однак, така процедура в умовах фінансової кризи не варто так вже дешево, та не кожен автомобіліст може собі дозволити це. Що ж робити в таких випадках? Відповідь проста — дізнатися про несправності можна самому, виробивши самостійну діагностику транспортного засобу. Щоб зробити це, скористайтеся інструкцією, підготовленої фахівцями нашого ресурсу.

 1. Отже, робимо самостійну діагностику бортових комп'ютерів автомобілів Ford в домашніх умовах.
 2. Для початку сідаємо на місце водія і включаємо запалювання. Заводити автомобіль при цьому не треба.
 3. На приладовій панелі знайдіть кнопку скидання денного пробігу. Затисніть її і утримуйте декілька секунд.
 4. Не відпускаючи кнопки, поверніть ключ у замку запалювання на другу позицію.
 5. Слідкуйте за панеллю приладів: на екранчику одометра повинна з'явитися напис «Test». Коли на дисплеї з'явиться повідомлення, кнопку скидання денного пробігу можна відпустити. Врахуйте, якщо кнопку скидання одометра тримати затиснутою більше трьох секунд в перервах між тестами, то режим самостійної діагностики буде припинений. В такому разі вам потрібно повернути ключ у замку запалювання в положення «пуск» і тримати його до повного старту. У цей момент стартер автомобіля відключиться в автоматичному режимі, коли транспортний засіб заведеться, і вже через кілька секунд приладова панель знову повернеться в режим самостійної діагностики.
 6. Щоб залишити режим самостійної діагностики автомобіля Ford, необхідно вимкнути запалювання і утримувати кнопку скидання одометра більше трьох секунд.
Так выглядит в увеличенном видео лампочка Check Engine. Ее появление на панели приборов сообщает автовладельцу о возникновении каких-либо ошибок в системе авто.
Так виглядає в збільшеному видеолампочка Check Engine. Її поява на панелі приладів повідомляє автовласникові про виникнення яких-небудь помилок у системі авто.

Необхідно зазначити, що коди, які з'являться на панелі приладів, можуть відображатися неточно, якщо є помилки в роботі бортового комп'ютера. Самостійна діагностика в принципі не може бути точною, на відміну від перевірки бортового комп'ютера на помилки за допомогою спеціального обладнання. Тому, якщо ви відчуваєте, що виникли серйозні неполадки в роботі авто, бажано звернутися за допомогою до кваліфікованих фахівців або придбати обладнання, яке допоможе точно вважати коди помилок.

Розшифровка кодів

Щоб ви могли визначити, яка саме несправність присутній у вашому Ford, вашій увазі представлена таблиця з описом найбільш популярних помилок.

Диагностика автомобиля Ford Focus 2 на станции ТО при помощи ноутбука и специализированного оборудования
Діагностика автомобіля Ford Focus 2 на станції за допомогою ноутбука і спеціалізованого обладнання

