Лого av-to.info
Відео та медіа пристрої

вибір і виготовлення перехідної рамки для автомагнітол своїми руками

Ринок електроніки в даний час пропонує автомобілістам великий вибір магнітол, що відрізняються між собою за вартістю, виробникам, особливостям і функціоналу. Виробництвом таких пристроїв займаються безліч брендів, тому відмінності між автомагнітолами можуть полягати не тільки в функціональних можливостях, але і в розмірі. Щоб забезпечити нормальну установку системи, використовуються рамки перехідні для автомагнітол, докладніше про них читайте нижче.

Що робити, якщо нова рамка не входить в існуючу приладову панель?

Якщо ви зіткнулися з такою проблемою, що нова рамка для автомагнітоли не підходить за розмірами для вашої централь ної консолі, у вас є кілька варіантів вирішення проблеми:

 • придбати нову аудіосистему;
 • придбати нову рамку.
Автомобильная магнитола с переходной рамкой
Автомобільна магнітола з перехідною рамкою

Покупка новой магнитолы

Простіший по реалізації спосіб - це обміняти куплену автомагнітолу в магазині або купити новий девайс, якщо дозволяє бюджет. Зрозуміло, такий варіант підійде далеко не всім. Найкраще при покупці аудіосистеми керуватися розмірами вже наявної магнітоли або технологічного роз'єму для її установки. Тому перед тим, як піти в магазин, слід за допомогою рулетки зробити вимір не тільки ширини і висоти, але і глибини занурення в панель. Маючи на руках розміри, ви зможете відразу ж при покупці звузити асортимент аудіосистем, які вам підійдуть.

Але потрібно враховувати, що такий спосіб далеко не завжди дає необхідний результат. У тому випадку, якщо навіть система стане в посадочне місце, необхідно упевнитися в тому, що магнітола зможе нормально зістикуватися. Так чи інакше, але рамка купленої магнітоли повинна в будь-якому випадку нормально зістикуватися з місцем монтажу.

Придбання нової рамки

Знімні перехідні рамки для магнітол останнім часом є більш затребуваним варіантом, оскільки вони дозволяють надійно і якісно зафіксувати пристрій в місці монтажу.

Така рамка фіксується на центральній консолі автомобіля, на сьогоднішній день споживачам пропонується кілька варіантів таких рамок: | || 230

 • именно рамка для аудиосистемы;
 • рамка-кишеню (автор идео - Ігор Корчагін).

Принципова різниця між цими пристроями полягає в тому, що в першому випадку ви купуєте саме рамку. Даний варіант за ціною вважається більш прийнятним, однак процедура його установки буде складнішою. Що стосується другого варіанту, то в цьому випадку ви купуєте саме кишеню, виконаний у вигляді пластикового короба, що має отвори з двох сторін. Тобто з одного боку монтується лицьова частина аудіосистеми, а з іншого підключаються роз'єми і штекери з проводами.

Істотний мінус цього варіанта полягає в його вартості, особливо, якщо порівнювати з першим способом. Однак, незважаючи на таку ціну, другий варіант більш прийнятний і значно частіше використовується нашими співвітчизниками з огляду на безліч переваг.

Самостійне виготовлення рамки

Перш ніж приступити до виготовлення рамки, вам будуть потрібні такі матеріали :

 • холодне зварювання - її обсяг залежить від габаритів рамки;
 • кілька шматків наждачного паперу - як великої, так і дрібної зернистості;
 • малярська стрічка; || | 239
 • шпаклевка с грунтовкой;
 • розчинник або спирт, а також фарба (автор відео - канал Автообслуговування своїми руками).

