Лого av-to.info

Вібіраємо звуковий сигнал на автомобіль: індівідуальність самперед

Одним з елементів машини, Які забезпечують БЕЗПЕКУ во время руху, є автомобільний клаксон. Згідно много водіїв хотят замініті его на більш гучній автомобільний сигнал, щоб підкресліті індівідуальність свого авто. Стаття знайомиться з видами гудків и крітеріямі Вибори.

Види автомобільних сігналів

З давніх-давен звуковий сигнал автомобіля повинен був привертати увагу учасників дорожнього руху. Тому важлива була його гучність. Останнім часом на авторинку з'явилася велика кількість дзвінків, що дає можливість підібрати сигнальний пристрій не тільки підходящої гучності, а й дає можливість підкреслити індивідуальність власника авто.

Пневматичні

В СУЧАСНИХ пневматичний прилаштувати такий же принцип роботи, як и в старовинних клаксони, Які встановлювали ще на кінніх візках. Завдяк компресора стиснене Повітря проходити через трубу, віклікаючі в ній вібрації, в результате чего віробляється звук. Відрізняються между собою вироби формою труби, потужністю звуку, різноманітністю частотного діапазону.

Пневматические автомобильные гудки
Пневматичні автомобільні гудки

Електромагнітні

В електромагнітніх приладнати головного елементом є Електромагніт, Який Діє на мембрану. Сердечник з обмоткою з'єднаній з масою автомобіля с помощью сігнальної кнопки, обмотка в свою черга з'єднується З джерела живлення (акумулятором) через перерівнік. При натісканні кнопки Стрижень сердечника начинает рухатіся и віклікає вібрацію мембрани. Таким чином видають Досить Гучні звуки (автор відео - Artem Bukarin).

дискові

дані клаксони могут мати розбірну и цільну конструкцію. Нерозбірні дозволяють заощадіті місце на пару сантіметрів. Кроме того, дисковий сигнальний Пристрій может буті відкритого и закритого типу. Залежних від типу может буті встановлен зверху автомобіля на видному місці або під капотом.

Дисковые клаксоны для авто
дискові клаксони для авто

«Равлики»

сигнальні Пристрій типу «Равлик» складніше монтуваті. Причина в тому, что розтруб має вигнутий форму, а при установці нужно враховуваті, что труба відкрітім кінцем винна буті спрямована вперед. ЦІ клаксони могут відаваті найгучнішій звук, Який відчутно Діє на барабанні перетинки. «Равлик» з двома тонами дозволяє отрімуваті мелодійній звук сигналу автомобіля, если реле буде подаваті живлення на обмотки по черзі.

Гудок типа улитка
Гудок типу равлик

Ріжкі

Ріжкі - це ті ж «равлики», но віпромінювач у них віпрямлені. Своїм зовнішнім вигляд смороду нагадують трубу або горн. Смороду НЕ видають такий гучній сигнал, як інші клаксони, но їх зручніше встановлюваті під капотом.

На що звертати Рамус при віборі?

В ПДР сказано, что в межах міста гудком можна користуватись только у вінятковіх випадки. Купуючі потужній багаточастотних гудок, слід подуматі про якісну звукоізоляції салону.

Лікарі НЕ рекомендуються використовуват сигнальний Пристрій, у которого частота перевіщує 440 Гц.

Вібіраючі сигнал машини, нужно враховуваті следующие фактори: | || 237

  1. Зарядки акумулятора повинно вистачити для обслуговування таких пристроїв. Якщо встановити кілька гудків, АКБ швидко розрядиться.
  2. При ПОКУПЦІ клаксона слід уточніті у продавця про необходимость придбання компресора або Підключення сигналки до харчування.
  3. Если ви хочете, щоб електричний звуковий сигнал відавав басісті звуки, то нужно купуваті нізькочастотні пристрої. При бажанні мати більш тонкі звуки, клаксони слід купуваті з скроню частотами.
  4. Купуючі гудок, нужно пам'ятати, что напряжение на вантажних автомобілях ставити 24 В, а на легкових - 12В.

При покупці сигналу на авто потрібно пам'ятати, що не можна використовувати сигнальні пристрої від спецмашин, крякалки і сирени, це заборонено.

Ціна питання

Стоимость автомобільного сигналу визначаються следующие Параметри: Потужність звуку, тип пристрою, діапазон частот и число сігналів. Залежить ціна и від регіону проживання. Простий Пристрій может обійтіся автовласнікові в 500 рублей, для бажаючих мати індивідуальний якісний гудок ціна может становитися и 50 000 рублей, а, може і более. У Цій делу все Залежить від побажань и можливости автомобіліста.

Який клаксон встановлений на Вашому автомобілі?

Опитування
Загрузка ... & nbsp; Завантаження ...

Відео «Вибір гудка на автомобіль»

У цьом відео розповідається, як вібрато сигнальний Пристрій для автомобіля (автор ролика - Росія 24).