Датчики

Код Опис
Р0100 — Р0105 Бортовий комп'ютер автомобіля повідомляє про поломку або некоректному сигналі пристрою контролю витрати повітря.
Р0106 — Р0108 В системі авто зафіксована несправність в роботі датчика тиску повітря. Також дані комбінації цифр можуть свідчити про невірному сигнал, що надходить з пристрою.
Р0110 — Р0114 Вийшов з ладу або на бортовий комп'ютер надходить неправильний сигнал пристрою контролю температури всмоктуваного повітря. Необхідна заміна елемента.
Р0115 — Р0118 Часто зустрічається помилка в автомобілях Ford Mondeo. Одна з наведених комбінацій означає поломку або некоректний сигнал, що надходить з датчика температури антифризу. Для усунення цієї несправності необхідно перевірити якість охолоджуючої рідини в системі або замінити датчик.
Р0120 — Р0123 Бортовий комп'ютер повідомляє автовласникові про невірному сигналі або поломки пристрою «А» контролю положення дросельної заслінки. Слід перевірити сигнал і при потребі замінити компонент.
Р0130 — Р0167 Поява однієї з таких комбінацій на екрані ноутбука при діагностиці автомобіля означає, що надходить сигнал з одного з трьох датчиків кисню є неправильним. Або ж саме пристрій вийшов з ладу. В цілях усунення несправності елемент необхідно замінити більш ретельно провести діагностику електричної ланцюга.
Р0176 — Р0179 Свідчить про несправність датчика викиду або про невірне сигнал, що надходить з нього на бортовий комп'ютер. Необхідно провести заміну компонента.
Р0180 — Р0188 Бортовим комп'ютером Ford був зафіксований невірний сигнал або несправність одного з двох пристроїв контролю температури палива. Слід провести більш ретельну діагностику компонента або замінити його на новий.
Р0190 — Р0194 Бортовий комп'ютер авто повідомляє про невірному сигнал, що надходить з пристрою контролю рівня тиску бензину в паливній рампі або про несправність самого компонента. Слід перевірити електричну ланцюг і при необхідності провести заміну датчика.
Р0195 — Р0199 «Мізки» Ford зафіксували поломку елемента, що вимірює температуру моторної рідини в двигуні. Також одна з цих комбінацій може свідчити про неправильне надходить сигнал з датчика. В результаті появи одного з цих кодів слід провести діагностику ланцюга на предмет обривів і замикань, а також замінити датчик.
Р0220 — Р0229 Вийшов з ладу або надходить неправильний сигнал з елемента контролю положення другої або третьої дросельної заслінки («В» або «С»).
Р0235 Надходить неправильний сигнал з датчика тиску турбонаддуву. Слід провести діагностику електричної ланцюга на предмет замикань або обривів.
Р0236 — Р0242 Бортовий комп'ютер авто повідомляє про невірному сигналі з пристрою контролю першої або другої турбіни. Необхідно замінити компонент.
Р0326 — Р0329 Зафіксований некоректний сигнал з першого датчика детонації. Слід провести зміну компонента.
Р0330 — Р0334 БК автомобіля зареєстрував некоректний сигнал, що надходить з другого датчика детонації. Потрібно більш ретельно перевірити електричну ланцюг і замінити деталь на нову.
Р0335 — Р0339 Бортовий комп'ютер повідомляє автовласникові про некоректну сигналі або про вихід з ладу датчика положення першого колінчастого валу . Потрібно перевірити ланцюг або замінити деталь, залежно від того, в чому полягає поломка.
Р0340 — Р0344 Якщо при діагностиці вашого Ford на екрані ноутбука з'явилася одна з цих комбінацій, це може говорити про невірному сигнал, що надходить з пристрою контролю розподільного валу. Слід провести заміну датчика, якщо це необхідно або перевірити електричну ланцюг на предмет обривів.
Так выглядит бортовой компьютер для автомобиля Ford
Так виглядає бортовий комп'ютер для автомобіля Ford

