Лого av-to.info

Іммобілайзер НЕ бачіть ключ, що робити автовласнікові и як завести «залізного коня»? | || 188

Призначення автомобільного іммобілайзера Полягає в запобіганні угону транспортного засоби Шляхом Блокування роботи двигуна. Сьогодні ІММО ставиться штатно на багато сучасних автомобілів, тому практично у кожного автовласника є ймовірність зіткнутися з несправностями пристрою. Іммобілайзер не бачить ключ, що робити? Детальніше про це ми розповімо нижче.

Пристрій іммобілайзера

Схема обхода иммо для автозапуска
Схема обходу ІММО для автозапуску

Пристрій иммобилайзеров має на увазі не тільки наявність ключів, а й інших елементів. Причем если хоча б один з компонентів Вийди з ладу, це может привести до непрацездатності системи в цілому.

Основні елементи ІММО:

 • безпосередно ключ, призначення для передачі імпульсу від вбудованим в него передавача;
 • антенний адаптер (або декілька), что Виконує функцію превращение електромагнітніх імпульсів в електричні;
 • приймальний Пристрій, призначення для превращение імпульсів в формат, Який может вважаті контролер;
 • сам контролер, по суті, є основною складових ІММО;
 • Різні виконавчі Механізми, Які з дійснюють Блокування и розблокування силового агрегату;
 • е лектроцепі, за Якими передається харчування и здійснюється передача імпульсів между модулями.

Фотогалерея «Основні елементи системи ІММО»

Характерні несправності девайса и методи їх Усунення

Що робити, якщо іммобілайзер не бачить ключ, чи є сенс використовувати програматори для прошивки пристрою, до до прописати новий ключ?

для качана давайте рас Мотря основні несправності ІММО, а такоже Способи їх Усунення:

 1. Відсутність контакту антенного адаптера з приймачем. При такій несправності іммобілайзер НЕ бачіть ключ або бачіть, но з перебоями, іноді буває таке, что даже после десяти Спроба НЕ вдається завести мотор. Така проблема, як правило, обумовлена ​​великими вібраціямі и тряска, а такоже пошкодженням або Використання нізькоякісніх роз'ємів антени и приймач. Кроме того, на контакти могли потрапіті жир и бруд, такоже причина может Крит в їх окісленні. Слід Зазначити, что при такій несправності контакт может пропасті не відразу, а через Якийсь час, в даного випадка все Залежить від багатьох факторів.
  Щоб позбутіся від такой проблеми, нужно буде спочатку відключіті антенний адаптер від приймач, после чого від'єднаті ее харчування, а потім обробіті контакти спеціальнім засоби для очищення. Если є необходимость, ЦІ контакти можна потім піджаті.
 2. Наступна причина непрацездатності ІММО может полягаті в поганому електрична контакті або его відсутності на одному з штекерів проводки. Симптоми будут аналогічні, автомобіль буде заводітіся з працею. Щоб позбутіся від проблеми, нужно демонтуваті всю електропроводки ІММО, а такоже провести діагностику стану штекерів и шкірного модуля. Если контакти брудні або окіслені, їх такоже треба буде обробіті засоби або зачістіті, піджаті.
 3. Вихід з ладу контролера в результате нізької напруги АКБ. Така проблема, як правило, з'являється в результате трівалої стоянки авто без ЕКСПЛУАТАЦІЇ або при включенні багатьох спожівачів ЕНЕРГІЇ во время короткочасної стоянки. Щоб відновіті працездатність контролера, нужно буде відключіті АКБ від харчування хоча б на 20 хвилин, це дозволити батареї немного підзарядітіся І, відповідно, відновіті роботу ІММО. У тому випадка, если Це не допомогло, то нужно спробуваті зарядитися АКБ с помощью зарядного пристрою и перевіріті стан контролера. Такоже можливо, что вам придется пропісуваті новий ключ або перепрошіваті контролер.
 4. Ще одна причина, по Якій могут вінікнуті збої в работе ІММО, це магнітне поле, в якому находится ключ. З'явилися магнітного поля может вінікаті поруч з потужного трансформаторного прилаштувати, Зварювальний апарат, а такоже іншім обладнанням, робота которого может вплінуті на функціональність ключа. При трівалому знаходженні ключа в зоне магнітного поля є ймовірність, что в Майбутнього может знадобітіся заміна або ж ремонт чіпа (автор відео про самостійну прошівці робочих ключів в автомобілі Лада Гранта - Andrey Zloy).

Способи Самостійної прописки ключів в ІММО

Отже, если іммобілайзер НЕ бачіть ключ, при цьом ви впевнені, что несправність носити програмний характер, а не механічний, то можна спробуваті пропісаті новий ключ. Если проблема Полягає самє в цьом, то з новим прописаним ключем система винна працювати краще.

Розглянемо приклад пропісування на автомобілях ВАЗ з іммобілазйзерамі АПС:

 1. Для запису нового коду вам нужно майстер-ключ , на его корпусі є спеціальна червона мітка. Если майстер-ключа у вас немає, то вині зможете самостійно здійсніті процедуру програмування. Отже, коли ключ буде у вас на руках, нужно зняти транспортний засіб з охорони и закрити всі двері. Если ви плануєте в Майбутнього використовуват кілька ключів для управління, то їх необходимо буде покласти поруч з собою.
 2. Вікорістовуючі майстер ключ, вам необходимо актівуваті та відключіті запалювання, при цьом между Вказаним діямі слід вітримати Інтервал в 6 секунд. Зроби це, ви побачим, як Почаїв моргаті лампочка ІММО.
 3. Наступний етапом буде встановлення Іншого ключа разом основного, Який ви вікорістовувалі дерти. Вставити ключ, та патенти, повторити Цю процедуру з Відключення и включення запалювання, при цьом повінні пролунаті звукові сигналі.
 4. Зроби це, нужно буде відключіті запалювання и упевнити в тому, что світловій індикатор ІММО нормально моргає. Дані етапи слід повторити кілька разів в залежності від того, скільки прив'язаних брелоків у вас буде.
 5. После цього знову візьміть майстер-ключ и Почекаев, поки ІММО подасть декілька звукових сігналів, после чого запалювання можна буде відключіті . При цьом сам брелок Із замку використовуват НЕ Варта.
 6. Система винна подати ще один одиночний звуковий сигнал, после цього запалювання знову слід Включити. У цею момент может спрацюваті клаксон, если це сталося, то кож повінні моргнути и габаритні вогні.
 7. Тепер вам залішається только дочекатіся, поки індикатор ІММО згасне. Це буде свідчіті про ті, что процедура прописки булу виконан успішно. Далі, візьміть прописаним брелок и активи запалювання, Почекаев примерно Шість секунд - ІММО винен почату моргаті, после цього запалювання слід відключіті и почекаті около 10 секунд. После ціх Дій Пристрій буде готове до ЕКСПЛУАТАЦІЇ.

У вас встановлений на автомобілі іммобілайзер?

Опитування
Загрузка ... & nbsp; Завантаження ...

Відео «Приклад самостійного пропісування брелока в автомобілі Тойота»

Більш наочно інструкція на прікладі автомобіля Тойота по пропісування брелока своїми руками наведена на відео нижчих (автор - канал bstuffbmx) .