Несправні поворотники — не привід звернення до СТО, розбираємося самі

Як відомо, призначення поворотних вогнів в автомобілі полягає в тому, щоб попередити інших водіїв про те, в яку сторону ви плануєте повернути. При несправній поворотної оптиці, згідно ПДР, водій зобов'язаний проінформувати інших учасників дорожнього руху про поворот сигналом, що подаються рукою. Як бути, якщо не працюють поворотники — читайте нижче.

Типові несправності поворотників та їх усунення

Отже, з яких причин не горять поворотники? Чому при включенні поворотника включається дальнє світло ? Про що свідчить часто миготлива лампочка і чому контакти в електросистемі можуть замикати? Основні причини, чому не працюють поворотники, а також способи усунення, наведені нижче.

Рулевой автомобильный выключатель с аварийкой
Рульової автомобільний вимикач з аварійкою

Не блимає

Коли при включенні не моргають поворотники, найімовірніше, суть несправність криється в поломці або перегорання відповідного реле, встановленого в монтажному блоці. Якщо активуючи оптику ви помітили, що вона більше не може горіти, то причина може полягати в замиканні, викликаний попаданням вологи, або переривання контакту. Сам контакт в даному випадку краще поміняти. У тому випадку, якщо заміна реле не допомогла вирішити проблему, зверніть увагу не цілісність запобіжного елемента. Коли постійно горять поворотники, а запобіжний елемент робочий, то слід провести перевірку кнопки світловий сигналки, а також рульового перемикача.

Активація дальнього освітлення замість повороту

Якщо при включенні включається дальнє світло, то в цьому випадку можна з упевненістю сказати, що проблема полягає в підрульовий перемикач. Контакти в ньому могли замкнути, в результаті чого при зміні кута положення перемикача включається не те, що потрібно. Як правило, вирішити таку несправність можна шляхом перепаювання контактів або заміни перемикача.

Активация рулевого выключателя
Активація рульового вимикача

Не включається

У випадку, якщо оптика в принципі не працює, то тут може бути кілька причин.

В чому може бути проблема і як зробити, щоб працездатність ліхтарів була відновлена:

  1. Вийшла з ладу сама лампочка, в цьому випадку її можна буде поміняти.
  2. Відсутність або поганий контакт. Необхідно провести діагностику контактів на самій фарі, підрульовий перемикач, а також у блоці з запобіжниками.
  3. Вихід з ладу кнопки світлової сигналізації.
  4. Вийшов з ладу запобіжний елемент або реле. Також необхідно провести діагностику контактів цих компонентів.

Не вимикається

З проблемою, коли оптика в принципі не включається, стикаються багато сучасні автолюбителі. Як правило, в даному випадку причина полягає в що вийшов з ладу перемикачі, його треба просто поміняти (автор відео — канал New Jersey TV).

Швидко моргає

Якщо поворотна оптика часто блимає, значно частіше звичайного, то для початку слід провести діагностику так званої фішки, розташованої на задніх фарах. Як показує практика, в даному випадку може виникнути проблема окислення.

Крім того, окислення доріжок може статися і в монтажному блоці. Вирішити таку проблему зовсім не складно — досить просто розібрати ліхтар або блок, і провести видалення окислення шляхом зачистки поверхні. Для цього можна використовувати зубну або будівельну залізну щітку. У тому випадку, якщо швидко блимає поворотник, а окислення немає, то необхідно замінити безпосередньо самі лампочки — можливо, вони відпрацювали свій термін експлуатації.

Горить тьмяно

У даному випадку в першу чергу діагностуються самі лампочки на предмет відповідності потужності. Може бути таке, що лампочка не підходить для конкретного транспортного засобу. Якщо ж з цим все гаразд, то ви можете спробувати зробити зачистку маси на самих механізмах. Як сказано вище, для цього можна використовувати будівельну щітку, як варіант, можна скористатися наждачним папером.

реле Клацає

Може статися таке, що при активації поворотних вогнів в салоні автомобіля лунає клацання. В такому випадку проблема може бути вирішена самостійно. По всій імовірності, проблема криється в запобіжному блоці, а саме, в контактної частини реле. Як показує практика, найчастіше вирішити проблему дозволяє заміна реле. Щоб у майбутньому не стикатися з такою несправністю, рекомендуємо ставити тільки оригінальні реле.

Фотогалерея «Часті причини непрацюючих поворотних вогнів»

Як зробити, щоб поворотники горіли постійно?

Якщо ви хочете, щоб даний тип оптики горів постійно, то це цілком можна реалізувати в домашніх умовах. Тим більше, що в цьому нічого важкого немає, а впоратися з таким завданням зможе практично кожен автолюбитель. Щоб зробити це, вам необхідно просто підключити провід маси від ліхтарів до харчування габаритних вогнів. Але пам'ятайте про те, що це заборонено правилами дорожнього руху. Відповідно, якщо вас зловить співробітник ГИБДД «на гарячому», то вам буде серйозна розмова, аж до виписування штрафу.

Відео «Як вставити діоди в повороти?»

Докладна інструкція на тему встановлення світлодіодних елементів у даний тип оптики представлена на відео нижче (автор відео — канал RECOVER PSR).

Голосування

Займалися ви тюнінгом оптики на своєму авто?

Загрузка ...Загрузка ...  Завантаження ...

Коментарі та відгуки