Як правильно встановити і налаштувати GPS-трекер самостійно?

В даний час GPS-трекером користуються власники транспортних компаній, так і автолюбителі. Цей прилад дозволяє не тільки захистити свій автомобіль від викрадення, але і дає можливість контролювати технічний стан машини і стежити за його переміщенням. У статті розглядається GPS Vehicle Tracker і дається інструкція російською мовою по установці.

Посібник з встановлення

Супутникова сигналізація не дає стовідсотковий захист від угону, але грамотна установка дозволить ускладнити виявлення системи і дасть виграти час. Для цього потрібно керівництво по експлуатації. Перед початком установки необхідно вставити SIM-карту в спеціальний роз'єм на трекері. Щоб захистити прилад від несанкціонованого відключення, слід опломбувати ті місця, де можливо його розкриття (автор відео — Валендар Огляди).

Після установки пломб необхідно підключення трекера до автомобільної бортової мережі. Для цього потрібно дроти, які виходять з його колодки, з'єднати з проводами електричної мережі автомобіля. Можна підключити прилад через прикурювач. На наступному етапі необхідно підключити зовнішні антени ГЛОНАСС І GSM і вставити штекер з проводами в пристрій.

Для установки на автомобіль краще вибрати місце, яке буде надійно приховано від сторонніх очей. Таким місцем може бути внутрішній простір за панеллю приладів. При установці необхідно стежити, щоб прилад не стикався з рухомими деталями автомобіля.

Место установки в кабине
Місце встановлення в кабіні

Для GPS-антени важливо, куди вона спрямована. Її верхня частина повинна дивитися в небо. Її можна монтувати в будь-якому місці автомобіля, дотримуючись, щоб відстань між передавачем GSM-сигналу антеною не менше 30 сантиметрів.

Поради по налаштуванню

При 1-му включення, необхідно виконати наступні дії:

 1. Вставити micro SD-карту об'ємом не більше 2 Гб. При установці слід перевірити, щоб утримувач SIM-карти встав в замок.
 2. Далі вставляємо акумуляторну батарею.
 3. Закриваємо кришку і чекаємо, поки почне блимати індикатор, що супутник знайдений.
Открытый GPS-трекер
Відкритий GPS-трекер

Далі слід налаштувати прилад:

 • виконуємо ініціалізацію: посилаємо СМС-повідомлення, одержуємо відповідне повідомлення і скидає налаштування;
 • змінюємо пароль (він повинен містити 6 цифр);
 • на наступному етапі потрібно авторизуватися: надіслати повідомлення «admin+ пароль + пробіл + номер мобільного телефону».

Якщо авторизацію не зробити, то пристрій буде відповідати на запити з будь-яких номерів. Якщо авторизація виконана, то тільки з авторизованих номерів.

Всі настройки виконуються за допомогою СМС-повідомлень, які відправляються з авторизованого телефону.

Як перепрошити пристрій?

Щоб почати роботу по прошивці приладу, потрібно вийняти SIM-карту і акумуляторну батарею з приладу. Далі потрібно встановити USB-драйвер. Для цього необхідно встановити USB-драйвер і підключити трекер до комп'ютера. Потім потрібно відкрити «Диспетчер пристроїв». На закладці «Порти COM і LPT» у списку пристроїв з'явиться нове — «Profilic USB-to-Serial Comm Port (X COM)». Х – відповідає номеру порту в системі, його потрібно запам'ятати.

Страница диспетчера устройств
Сторінка диспетчера пристроїв

Для завантаження прошивки необхідно запустити програму STC_ISP_V35.exe і виконати наступні кроки:

 1. Вибрати зі списку потрібний тип MCU.
 2. Вибрати файл прошивки трекера.
 3. Далі слід вибрати COM-порт з номером, який запам'ятали в диспетчері пристроїв.
 4. Потім слід встановити параметри швидкості.
 5. На останньому кроці завантажуємо прошивки в GPS-трекер і натискаємо кнопку «Download».
Заполнение данных для прошивки
Заповнення даних для прошивки

Після виконаних дій прилад отримує нову прошивку і готове до використання.

Голосування

На вашому автомобілі встановлений GPS трекер?

Загрузка ...Загрузка ...  Завантаження ...

Відео «Самостійна установка GPS-трекера»

В цьому ролику демонструється, як встановити самостійно GPS-пристрій (автор відео — Олексій Поздняков).


Коментарі та відгуки