Лого av-to.info
Ford Focus

Поради і заміна рідини ГУР для автомобіля Форд Фокус II і I

призначення гідропідсилювача керма полягає в забезпеченні більш комфортного керування транспортним засобом. Комфортна їзда забезпечується шляхом легкого управління рульовим колесом. Щоб вузол завжди працював, в ньому повинен періодично змінюватися витратний матеріал. Детальніше про те, як здійснюється заміна робочої рідини ГУР в автомобілі Форд Фокус 2 - дізнайтеся з цієї статті.

Яку лити?

Рідина ГУР на Форд представляє синтетичний матеріал, що дозволяє забезпечити стабільну і безпечну роботу вузла. Витратне речовина може виконувати покладені на нього функції при температурі від -40 до +120 градусів. Якщо говорити про конкретну марку масла для керма Форд Фокус 2, то можна використовувати кілька варіантів: або Форд WSA / M2C195 / A, або Ravenol-PSF. Якщо немає можливості придбати це масло, то можна купити інше, але проаналізуйте вимоги автовиробника і склад витратного матеріалу.

Жидкость WSA/M2C195/A
Рідина WSA / M2C195 / A

Як правильно перевірити?

Если верить сервисному мануалу, то жидкость ГУР на Форд Фокус 3 или 2 заливается на весь срок службы транспортного средства. По факту ситуация обстоит несколько иначе. В ходе использования автомобиля устройство гидроусилителя руля на втором или третьем Фокусе может ломаться. Некоторые поломки узла требуют замены расходного материала. На практике уровень масла всегда нужно проверять.

Гідропідсилювач може загудіти з різних причин. Якщо помітили витік, гуде звук при повороті керма на Фокус один або два, а також зміна кольору масла або погіршення в роботі рульової колонки, в першу чергу перевірте саме рідина.

Якщо гудіння не припиняється, при цьому в бачку ГУР знаходиться менше масла, ніж повинно бути, систему потрібно перевірити на наявність витоків:

  1. Заглушіть мотор і почекайте, поки він охолоне.
  2. Дрантям протріть всі елементи систему рульового управління.
  3. Потім перевірте безпосередньо бачок гідропідсилювача, якщо є необхідність додавання масла, сд елайте це.
  4. Після цього заведіть двигун і поверніть рульове колесо в різні боки. Таким чином можна виявити місце витоку.
Расширительный бачок ГУР в Фокусе
Розширювальний бачок ГУР в Фокусі

Пам'ятайте, що в Форд Фокус 1 або іншої моделі необхідно використовувати масло, яке рекомендовано заводом-виробником. І якщо доливаєте рідина в систему, то вона обов'язково повинна відповідати тій, яка вже використовується. У деяких випадках гуде ГУР не через нестачу олії, а в результаті виходу з ладу різних компонентів, наприклад, датчика тиску або насоса. Якщо проблема в останньому, то виправити її дозволить тільки ремонт насоса ГУР.

Врахуйте, що діагностика рівня витратного матеріалу здійснюється виключно на рівній поверхні. На бачку можете побачити позначки MIN і MAX, що свідчать про мінімальний або максимальний рівень. Рівень речовини повинен знаходитися приблизно на середині при заглушеному моторі. Коли силовий агрегат буде заведений, рівень може піднятися до максимуму, це нормально. Але якщо витратний матеріал опустився до позначки MIN, це свідчить про необхідність додавання речовини (автор відео - канал Зроблено в гаражі).

Керівництво по заміні

Для заміни необхідно заздалегідь придбати витратний матеріал, він повинен бути зеленого кольору. Щоб обсяг речовини був правильним, знадобиться близько двох літрів масла. Загалом процедура заміни на фокус не складна, але процес буде значно полегшений, якщо вам буде хтось допомагати. Розширювальний бачок підключається до двох магістралей - один патрубок йде до помпи, а другий - до бачка, це називається «обратку».

Для виконання заміни витратних матеріалів, виконайте такі дії:

  1. Приготувати шланг, обладнаний штуцером на кінці. Його довжина повинна бути не менше метра, по діаметру шланг повинен відповідати поворотного. Може знадобитися аналогічний шланг, однак його довжина може бути меншою, а на кінці патрубка повинна розташовуватися заглушка.
  2. Візьміть ємність, в яку будете зливати відпрацьоване масло (бажано, з широкими краях). Демонтувати розширювальний бачок, попередньо викрутивши болти фіксації.
  3. За допомогою плоскогубців з подовженими і вигнутими кінцями, необхідно відвести хомут з ​​поворотного патрубка, що фіксується на ємності, в сторону.
  4. демонтуйте поворотну магістраль, встановіть штуцер приготованого патрубка. Замість цієї магістралі необхідно поставити патрубок з заглушкою.
  5. З розширювального бачка демонтуйте кришку і залийте в нього новий витратний матеріал.

Під час затоки необхідно заводити двигун, для цього буде потрібно помічник. При зливі відпрацьованого масла потрібно стежити за кольором, коли побачите, що з системи буде виходити нова рідина, мотор можна заглушити. Якщо в процесі в систему потрапить повітря, доведеться його виганяти, інакше повітряна пробка не дасть нормально працювати вузлу. Після заміни рідини чи монтажу елементів системи виробляються в зворотній послідовності.

Голосування

Чи стикалися ви з необхідністю заміни масла в ГУР?

Загрузка ...Загрузка ... Завантаження .. .

Відео «Як здійснюється промивка системи ГУР»