Змінюємо і регулюємо оптику на Фокусах: цінні рекомендації

Працездатність оптики безпосередньо впливає на безпеку водія під час руху. Тому головне освітлення авто завжди має бути робочим, в іншому випадку це принесе незручності для автовласника. Детальніше про те, які лампочки краще встановити в фари Форд Фокус 2, і як провести заміну ламп в ліхтарях своїми руками, ви зможете дізнатися з цього матеріалу.

Критерії вибору

Освещение дороги ксеноном и галогенками
Освітлення дороги ксеноном і галогенками

Купуючи лампочки в фари Форд Фокус 2, 1 або 3, необхідно визначитися з видом, який ви хочете використовувати:

 1. Лампи розжарювання. Найпростіший і найдешевший варіант. На сьогоднішній день він практично не актуальне.
 2. Галогенні лампочки в фари Форд Фокус 3, 1 або 2. У таких пристроях світло випромінює нитка розжарювання, виконана з вольфраму. Для запобігання випаровування колба елемента заповнюється йодом або брому. Як показує практика, галогенні лампи в фарах Фокус 1 або 2 седан створюють досить ефективне освітлення, а при правильному регулюванні вони не будуть сліпити водіїв зустрічних авто. Галогенки характеризуються невисоким ресурсом експлуатації, а також сильним нагріванням.
 3. Світлодіодні пристрої для першого, другого або третього Фокусу на сьогоднішній день найбільш популярні. Їх можна використовувати як передніх, так і задніх ліхтарях. При необхідності ви зможете підібрати колір світіння, а також яскравість пристрою у відповідності зі своїми вподобаннями. Слід зазначити, що діодні джерела світла для Фокус два споживають значно менше енергії. З недоліків таких елементів слід виділити високу ціну. Крім того, для нормальної роботи більш потужних джерел світла буде потрібно додаткове охолодження.
 4. Газорозрядні лампи або ксенон на Форд Фокус 2, 1 або 3. На будь-якому авто, в тому числі Фокус 3 ксенон не має нитки розжарювання, в даному випадку світло випромінюється спеціальною електричною дугою під високою напругою. порівняно з галогенками, ксенон на Форд Фокус 3, 1 або 2 буде мати більш високу ступінь розсіювання, відповідно, це може призвести до складнощів у регулюванні. Ресурс експлуатації таких пристроїв в середньому становить 3 роки — врахуйте, що їх монтаж допускається тільки на оптику, де є знак D. Також врахуйте, що якщо перегорає одна ксенонова лампа, доведеться міняти обидві відразу. Крім того, для забезпечення нормальної роботи ксенону потрібно додатково встановити блок розпалювання (автор відео — канал Lelik Bolek).

Процедура заміни ламп

Зняття заднього ліхтаря Форд Фокус 3 зазвичай проводиться у разі пошкодження оптики або необхідності проведення тюнінгу. Якщо ви вирішили удосконалити оптику, то в першу чергу врахуйте, що до цього питання потрібно підійти серйозно, особливо, тюнингуя задні ліхтарі. Якщо ви хочете модернізувати оптику, затонувавши її або розкривши лаком, то потрібно розуміти, що недостатнє освітлення може призвести до аварії. Адже якщо стоп-сигнали будуть погано просвічуватися, про гальмування не зможе дізнатися водій автомобіля, що йде ззаду, відповідно, є велика ймовірність ДТП.

Отже, як своїми руками зробити заміну джерел освітлення, процедура розглянута на прикладі другого Фокуса:

 1. Для початку вимкніть запалювання в автомобілі, відкрийте капот і від'єднайте клеми від акумулятора. Щоб не допустити перепадів напруги, всі роботи, пов'язані з електричною частиною, повинні проводитися при знеструмленій бортової мережі.
 2. Наступним етапом буде очищення оптики, вона повинна завжди здійснюватися при заміні ламп. З ліхтарів необхідно видалити весь пил і бруд, а також вологу. Промийте оптику і дочекайтеся, поки вона висохне. Робіть це ретельно, оскільки у разі потрапляння сміття всередину ліхтаря це відіб'ється на якості освітлення.
 3. Виконавши ці дії, можна відкрутити болт, розташований на верхній кришці ліхтаря, для цього вам буде потрібно ключ-зірочка. Відкладіть його вбік, щоб не втратити.
 4. Далі, ан верхній частині кришки ви зможете побачити засувки, на них потрібно натиснути. Зробивши це, ліхтар можна потягнути на себе. Після цього ви зможете демонтувати кришку, розташовану на оптиці.
 5. Тепер ви можете отримати доступ до роз'єму на лампочці. Натисніть на нього знизу, після чого відсуньте на себе. Його без проблем можна демонтувати.
 6. Далі, проводиться демонтаж виведеного з ладу джерела освітлення. Перед тим, як встановити нову лампочку, огляньте посадочне місце. Як сказано вище, пил тут не допускається. Встановіть новий джерело світла, при цьому пам'ятайте, що за колбу його брати не можна, оскільки відбитки пальців на ній можуть викликати погану освітленість. Спочатку проводиться монтаж джерела світла, а після цього підключається роз'єм.
 7. Далі, встановіть на місце всі заглушки, зробивши це, ви можете провести монтаж ліхтаря. Як бачите, ми обійшлися без демонтажу омивача фар.

Відео «Особливості заміни джерел світла на Фокусі»

Основні нюанси та особливості цього процесу наведено на відео нижче (автор — Канал Не Гальмуй).

Голосування

Вмієте ви міняти лампи ближнього і дальнього світла?

Загрузка ...Загрузка ...  Завантаження ...

Коментарі та відгуки