Чому сигналізація Leopard так популярна серед автомобілістів

Сигналізація в автомобілях Leopard для автомобіля на сьогоднішній день являє собою один з найбільш поширених варіантів протиугінних систем. На думку багатьох автомобілістів, такі сигналки дозволяють надійно захистити транспортні засоби від угону. Детальніше про сигналізаціях Leopard і їх особливості ви можете дізнатися з цього матеріалу.

Особливості моделей

Брелоки от Leopard с обратной связью и без нее
Брелоки від Leopard з зворотним зв'язком і без неї

Сигналізація Leopard, залежно від моделі, може мати досить багатий функціонал.

Такі пристрої дозволяють надійно захистити машину від угону, для них характерні наступні риси:

 1. Можливість підключення автосигналізації до будь-якої моделі автомобіля. При необхідності такі пристрої можна використовувати для захисту мотоциклів або скутерів.
 2. В комплекті до сигналізації йде докладна інструкція зі схемою підключення і описом, як користуватися установкою.
 3. Пристрою від Leopard, якщо вірити виробникові, володіють захистом від зовнішніх перешкод. Відповідно, це дозволить запобігти можливість перехоплення цифрового коду зловмисниками.
 4. Протиугінна система може нормально працювати при будь-яких температурах — як запевняє виробник, це не позначиться на її функціональності в цілому.
 5. Якщо ви купите модель з опцією автоматичного запуску двигуна, то зможете налаштувати мотор так, щоб він запускався у встановлений час (автор відео — канал Techno Analysis).

Модельний ряд

У продажу сьогодні можна зустріти наступні моделі сигналізацій Leopard:

 • Forward;
 • LR 433;
 • LR 435;
 • LS 30/10;
 • LS 50/10;
 • LS 70/10;
 • LS 70/10 EC;
 • LS 90/10 EC;
 • LEO 3.2.

Інструкція по використанню

Підключатися пристрій має у відповідності зі схемою, яка є в будь-якому сервісному керівництві. Якщо схема відсутня, не намагайтеся своїми силами встановити протиугінну систему. Для того, щоб установка працювала якісно, її необхідно правильно встановити, а для цього бажано скористатися послугами електрика.

Що стосується безпосередньо управління сигналізації, то основні нюанси розглянемо на прикладі найбільш популярної моделі LS 90/10 EC. Брелок цієї моделі оснащений чотирма кнопками, за допомогою яких автолюбитель активує різні опції. Необхідно враховувати, що деякі функції можуть працювати тільки при комбінованому включення кнопок. Кнопка із зображенням білої стрілки, поверненою вліво, відповідає за установку авто на захист.

Для того, щоб відключити захист, необхідно натиснути клавішу, розташовану на протилежній стороні. Дані кнопки, відповідно, використовуються для відкриття та закриття дверей (автор відео — канал Techno Analysis).

Слід зазначити, що активація тієї чи іншої функції може залежати від тривалості натискання кнопки. Якщо ви затиснете ліву клавішу зі стрілкою, це призведе до відключення попереджувальної зони датчика. А щоб контролер вимкнути повністю, необхідно двічі поспіль затиснути кнопку. Якщо натиснути на клавішу з закресленим динаміком, це призведе до безшумному включення режиму охорони. Залишилася третя кнопка відповідає за роботу іммобілайзера.

Якщо пульт у вас відсутній або не працює, а авто потрібно поставити на охорону, зробити це можна наступним чином:

 1. Спочатку відкривається водійські двері і активується запалювання.
 2. Далі, не закриваючи двері, необхідно тричі натиснути на клавішу аварійного відключення.
 3. Після цих дій ви зможете почути звуковий сигнал, також повинна моргнути оптика. Ці миготіння повинні повторитися через 20 секунд.
 4. Після цього ви можете бути впевнені в тому, що ваша машина під надійним захистом, оскільки сигналізація включить режим охорони.

Плюси і мінуси протиугінної системи

Спочатку гідності:

 1. Чутливий датчик удару. Якщо ви проживаєте в неблагополучному районі, де періодично викрадають авто, датчик удару можна налаштувати так, щоб сигналка включався при простому дотику до кузова машини.
 2. Як ми вже говорили вище, система нормально працює навіть при найнижчих температурах. На сьогоднішній день не відомо жодного випадку, який говорив би про зворотне.
 3. При наявності функції автозапуску ви зможете налаштувати сигналку так, щоб двигун автоматично включався у встановлений час. Відповідно, це позбавить вас від необхідності прогрівати авто.
 4. В цілому автовласники, як правило, не відчувають проблем з експлуатацією брелоків.

Мінуси:

 1. Якщо в роботі системи охолодження є несправності, це може призвести до того, що після автозапуску двигун автоматично затихне.
 2. Монтаж установки в домашніх умовах зробити досить складно.

Ціна питання

Вартість охоронних установок може значно відрізнятися в залежності від моделі. Нижче приведені середні ціни, вони можуть змінюватись в залежності від регіону проживання.

Відео «Огляд сигналки і заміна кнопки брелока своїми руками»

Детальний огляд протиугінної системи, а також інструкція по заміні кнопок брелока Leopard, представлені в цьому відео (автор відео — канал Stas Mysak).

Голосування

Як ви захищаєте своє авто?

Загрузка ...Загрузка ...  Завантаження ...

Коментарі та відгуки