Двигун

Код Опис
Р0171 — Р0172 Надто бідна або занадто багата суміш в двигуні.
Р0173 Бортовий комп'ютер зафіксував витік бензину з паливної системи.
Р0174 — Р0175 Одна з таких комбінацій цифр свідчить про неправильно рівні суміші в двигуні (занадто бідна чи багата).
Р0215 Повідомляється про поломку соленоїда вимкнення мотора. При такій помилці можуть виникнути труднощі зі стартом двигуна. Також мотор може троїти при його вимиканні. Слід провести заміну компонента.
Р0216 Зафіксовані обриви або замикання в електросистемі контролю часу уприскування. Потрібно більш ретельно перевірити ланцюг.
Р0217 БК повідомляє автовласникові про перегрів мотора. В першу чергу слід перевірити якість охолоджуючої рідини. В автомобілях Ford Focus і Mondeo ця помилка є однією з поширених. Як правило, вона виникає внаслідок втрати антифризу своїх експлуатаційних характеристик.
Р0218 БК зареєстрував надмірну температуру в системі трансмісії. Можливий перегрів. У цьому випадку робота коробки передач може бути некоректною.
Р0219 Повідомляється про надмірно високих обертах мотора.
Р0243 — Р0246 Одна з таких комбінацій свідчить про некоректної роботи першого соленоїда (А) затвора вихлопних газів. Пристрій може бути завжди відкрито чи закрито. Також це може свідчити про неправильне сигналі.
Р0247 — Р0250 Дані цифри в результаті діагностики повідомляють про те, що БК зареєстрував некоректну роботу другого соленоїда (В) затвора вихлопних газів. Слід замінити компонент.
Р0251 — Р0255 Повідомляється про некоректної роботи насоса уприскування першої турбіни. Потрібно більш ретельно перевірити ланцюг на предмет обривів і замикань або замінити насос.
Р0256 — Р0260 Одна з таких комбінацій цифр свідчить про неправильне сигнал, що надходить з насоса уприскування другої турбіни. Також ці помилки можуть сказати про поломку елементу, в результаті чого буде потрібно його заміна.
Р0261 — Р0296 Ці коди повідомляють про несправності в роботі однієї з дванадцяти форсунок циліндрів. Це може бути:

 • замикання ціпи однією з форсунок на землю;
 • обрив електроланцюга;
 • несправність драйвера форсунки.

У таких випадках рекомендується більш ретельно перевірити ланцюг на предмет обривів або замикань. Якщо це не допомогло і з ланцюгом все в порядку, то вийшли з ладу форсунки потрібно замінити.

Р0300 БК зафіксував поодинокі або регулярні пропуски запалювання.
Р0301 — Р0312 Дані комбінації цифр свідчать про пропуск запалювання в одному з дванадцяти циліндрів.
Р0410 Повідомляється про некоректну системі вторинної подачі повітря. Слід перевірити систему на предмет виявлення витоків.
Р0410 — Р0417 Поява цих кодів на екрані ноутбука при діагностиці автомобіля свідчить про:

 • виході з ладу одного з двох клапанів вторинної подачі повітря;
 • виявленні помилок в роботі системи вторинної подачі повітря;
 • неправильному потоці суміші через систему.

Слід провести більш ретельну перевірку системи, а також замінити що вийшов з ладу клапан.

Р0420 Є однією з часто зустрічаються при діагностиці транспортних засобів Ford Mondeo або Focus. Дана комбінація свідчить про ефективної роботи системи каталізаторів.
Лампа Check Engine, сообщающая водителю о возникновении неисправностей (горит оранжевым цветом на спидометре)
Лампа Check Engine, повідомляє водію про виникнення несправностей (горить жовтогарячим кольором на спідометрі)

Несправності в електросистемі

Код Опис
Р0200 — Р0212 Повідомляється про неполадки в електросистемі управління форсунками. Слід провести додаткову діагностику проводів і виявити місце обриву або замикання.
Р0213 Зафіксовані дефекти в роботі електроланцюга управління першою або другою форсунок холодного старту.
Р0230 — Р0233 У разі появи однієї з таких комбінацій бортовий комп'ютер попереджає водія про некоректну сигнал, що надходить з бензонасоса. Поломка може полягати в замиканні, заземленні або обриві дротів первинної або вторинної електроланцюга.
Р0320 Ця комбінація повідомляє водію про обриви або замикання в електросистемі розподільника запалювання. Від цього можуть також виникати пропуски запалювання.
Р0321 — Р0323 Повідомляється про невірному сигналі в електросистемі розподільника запалювання. Сигнал може бути як який перемежовується, так і поза допустимого діапазону. Крім того, він може просто відсутні.
Р0325 Зареєстровані обриви в електросистемі першого датчика детонації. З пристрою може надходити невірний сигнал, однак заміною компонента проблему не виправити.
Лампочка Check Engine, сообщающая водителю о возникновении неисправностей (горит оранжевым цветом на спидометре)
Лампа Check Engine, повідомляє водію про виникнення несправностей (горить жовтогарячим кольором на спідометрі)

Голосування

чи Можете ви самостійно розшифрувати коди помилок в автомобілі Ford?

