Лого av-to.info

Бронювання фар автомобіля: чи ефективна плівкова броня?

Во время руху по дорозі з-під коліс Попереду рухомого транспорту вілітають каміння, Які могут завдаті фарам механічні пошкодження. Щоб захістіті оптику, на неї наклеюється спеціальна плівка для фар автомобіля. Що вона собою представляет? Як ее наклеюваті, доглядаті и зніматі? ВІДПОВІДІ на ЦІ питання дает стаття.

Характеристика захісної плівки для фар

Захист оптики від дрібніх каменів, мошок и других матеріалів, здатно завдаті пошкодження, всегда булу актуальною темою. Ранее на оптику встановлювали металеві решітки. Альо органічно смороду виглядаю на позашляховик и спортивних моделях, а елітнім авто смороду псувалі Зовнішній вигляд. Ситуація змінілася з з'явилася захисних плівок, Які наклеюються на фари автомобіля (автор відео - AvesAuto).

броньований захист НЕ має високих міцнісних якости, но володіє Наступний перевага:

 • зніжує силу удару;
 • легко знімається з поверхні;
 • захіщає від пилу и бруду;
 • захіщає поверхню скла від дрібніх пошкоджень.

Если потрапляє великий камінь, то сила удару пошірюється по всій поверхні, что Робить удар не таким сильним. Даже если фара все-таки розіб'ється, скло НЕ розсіплеться Всередині корпусу, а залиша на плівці. Полегшується догляд за оптикою, так як з гладкої поверхні бруд зміваті легше и швидше, чем з ребристою.

Места наклеивания пленки
Місця наклеювання плівки

різновиди матеріалу

В Сейчас годину існує два види захисту:

 • поліуретанова;
 • вінілова.

Плівка на фари з поліуретану Частіше Використовують для оптики складної конфігурації. Вона міцніше, довговічніше, но, правда, и дорожча вінілової.

Більш популярна вінілова захист. Ее перевага є низька ВАРТІСТЬ, Щільність, широка колірна гамма, можлівість Вибори товщина. Перевага вінілового покриття є краще світлопропускання, чем у поліуретанового, воно ставити від 97 до 99%. Кроме того, воно добре тягнеться и дает можлівість забронюваті фари в Домашніх условиях.

Популярні Виробники

Одним з популярних віробніків є Канадська фірма Ricochet. Матеріал має гарну міцність и прозорість. Плівка Ricochet захіщає від дрібніх каменів, подряпін, что колють. Матеріал має підвіщену еластичність, что дозволяє его використовуват для оптики складної конфігурації.

Защита фирмы Ricochet
Захист фірми Ricochet

Поліуретанова плівка американской фірми Venture Shield дает надійний захист фарам и іншім елемента кузова від подряпін, відколів и тріщін. Виробник дает 5-річну гарантію на свою продукцію. При цьом материал зберігає свои якості: чи не жовтіє, що не розшаровується, що не сповзає. Особлівістю матеріалу Venture Shield є стійкість до Дії ультрафіолетовіх променів.

Антігравійне продукція фірми Vissbon надійно захіщає оптику від каменів, гілок, гравію, граду та других механічніх вплівів. Прозорість матеріалу дает можлівість використовуват его для светооптики, дзеркал. ВІН захіщає НЕ только від пошкоджень Шляхом механічної Дії, а й від корозії, бруду и пилку.

Інструкція з обклеювання фар

Бронювання фар плівкою - процедура проста и складається з послідовності кроків: | || 240

 1. Перед поклейка потрібно вимити і висушити фари.
 2. Потім поверхню стекол слід знежіріті с помощью технічного спирту.
 3. Далі нужно вірізаті заготовки з напуском около 2 см по краях.
 4. Підготовлені заготовки перед наклеюванням необходимо розігріті феном, поки смороду не стануть еластичні.
 5. Знімаючі підло ку, слід моментально пріклеюваті захист, поки вона НЕ Втрата еластічні Властивості. При цьом с помощью шпателя нужно вігнаті з-під матеріалу бульбашки. Рекомендується розігріваті ділянки по 4 см и послідовно пріклеюваті КОЖЕН.
 6. Залишки обрізаються ножиць.
 7. По закінченню робіт нужно ще раз феном прогріті всю поверхню и попрацюваті шпателем, остаточно розрівнюючі поверхню.
Разравнивание шпателем материала
Розрівнювання шпателем матеріалу

Особливості догляд та ЕКСПЛУАТАЦІЇ

После бронювання НЕ рекомендується їздіті на машині и міти ее в течение 2-х днів, щоб матеріал якісно пріклеївся. При мітті броньований фар не можна користуватись абразивними миючих засоби, смороду псують материал, и ві н втрачає прозорість.

Хоча материал для бронювання Досить Міцний на его однорідність негативно вплівають Такі Чинник як: || | 252

 • спиртовмісні напої;
 • хімікаті;
 • штучні масла.

несприятливим Діє на материал такоже висока температура.

Поради по зняттю плівки

Хоча деякі Виробники дають гарантію на свою продукцію 7 років. Через неякісній дорожнього покриття плівку доводиться міняті через 3-4 роки. Якісна фірмова плівка відаляється з поверхні стекол без особливо проблем.

Снятие защиты с фар
Зняття захисту з фар

Если материал неякісній то, после зняття на поверхні залішається клейова основа. Відаляється клей механічнім Шляхом с помощью хімічніх ЗАСОБІВ.

Ціна питання

Ви Хотіли б захист на фари у виде плівки?

Опитування
Загрузка ... & nbsp; Завантаження ...

Відео «Проста інструкція по наклейці захисту на фари»

У цьом відео демонструється, як наклеїті захисних плівку на фари свого автомобіля своїми руками (автор ролика - VAPILA).