Starline A91 — надійна охоронна система для роботи в умовах міських радіоперешкод

Придбавши транспортний засіб, кожен автовласник задається питанням — як краще захистити свою машину? Ринок сьогодні пропонує безліч видів протиугінних систем. У цій статті ми розглянемо такий пристрій, як сигналізація Starline A91, її інструкцію з експлуатації, особливості, а також недоліки системи.

Особливості

Противоугонная система Starline A91 в разобранном виде
Протиугінна система Starline A91 в розібраному вигляді

Якщо ви вирішили купити собі автосигналізацію Starline A91 на ВАЗ 2110 або будь-яке інше авто, то для початку, пропонуємо ознайомитися з особливостями, якими володіє система:

 1. Модернізована система радіолокаційного розпізнавання.
 2. Сигналізація Starline A91 для ВАЗ 2110 або будь-якого іншого авто повністю ігнорує будь-які перешкоди. Крім того, дальність функціонування керування транспортним засобом значно збільшилася, тобто брелок тепер спрацьовує на більшій відстані від авто.
 3. Автосигналізація Starline A91 для ВАЗ 2110 або іншої моделі оснащується опцією автоматичного запуску.
 4. Крім того, що двигун заводиться дистанційно, є ще одна корисна функція. Можна виставити певний температурний режим і мотор заводиться в тому випадку, якщо температура впаде нижче позначки. Крім того, автомобіль заводиться в певний час або через певний проміжок часу.
 5. Якщо ви вирішите придбати собі на ВАЗ 2110 або будь-яку іншу машину цю автомобільну сигналізацію, то будете приємно здивовані, побачивши брелок. Для захисту корпус брелока покритий прогумованої пластмасою.
 6. Як сказано в інструкції з експлуатації, брелок обладнується енергозберігаючої батарейкою, яка зможе функціонувати досить довго.
 7. Автосигналізація Starline A91 характеризується термостійкістю. Такі протиугінні системи можуть функціонувати в нормальному режимі при температурах від -45 до +80 градусів.

Інструкція по застосуванню

Установка самої сигналізації своїми руками — справа в цілому копітка. Якщо у вас є інструкція з експлуатації та установки протиугінної системи Starlina A91 для ВАЗ 2110 або іншого авто, то обов'язково ознайомтеся з нею. У будь-якому випадку, без інструкції з експлуатації та установки у вас нічого зробити своїми руками не вийде. Детальніше цей процес представлений на відео (автор відео — Тетяна Шуригіна).

Як підключити?

Установка сигналізації Starline A91 на ВАЗ 2110 або інше авто своїми руками здійснюється відповідно до схеми підключення. Сама схема підключення може бути різною в залежності від транспортного засобу, але в середньому вона приблизно така. Оптимальним варіантом буде довірити цю справу спеціаліста-електрика.

Схема подключения системы Starline A91
Схема підключення системи Starline A91

Як налаштувати?

Сама сигналізація Starline A91 містить у своєму комплекті два брелока, один з них оснащений рідкокристалічним дисплеєм, другий — немає. Для більш зручного управління піктограми на пристроях — російською мовою. На думку багатьох споживачів, ці брелоки дуже зручні в експлуатації, радіус їх дії складає 600 метрів. В комплекті до сигналізації Starline A91 входить також чохол для брелока.

Перед тим, як приступити до налаштування, врахуйте, що сигналізація дозволяє вмістити в своїй пам'яті інформацію максимум про чотирьох пультах.

Щоб налаштувати брелок, потрібно виконати наступні дії:

 1. Спочатку потрібно знайти сервісну кнопку Valet. Звичайно її встановлюють під рульовим колесом, речовим ящиком або в блоці з запобіжниками. Кнопку Valet слід натиснути 7 раз — це дозволить почати реєстрацію брелоків. Мотор автомобіля заздалегідь потрібно вимкнути.
 2. Потім мотор слід запустити. У цей момент сирена сигналізації Starline A91 автомобіля ВАЗ 2110 або будь-якого іншого повинна спрацювати сім разів. Якщо це відбулося, то всі дії були виконані правильно, тобто протиугінна система може запам'ятовувати сигнали.
 3. Тепер потрібно знайти на пульті клавіші 2 і 3, вам потрібно затиснути їх одночасно і утримувати до того моменту, як сирена не видасть сигнал. Один сигнал свідчить про те, що пульт синхронізований (автор відео — Ярослав Круглов).

І хоча переваги системи очевидні, ця модель досить чутлива, тобто мова йде про датчику удару. Тому якщо часто спрацьовує сирена без приводу, це свідчить про те, що необхідно налаштувати датчик удару. Або ж це пов'язано з тим, що датчик удару був погано закріплений. Щоб відрегулювати чутливість датчика удару, можна використовувати блок управління пристроєм.

Виставляйте чутливість менше, при цьому регулярно поплескуючи по кузову авто, щоб зрозуміти, коли датчика удару спрацьовує. Іноді, коли датчик удару спрацьовує дуже часто автовласники вирішують просто відключити його. Проте який сенс буде від протиугінної системи, якщо датчик відключений?

Якщо двигун заводиться нормально і працює автозапуск, то при необхідності можна налаштувати час роботи системи, це також робиться з допомогою пульта. Вам потрібно затиснути клавішу 3 і тримати кнопку натиснутою до того моменту, поки на дисплеї не почне блимати значок годин. За допомогою клавіші 1 можна знизити показники, а за допомогою кнопки 2 — збільшити. Щоб правильно налаштувати хвилини, необхідно натиснути на третю кнопку, регулювання здійснюється по тому ж принципу (автор відео — CrossoveR 159).


Також протиугінна система оснащена функцією відкриття багажника. Спрацьовує функція відкриття багажника за наступним принципом: спочатку потрібно затиснути клавішу 3, після чого швидко натискається клавіша 1. Якщо функція відкриття багажника спрацьовує, то ви все зробили вірне. У тому випадку, якщо опція відкриття багажника не спрацьовує, то потрібно ще раз повторити ці дії або перевірити синхронізацію пульта з системою.

Можливі несправності

Як і будь-який пристрій, протиугінна система А91 може мати певні несправності, характерні тільки для цієї моделі.

 1. Не працює функція відкриття багажника. Така проблема є однією з найбільш поширених.
 2. Регулярно включається сирена без видимих на те причин, водієві залишається тільки відключити сигналку. У цьому випадку, як сказано вище, необхідно провести діагностику роботи датчика чутливості.
 3. Система не управляється пультом. Слід перевірити, чи працює батарейка в пристрої, якщо акумулятор новий, але залишається тільки придбати ще один брелок.
 4. При активації сигналки двері транспортного не зачиняються. Якщо це так, то причина може полягати як в несправності самої системи, так і поломки замків у дверях. Крім того, іноді одна з дверей автомобіля не закривається через обірваного проводки.

Плюси і мінуси

Гідності:

 • за машину можна не переживати, адже вона під охороною;
 • сигналка відмінно працює при сильному морозі;
 • опція автоматичного запуску.

Мінуси:

 • певні несправності характерні для багатьох моделей сигналізацій;
 • якість пристрою іноді може бути більш низьким у відповідності з вартістю;
 • ціни на якісні пристрої завжди високі;
 • установка сигналки — справа досить складна і копітка.

Відео «Докладний огляд моделі А91»

Пропонуємо вам ознайомитися з оглядом моделі А91 (автор відео — LIVE Відеоблог).

Голосування

Дайте оцінку сигналізації Starline А91

Загрузка ...Загрузка ...  Завантаження ...

Коментарі та відгуки