Загрузка ...Загрузка ...  Завантаження ...

Інші поломки

Далі розглянемо коди, які не відносяться ні до однієї з перерахованих вище категорій. Однак ці комбінації помилок є найпоширенішими в автомобілях Ford Fusion, Focus і Mondeo.

Код Помилка
Р1000 Повідомляється, що перевірка готовності системи EOBD здійснена не була. Цей код важко назвати помилкою. Скоріше всього, це ознака самонастроювання системи. Як правило, з'являється після того, як був виконаний скидання пам'яті, сталася рекалибровка або був перепрошитий модуль. Найчастіше цей код пропаде автоматично після того, як пройде калібрування, тобто автомобіль буде експлуатуватися якийсь час.
Р2008 Бортовий комп'ютер зафіксував некоректну роботу впускного колектора. Також мова може йти про неполадки в електросистемі.
U1900 БК зафіксував збій з'єднання по шині CAN. Щоб ліквідувати цю помилку, необхідно:

 • зробити відключення всіх використовуваних в автомобілі маршрутних комп'ютерів;
 • вимкнути всі електричні пристрої, в тому числі медіа-систему, GPS-навігатора і т. д.;
 • зробити відключення сигналізації;
 • скинути код несправності за допомогою бортового комп'ютера або відключивши клеми акумуляторної батареї.
Р0420 Ця комбінація свідчить про неефективність системи каталізації. Також може бути виявлені дефекти в роботі каталітичного нейтралізатора.
Р1131 Сталося коротке замикання лямбда-зонда.
Р251А Бортовий комп'ютер зафіксував обрив електричної ланцюга пристрою перемикання доступу до РТЗ.
Р2303 Ця комбінація говорить про помилку в котушці запалювання автомобіля. На практиці такий код виникає найчастіше, коли перетирається провід живлення котушки. Для усунення причини поломки слід замінити провід.
U0001 Вийшла з ладу шина передачі CAN-даних.
U0401 Зареєстрований прийом невірних даних з ECM/PCM.

Відео від Дениса Козлова «Помилки БК в автомобілі Ford Focus 2»

В цьому відео показаний процес самостійної діагностики автомобіля Ford Focus 2.


Коментарі та відгуки

 • Коля

  Коди типу U1900 і U0001 дуже рідко зустрічаються в Фокусах і Мондео. В основному, вони вискакують при діагностиці Форд Ф'южн.

  • Ігор

   У мене Ф'южн. Можна детальніше дізнатися, що це за помилки U1900 і U0001? Заздалегідь спасибі!

   • Анонім

    Проблеми з шиною CAN. Помилка в передачі даних. Або шина відключена.

    • Михайло

     Підкажіть помилки C1099 і U261B форд фокус 2 2007

     • Спеціаліст av-to.info

      C1099 — несправність в роботі електропідсилювача керма.

 • Серьога

  Е200 9318 а103 9602 а286 9681 е197 е196 д900
  Підкажіть, будь ласка, що за помилки! Фокус 2 2005 рік — пропала іскра після заміни ДВС.

 • Анонім

  P060A P0113 P0107 що це за помилки?

  • Анонім

   P0113 — надто високий параметр датчика температури повітря на впуску.
   Р0107 — занадто низький параметр контролера абсолютного тиску впускного колектора / барометричного тиску впускного колектора.

 • Анонім

  Po409 po404 po149 c1304 — що за помилки?

  • Анонім

   Р0404 — некоректний показник датчика системи рециркуляції вихлопних газів, можливо, потрібно просто провести регулювання датчика.

 • Маруся

  будь Ласка, підкажіть, як розшифровується помилка P0002-00?

