Лого av-to.info

Сигналізація відмовляється реагуваті на брелок: пошук причини І спосіб Усунення поломки

На сьогоднішній день автосігналізація є одним з найпошіренішіх варіантів захисту транспортного средства. Альо буває таке, что протіугінна система виходів з ладу, таким чином доставляючі незручності автовласнікові. Як бути, если сигналізація машини больше не реагує на брелок, Які причини поломки пульта?

Причини виходом з ладу брелока

Якщо при натисканні на кнопку пульта сигналізації НЕ спрацьовує Пристрій, причину слід шукати НЕ только в самому брелоку, но и в протіугінною системою. Если сигналізація НЕ реагує на брелок, при цьом машина не відкрівається, це может буті пов'язано з декількома типами несправностей.

Проблеми в работе брелока

Коли противоугонная установка відмовляється Бачити, ВІДПОВІДАТИ и реагуваті на натіскання кнопок з брелока, в Першу Черга необходимо провести діагностику самого пульта. Цілком можливо, что автосігналізація НЕ бачіть брелок через Сіла батарейки. Если пульт обладнання екранах, перевірте, чи реагує ВІН на натіскання клавіш, если дисплея немає, то він винуватий буті світловій індикатор, Який кож загоряється при натісканні клавіші або при сіли батарейках.

Ключ с брелоком от противоугонной системы авто
Ключ з брелоком від протіугінною системи авто | || 223

Проблема в роботі автосигналізації може бути пов'язана і з пультом, а саме передавачем, розташованим всередині. Ремонт своїми руками зробити проблематично, тому спробуйте скористатися запасним брелоком. Якщо і з ним система не функціонує належним чином, найімовірніше, проблема полягає не в ньому.

СІВ АКБ

Повністю розряджена акумуляторна батарея такоже может привести до неможлівості управління протіугінною системою. Если батарея села не до кінця, то можна спробуваті натіснуті на пульт з більш блізької відстані до машини. Если даже вам вдастся Відкрити авто, завести двигун буде проблематично. Щоб не допустіті полного розряду АКБ, при постановці машини на охорону нужно відключаті все електрообладнання.

Радіоперешкоді

Буває таке, что імпульсі радіохвіль заглушуються різнімі перешкоду, и если ви Раптена опінію в такій зоне , то машину не Вийди ні поставити, ні зняти з сигналки. Перешкода могут вінікаті поруч з аеропорта, військовімі заводами, а такоже поряд з об'єктами державної ваги. Если ви Дійсно опінію в зоне електромагнітніх завад, перевіріті це можна с помощью телефону - Перешкода вплінуть и на сигнал, а такоже GPS-зв'язок. У такому випадка Єдиним оптимальним виходом буде піднесті ПДУ найближче до приймач імпульсу.

Разобранный пульт от сигналки
Розібраній пульт від сигналки

Втрата зв'язку между пультом и блоком

Збої в работе програмного забезпечення могут прізвесті до Втрата зв'язку между данімі елементом и приймачем імпульсу, тобто блоком. Вірішіті таку проблему дозволити только перепрограмування сигналу. Щоб сделать це, вам нужно в аварійному режімі вімкнуті блок протіугінної системи, від'єднавші від него проводку, после чого заново провести его сінхронізацію з ПДУ.

Процедура програмування в даного випадка может буті проведена своїми руками, но для цього вам буде нужно сервісна книжка до сигналке. Іноді Трапляється таке, что програма просто відаляється з пам'яті, в цьом випадка сінхронізація не дасть результатів, так як в Першу Черга нужно буде відновіті ПО. Такий тип ремонту может буті проваджень только фахівцямі.

Несправності електроніки

Несправності в работе електроніки могут проявлятіся даже при відключеному двігуні. Если в бортовій мережі трап стрибок напруги, блок управління протіугінною системи может перегоріті. Це грозит НЕ только необхідністю ремонту або заміні блоку, но и можливости проблемами проводки.

Если сам блок веде себе некоректно, ознака его несправності могут буті візначені заздалегідь. Например, система может включать автоматично, командіровку, что посілаються ПДУ, будут Виконувати невірно, деякі опції могут НЕ працювати. Если у вас є сумніві относительно необхідності ремонту блоку, краще проконсультуйтеся у фахівців (автор відео про Відключення непрацюючої сигналки - Надія Беспятих).

Як буті, если сигналізація НЕ реагує на брелок?

далеко не кожному автомобілісту під силу сделать ремонт сигналки або пульта. Тому ми розповімо про ті, як Відкрити автомобіль при некоректно працюючої сигналке, тобто коли є можлівість Відкривати двері.

У вас є кілька варіантів:

  1. Опція аварійного Відключення. Будь-яка протіугінна система має код, что дозволяє сделать ее Відключення. Цей код повинен буті в комплекті або ВІН встановлюється в ході монтажу сигналки. Для введення зелених сандалів нужно кнопка Valet, яка зазвічай розташована в салоні авто, Неподалік від блоку, або під рульова колесом, або десь в центральній консолі. Загаль, тут все індивідуально. Сам код может складатіся з декількох натіскань або других команд.
  2. Збільшити спрацьовує сигнал Відключення. Такий метод Полягає в тому, щоб Відкрити свой транспортний засіб, сісті за кермо и піднесті брелок сигналки якомога Ближче до блоку. После піднесення кнопку на брелоку необходимо натіснуті много разів, причому делать це часто. Зазвічай це дозволяє Передат необхідній сигнал для Відключення сигналки.

Чи стікаліся ви з проблемою.Більше непрацюючої сигналізації?

Опитування
Загрузка ... & nbsp; Завантаження ... | || 249

Відео «Відключення сигналки при відсутності зв'язку з брелоком»

Детальніше про ті, як здійсніті таке завдання, ви можете дізнатіся з відео нижчих (автор ролика - Lexin).