Отже, процедура виготовлення виглядає наступним чином:

 1. В першу чергу слід обклеїти за допомогою малярської стрічки ті місця, де буде нанесена холодне зварювання, зокрема, в даному випадку мова йде про приладової панелі, а також передній частині магнітоли. Обклейте їх так, щоб вони не склеїлися між собою. Далі, зверху обклеєна стрічки вам необхідно буде натягнути звичайну харчову плівку, а її краї слід закріпити за допомогою скотча. Також посередині самої аудіосистеми вам потрібно буде зафіксувати нитку - вона дозволить демонтувати рамку після того, як висохне зварювання.
 2. Щоб не допустити складнощів з монтажем і демонтажем рамки, між аудіосистемою і місцем установки слід встановити пластмасові пластини. Їх монтаж необхідно провести таким чином, щоб в ході нанесення холодного зварювання ці пластини залишилися в такому ж положенні і були вилучені разом з рамкою. Крім того, вам буде потрібно мідний дріт, з її допомогою буде виконана армування заготовки. Щоб рамка в цілому була міцнішою, дротом слід пройтися по всьому периметру.
 3. Коли ці дії будуть виконані, бажано ще раз все перевірити, після чого можна починати процедуру виготовлення рамки, вірніше, її заготівлі. Для виготовлення заготовки вам буде потрібно забезпечити більш прохолодну температуру в салоні, щоб матеріал швидко не затвердів.
 4. Коли нанесений матеріал буде досить твердим, вам потрібно буде акуратно демонтувати заготовку з місця монтажу. Робіть все обережно, без зайвих зусиль, інакше ви можете пошкодити заготовку.
 5. Після вилучення заготовки її необхідно буде відшліфувати, щоб позбутися від усього зайвого і точно підігнати зовнішні контури рамки. Для шліфування використовується грубозерниста наждачний папір, якщо ви випадково видалили зайве, то можна спробувати наростити шматок за допомогою холодного зварювання. Для більш точного вирівнювання і підгонки заготовки можна використовувати звичайний канцелярський ніж. Рекомендуємо якомога частіше приміряти заготовку до посадкового місця, це дозволить домогтися більш оптимального результату.
 6. Коли процедура підгонки буде завершена, заготівлю потрібно буде зашпаклювати, для виконання цього завдання вам буде потрібно спеціальна шпаклівка для пластикових бамперів. Поверхня заготовки слід ретельно зачистити дрібнозернистим наждачним папером, після чого знежирити. Коли поверхня буде знежирена, наноситься шпаклівка, в один або два шари, а коли вона висохне, її знову потрібно буде обробити наждачним папером.
 7. Отже, коли поверхня заготовки буде прошпакльовані і зачищена, можна приступати до завершального етапу. Тепер деталь необхідно буде знежирити і обробити ґрунтовкою. Причому ґрунтовку краще наносити в кілька шарів - в 2 або навіть 3 - це дозволить забезпечити більш рівну текстуру поверхні.
  Коли грунтовка повністю висохне, вам залишиться тільки пофарбувати її. Фарбу бажано підібрати в колір центральної консолі - вона може бути як правило, глянсовою або матовою, вибирайте більш відповідний варіант для свого авто. Щоб колір був більш насиченим, фарбу також бажано нанести в кілька шарів, причому перед кожним наступним нанесенням потрібно переконатися, що фарба висохла.
 8. Готовий перехідник встановлюється в центральну консоль. Бажано, щоб між ним і панеллю приладів не було зазорів, інакше можливо, водій зіткнеться з появою шуму або скрипу.

Фотогалерея «Самостійне виготовлення рамки»

Ціна питання

Якщо ви не хочете займатися самостійним виготовленням перехідника, його завжди можна купити в магазині. Зрозуміло, ціна в цьому випадку буде залежати від моделі автомагнітоли. В середньому вартість самих рамок становить від 300 до 3 000 рублів. Якщо ви купуєте перехідник з частиною центральної консолі, то його вартість може скласти близько 5 тисяч рублів.

Голосування

Яка магнітола встановлена ​​в вашому авто?

Загрузка ...Загрузка ... Завантаження ...

Відео «огляд та установка 2Din рамки з Китаю»

у ролику нижче представлений детальний огляд китайського перехідника для магнітоли 2Din з подальшою його установкою в центральну консоль авто (автор відео - канал Lito).