  • Анонім

   Проблеми в роботі клапана позування палива, це пристрій необхідно замінити. Сам клапан розташований на паливній магістралі, поруч з паливним насосом. на практиці цей клапан, в принципі, при потребі майже завжди можна відремонтувати. Спробуйте продути пристрій для того, щоб позбутися від стружки і бруду, після чого здійсните промивку. Не зайвим буде поміняти і паливний фільтр, оскільки, якщо ви поміняєте тільки клапан, то в найближчому майбутньому все одно зіткнетеся з необхідністю його очищення або заміни.

 • Даніяр

  P0073.P0720.P0722.P0731.P0732. Допоможіть. Підкажіть, куди копати.

  • Спеціаліст av-to.info

   p0073 — датчик температури всмоктуваного повітря. Регулятор може бути несправним, погано зафіксованим в місці установки (перевірте підключення і цілісність проводки, якщо контакти датчика окислені — зачистите їх).
   P0720 і P0722 — помилки в роботі датчика швидкості. Вимоги щодо діагностики і заміни ті ж.
   0731 — невідповідність швидкості обертання вхідного вала коробки швидкості двигуна. Можливо, причина криється в електромагнітних клапанах, які потрібно замінити.
   P0732 — неправильно відрегульована друга передача, так що Вам потрібно на діагностику.

 • Юлія

  U013100 що означає ця помилка? На простому мовою

  • Спеціаліст av-to.info

   Дослівно помилка розшифровується як:

   u013100 — зв'язок з блоком управління підсилювача рульового управління — несправність

   Це означає, що зв'язок порушена, в першу чергу потрібно перевірити з'єднання елементів.

 • Спартак

  Добрий день! Підкажіть.. Мондео 4 2.3 автомат, код помилки Р001600 — що це!?

  • Спеціаліст av-to.info

   Розсинхронізація показань датчиків положення колінчастого валу. Найімовірніше, один з них просто вийшов з ладу і його необхідно замінити.

 • Максим

  Помилка p0646 вискакує, включає захисний режим двигуна. Машина Форд Фьюжен 2007 року без кондиціонера.

  • Спеціаліст av-to.info?

   Дослівно ця помилка розшифровується як «Реле муфти компресора кондиціонера, замикання ланцюга управління на масу». Щоб видалити несправність, спробуйте виконати наступні дії:
   Вимкніть запалювання і підключіть діагностичний тестер, після чого заведіть двигун і прогрійте його до робочої температури (80 градусів буде цілком достатньо). Далі, два рази включите і вимкнете сам кондиціонер, після чого дайте йому попрацювати, в цей час проведіть діагностику системи на помилки.
   Якщо помилки відсутні, продиагностируйте колодки і джгути проводів. Якщо помилка є, то знову вимкніть запалювання і від'єднайте колодку із проводами від електронного блоку управління. За допомогою пробника, підключеного до джерела живлення, зробіть діагностику клеми 69. Якщо лампа горить, це свідчить про замикання на масу ланцюга керування реле. Якщо лампа не горить, то найімовірніше, сам блок управління вийшов з ладу.

 • Анонім

  Привіт всім! Що означають ці помилки: F00616 C07488 C42268 C41568 C41668, 1.8 TDCI Мондео 4. Допоможіть, будь ласка!

 • Олексій

  Хлопців, підкажіть, будь ласка, Мондео 2004 р. в. дизель перестав запускатися видає помилку P1211, P0190, P2291, P0012, P0251. Що робити і де копати?

  • Спеціаліст av-to.info

   P1211 — Недостовірні показання датчика тиску палива.
   P0251 — Несправність датчика палива.
   виходячи з цих помилок, в першу чергу необхідно перевірити підключення контактів датчика палива, а також його електроланцюг. Можливо, причина криється в замиканні або обриві проводки.
   P0190 — несправність датчика тиску, А в паливній рампі. Це може статися внаслідок дуже низького або високого тиску палива, пошкодження контролера в рейці, відсутність палива, проблем з проводкою, вихід з ладу самого датчика або витоку вакууму.
   p2291 — Немає тиску палива.
   P0012 — Положення розподільного вала, впуск, банк 1 — занадто пізній кут відкривання клапанів, або несправна система зміни фаз ГРМ.

