Знайомимося з заклятим ворогом зломщиків — автономною сиреною

Сирена для сигналізації — це перше, що відключають злодії при спробі вкрасти автомобіль. Причому зробити це досить просто — для відключення звукового сигналу достатньо тільки перерізати провід, що живить пристрій. Для того, щоб запобігти такому сценарію розвитку подій, багато наших співвітчизників останнім часом використовують автономні сирени. Детальніше про те, що це за пристрій і як його підключити, ви зможете дізнатися з цього матеріалу.

Характеристика автомобільної сирени

Однією з основних характеристик сирени є її гучність. Чим вище вона буде, тим більшою є ймовірність того, що зломщик злякається сигналу і піде з місця злочину. Що стосується автономних систем, то вони оснащуються вбудованими акумуляторами, завдяки чому можуть функціонувати незалежно від заряду АКБ автомобіля. І хоча вбудований акумулятор сирени не дозволить їй працювати тривалий час, цей недолік є єдиним в таких девайсах.

Автономное устройство для противоугонной системы
Автономне пристрій для протиугінної системи

Різновиди

Такі пристрої можуть бути різних типів:

 1. Без внутрішньої модуляції сигналу. Такі сирени використовуються в протиугінних системах, які самостійно модулюють звук, а саме пристрій, за фактом, є гучним динаміком. В таких девайсах автовласник може самостійно змінювати рівень гучності, а також тональності імпульсу.
 2. З внутрішньої модуляцією. Такий вид є найбільш поширеним, оскільки застосовується на більшості протиугінних систем. В залежності від схеми підключення девайса, його тональність може бути різною.
 3. Пристрій, програмоване мікропроцесором. Істотною відмінністю таких девайсів є те, що автовласник при необхідності може самостійно змінити звук сигналу, вибравши з тих, які записані в пам'ять пристрою. У пам'яті може міститися кілька десятків різних мелодій, а в залежності від виробника, користувач може вибрати різний тип звучання. Як правило, налаштування девайса здійснюється завдяки декільком кнопкам.
 4. З автономним живленням. Пристрої такого типу, як сказано вище, комплектуються акумуляторами, які дозволяють працювати сирені незалежно від напруги в бортовій мережі авто. Процедура відключення сигналу, як правило, здійснюється за допомогою спеціального ключа, який йде в комплекті.
 5. Пьезосирена. В основі даного пристрою лежить пьезовый елемент, що дозволяє створити гучний звуковий сигнал, який посилюється вбудованим рупором. Як показує практика, такі девайси найбільше впливають на головний мозок людини під час роботи, буквально змушуючи його покинути автомобіль. Як показує практика, при довгій роботі сирени головний біль зломщикові гарантована.
 6. Електро-повітряне роторне пристрою. Такі девайси також комплектуються вбудованими електромоторами, які виконують функцію розкручування роторної частини сирени, таким чином, створюючи високошвидкісний повітряний потік. Сам електродвигун перериває повітряний потік, таким чином, забезпечуючи найбільш гучне звучання. Пристрої такого типу можна підключати до протиугінної системи безпосередньо, для підключення необхідно додати в ланцюг реле (автор відео — канал AvtoGSM).

Інструкція з підключення сирени

Як правильно підключити сирену? Схема сирени може бути різною, в даному випадку все залежить від виробника механізму, а також підключеного до автомобіля протиугінної системи.

В цілому процедура монтажу вузла досить проста, виглядає вона наступним чином:

 1. Вузол монтується в моторному відсіку автомобіля, подалі від блоку циліндрів. На нього не повинні впливати високі температури і волога, тому встановіть його у відповідному місці. Зрозуміло, краще всього встановити вузол таким чином, щоб він був не видно зловмисникові.
 2. Рупор вузла необхідно встановити вниз, це дозволить запобігти можливе скупчення вологи усередині конструкції.
 3. Негативний контакт необхідно підключити до кузова транспортного засобу, поруч із пристроєм, або до будь-якого масового дроту. Можна використовувати кабель як в моторному відсіку, так і в самому салоні машини.
 4. Позитивний висновок необхідно з'єднати з проводом протиугінної системи управління сиреною. Цей провід повинен бути ретельно заізольований, щоб не допустити його можливого перетирання, а це, в свою чергу, часто відбувається в результаті вібрацій, з якими працює будь-який автомобіль. Крім того, даний провід не повинен висіти, інакше він може потрапити у взаємодію з рухомими компонентами силового агрегату машини.
 5. При монтажі сайт, переконайтеся в тому, що прикручуючи його корпус саморізами, ви не пошкодите небудь провід або блок. На практиці таке трапляється досить часто, тому при установці будьте обережні.

Фотогалерея «Схеми для установки»

Відео «Огляд автономної сирени, замовленої в Китаї»

На відео нижче представлений детальний огляд автономного устрою від користувача, придбаного в Китаї (автор ролика — канал Відео огляди Aliexpress).

Голосування

Замислювалися ви про встановлення автономної сирени?

Загрузка ...Загрузка ...  Завантаження ...

Коментарі та відгуки