 • Анонім

  Народ, підкажіть, у мене Форд Фієста 2007 1.6 автомат. Загоряється лампочка на щитку приладу шестерні і знак оклику. Був у спеца, він мені роздрукував помилку датчика ДМРВ, сказав, що це мізки глючать. Стала загорятися все частіше і частіше сьогодні на ходу стала загорятися.

  • Спеціаліст av-to.info

   Якщо проблема дійсно полягає в регуляторі масового витрати повітря, то потрібно перевірити його стан і підключення, може бути таке, що з самим датчиком все в порядку, але на практиці часто трапляються випадки, коли дійсно глючить блок управління. Або вирішуйте проблему з датчиком, або обнуляйте пам'ять комп'ютера, чого ми робити не рекомендували.

 • яна

  будь Ласка, підкажіть, Форд макс s помилки U300100 і U040168, що означають і як усунути. Заздалегідь дякую всім.

  • Спеціаліст av-to.info

   Помилка «U300100» дослівно розшифровується як «порушення функцій блоку ESP».
   U040168 — недійсна інформація, отримана від модуля ЄСМ/РСМ А. По всій імовірності, друга помилка є наслідком першої. Обидві несправності на базі алгоритму, скоріше за все, це дані про який-небудь подію, що сталася в бортовій мережі. Щодо другої помилки точно сказати не можемо, але перша на Форд зазвичай з'являється в результаті від'єднання роз'єму від якогось датчика (в залежності від того, як поводиться машина, це може бути датчик тиску, АБС або інший контролер).
   В першу чергу ми б перевірили стан підключення датчиків АБС — їх має бути декілька, на кожному колесі. Цілком можливо, що проблему допоможе вирішити зачистка контактів на роз'ємах датчика.

 • Віктор

  Що за помилка р 1505? Автомобіль — Форд мондео 3.

  • Спеціаліст av-to.info

   Дослівно ця несправність перекладається як помилка в роботі холостого ходу системи управління. Перевірте РХХ, якщо авто працює нормально, то спробуйте стерти помилку з пам'яті.

 • Олександр

  Підкажіть, будь ласка, у мене видає:
  #01 5750
  #02 D900
  Автомобіль — Форд Фокус 2 рестайл.

  • Спеціаліст av-to.info

   5750 — дана несправність пов'язана з роботою педалі газу, в першу чергу рекомендуємо перевірити роз'єм на ній, можливо, він пошкоджений. Також слід перевірити контакти безпосередньо на педалі, можливо, їх необхідно прочистити. Якщо це не допомогло, то треба міняти педаль, як варіант, можна придбати бу.
   D900 — неполадки в роботі шини передачі даних — блок управління зафіксував помилку прийому сигналу, потрібно перевірити якість контакту.

 • Іван

  Підкажіть, будь ласка, на Ford Focus 2 1.8 бензин випадає P0201, це зрозуміло начебто як обрив, цікавить C0104?

  • Спеціаліст av-to.info

   С0104 — несправність в роботі модуля керування трансмісією, потрібно провести діагностику підключення блока і стану електроланцюга, цілком можливо, що причина криється в обриві або поганому контакті. Значно рідше така помилка говорить про несправності самого блоку.

 • Віталік

  Добрий день. Форд Мондео 3 2.0 tdci. За самодіагностики на панелі приладів показує помилку er 0206. Скажіть, куди копати????

  • Спеціаліст av-to.info

   Якщо мова йде про помилку P0206, то вона дослівно розшифровується як несправність форсунки шостого циліндра. Що стосується самодіагностики, то в офіційній документації такої помилки немає, тому розшифрувати її не вийде. Рекомендуємо провести діагностику за допомогою адаптера VCM та відповідного програмного забезпечення, призначеного для вашого авто.

 • Микола

  Що за помилка Р0400, куди лізти і що робити?

  • Спеціаліст av-to.info

   Дослівно ця помилка розшифровується як несправність в системі рециркуляції відпрацьованих газів. Можна провести чистку клапана egr (скоріше всього, він вийшов з ладу) або заглушити алюмінієвою накладкою, тільки її товщина повинна бути не менше 2 мм Врахуйте, що якщо ви оберете другий варіант, потрібно буде внести зміни в роботі блоку управління. В принципі, можна його видалити з системи, тобто розібрати і винести втулку, після чого зібрати пристрій без неї, але врахуйте, що цей спосіб призведе до повторної появи індикатора Чек.

 • Галина

  Підкажіть, що за помилки: Р1664, Р1564, С1316, С2415, С2400. Автомобіль — Ford Focus 1 дизель.

  • Спеціаліст av-to.info

   Помилка 1664 — внутрішня несправність насоса. Швидше за все, така проблема пов'язана з тим, що блок керування насосом PSG-5 працює з неполадки, мова йде про внутрішні проблеми. Як правило, така несправність обумовлена згорянням в результаті високих струмових перевантажень транзистора (якщо не помиляюся, то це транзистор IRLR 2905), він призначений для управління клапаном циклічної подачі пального. Безпосередньо клапан може мати занадто низька напруга, що призводить до підвищених струмів в управлінні. Клапан знаходиться між виходами магістралей високого тиску. Процедура ремонту буде полягати в демонтажі і розбиранні насоса з виявленням вийшли з ладу елементів, очищення клапанів, а також внутрішніх поверхонь насоса. По можливості його можна перевірити на стенді.
   1564 — блок управління виявив несправності в роботі паливного насоса високого тиску. Рекомендації з ремонту аналогічні.
   С1316 — бортовий комп'ютер зафіксував неполадки в роботі електроланцюга керуючого модуля тиском в гальмовому контурі, зокрема, мова йде про задньому правому колесі. В першу чергу рекомендуємо перевірити сам датчик, а також електроланцюг його підключення.
   Останніх двох помилок в офіційній документації немає, ви впевнені, що правильно їх записали?

 • михайло

  Помилка р 0607 .р 2107.р2110, що робити?

  • Спеціаліст av-to.info

   P0607 — помилки в роботі керуючого блоку, дослівно перекладається як проблеми продуктивності модуля управління
   Р2110 — дослівний переклад — примусове обмеження оборотів в хвилину, неполадки в роботі системи керування приводом дросельної заслінки
   2107 — несправність також відноситься до процесора модуля керування виконавчим блоком дроселя.
   Скоріше всього, ймовірність пов'язана з дросельної заслінкою, необхідно провести більш детальну діагностику. Але перша помилка вказує на неполадки в роботі блоку управління — можливо, причина полягає в його прошивці (потрібно перепрошити пристрій) або в його некоректної роботи, що говорить про необхідність більш детальної діагностики ЕБУ.

 • Олексій

  Хлопці, підкажіть Форд Фокус 2 1,6 115 р2678!

  • Спеціаліст av-to.info

   Код помилки 2678 розшифровується як пошкодження або обрив електроланцюга управління клапаном видалення повітря із системи охолодження, можливо, причина полягає в обрив або коротке замикання на масу. Такий клапан один час ставилося на автомобілі, як у вас. Сам клапан розташований у моторному відсіку, його важко не побачити, він забарвлений в яскраво синій колір, знаходиться в передній частині підкапотного простору, зліва, якщо дивитися по ходу руху машини. При такій несправності, звичайно ж, можливий виходу клапана з ладу, але в першу чергу потрібно перевірити саму електроланцюг, а також роз'єм, оскільки є ймовірність, що проблема полягає в них. Спробуйте відключити клапан від харчування і потім знову підключити його — якщо проблема полягала в поганому контакті, це повинно допомогти.

 • Євген

  Форд фокус 3. Помилка Ро131. Що значить?

  • Спеціаліст av-to.info

   Ця помилка означає несправність в роботі підігрівається лямбда-зонда, тобто кисневого датчика, з контроллера надходить низький сигнал. В даному випадку причина може полягати у відсутності герметичності системи впуску, тому в першу чергу рекомендуємо перевірити всі місця з'єднань магістралей на предмет негерметичності.
   Також така помилка може бути пов'язана з замиканням проводки на масу і поганим контактом пристрою з бортовою мережею. Потрібно перевірити проводку підключення датчика кисню і його контакти. Не можна виключати, що проблема може полягати з виході з ладу лямбда-зонда, тому якщо проводка ціла, а герметичність системи не порушена, потрібно перевірити працездатність пристрою. Якщо всі перераховані вище елементи і цілі системи, то, можливо, проблема криється в несправності електронного блоку управління, в деяких випадках потрібне втручання в його прошивку. Іноді буває таке, що помилка з'являється в результаті регулярного використання низькоякісного палива, спробуйте заправлятися на іншій АЗС.

 • Андрій

  Хлопці, хто підкаже: різко даєш газу — на ходу починає глухнути і загорається свіча накалу. Що за причина? Форд Мондео 2005.

 • Андріян

  Код помилки р 0171, але при цьому вказував замикання в електросистемі.

  • Спеціаліст av-to.info

   р 0171 код розшифровується як Система паливоподачі занадто бідна, тобто мова йде про збідненої горючої суміші. Причини можуть бути наступними:
   1. Порушена герметичність клапана EGR, він відповідає за видалення відпрацьованих газів в моторі, клапан може погано закриватися.
   2. В датчик контролю витрати повітря потрапила пил, з-за цього свідчення можуть бути невірними.
   3. Вихід з ладу датчик різниці тиску EGR.
   4. У системі сталася вакуумна витік, їх може бути кілька.
   5. Відбулися несправності в роботі бензонасоса, в результаті чого його потужність знизилася.
   6. Сталося засмічення паливних форсунок, буде потрібно їх очищення.
   7. Вийшов з ладу контролер тиску пального, він міг втратити герметичність.
   8. Сталася поломка датчика масового витрати повітря або лямбда-зонда (кисневого датчика).

 • Сергій

  Помилка 9d9E, Фокус-1.

 • сергій

  Помилки а 139 9600 д900 е510. Підкажіть, що означають?

  • Спеціаліст av-to.info

   помилка 139 — несправність датчика О2, пристрій передає повільний відгук на збагачення або збіднення паливоповітряної суміші, потрібно перевірити датчик.
   9600 — блок управління не отримує сигнал з іммобілайзера, відсутній сигнал з ключа. Інші помилки — д900 і е510 — з тієї ж опери. Е510 говорить про помилки в роботі іммо, а Д900 свідчить про несправність шини передачі даних.

 • Микола

  Підкажіть, будь ласка, на Ford Focus 2 1.8 бензин випадає C1300? Дякуємо

 • Микола

  Підкажіть, будь ласка, на Ford Focus 2 1.8 бензин випадає C1300?

  • Спеціаліст av-to.info

   Такої помилки в офіційній документації немає. Якщо це Р1300, то скоріше за все, мова йде про помилку калібрування датчика наддуву. Потрібно перевірити стан самого контролера, якість його підключення, а саме контакти. Якщо їх цілісність порушена, то контакти слід замінити або прочистити, якщо вони засмітилися. Перевірте також ділянка електроланцюга, що йде від датчика до блоку управління.

 • Володимир

  P2832 — ?
  P285E — ?
  P287B — ?
  Ford Focus 3 2011 1.6 бен. 125 л. с. коробка PowerShift — підкажіть, будь ласка, що за помилки ?!