Sony — магнітоли, які порадують відмінним звучанням

Великий вибір головних пристроїв на автомобільному ринку ставить багатьох водіїв у глухий кут — величезна різноманітність моделей змушує плутатися автомобілістів при пошуку магнітоли. З цієї статті ми пропонуємо нашим користувачам дізнатися, що являє собою магнітола Sony. Особливості, огляд моделей, а також рекомендації по установці пристрою наведені нижче.

Особливості

Автомобильная магнитола Sony CDX F7500
Автомобільна магнітола Sony CDX F7500

Всі види головних пристроїв, будь то автомагнітола Sony cdx g3100ue, gt660ue, а30, dsx, a32ue, xplod або будь-яка інша, мають свої особливості. Кожна з моделей має певними характеристиками і функціоналом.

Нижче ми розглянемо особливості на прикладі однієї з найбільш популярних серед споживачів моделі gt660ue:

 1. цієї автомагнітоли є USB-вихід для підключення flash-накопичувачів, розташований на передній панелі.
 2. На фронтальній панелі головного пристрою можна знайти AUX-вхід, призначений для підключення мобільних телефонів і плеєрів.
 3. Наявність Quick-Browser, а також Zappin.
 4. Модель gt660ue, як і багато інших, в тому числі dsx, a35ue, a30, як сказано в інструкції з експлуатації, оснащується потужним звуковим процесором.
 5. Великий функціонал, що включає в себе великі налаштування еквалайзера і баса EQ7 і Rear Bass Enhancer.
 6. Модель gt660ue характеризується динамічною тонкомпенсацією.
 7. В цій моделі Sony також присутня можливість налаштування часових затримок звучання.
 8. Наявність російськомовних ID3-тегів.
 9. Величезний вибір варіантів підсвічування кнопок, а також екрану пристрою. У моделі gt660ue є дванадцять заводських кольорів, але при необхідності автолюбитель зможе налаштувати близько 35 тисяч колірних рішень.
 10. В комплекті до автомобільної магнітоли йде пульт дистанційного керування.
 11. Передня панель знімна.

Види та моделі

Передняя панель аудиосистемы Sony
Передня панель аудіосистеми Sony

Які моделі сьогодні можна знайти у продажу:

 • лінійка DSX, моделі DSX-A102U, DSX-A202UI, DSX-A100U, DSX-A400BT, DSX-S300BTX, A30, А30Е, S100, A35U, A40UE, A40UI;
 • лінійка CDX, моделі MR650UI, G1100U, G1100UE, G3100UE, 1000UE, G2000UI, G2000UE, GT257ME, GT25, GT250MP, GT260MP, GT267ME, GT475UR, GT470UM, GT470UE, GT475ER, GT454US, GT47UE, G1003ER, GT660UE;
 • лінійка MEX, моделі BT2707E, N5150BT, N5150BT, N5100BE, N4100BE, GS610BE;
 • RSX GS9;
 • лінійка XAV, AX100, 712 BT, 701HD, 612BT, W650BT, 72BT, 602BT, 741, 742, E722, 64BT, 601BT, 65, E622.

У продажу можна зустріти десятки інших видів автомобільних магнітол, однак наведені вище варіанти є найбільш поширеними серед вітчизняних автолюбителів.

Інструкція по застосуванню

Тепер ми розповімо про те, як здійснюється підключення автомобільної магнітоли до колонок транспортного засобу і її настроювання. Відразу ж обмовимося — при підключенні необхідно правильно виконати її проводів у відповідності зі схемою. Схема з розпіновкою повинна йти в інструкції з експлуатації та налаштування до головного пристрою. Наведена нижче інструкція з підключення та експлуатації актуальна для більшості автомобільних магнітол Sony з пультами, як 1din, так і 2din типу.

Схема подключения проводов аудиосистемы
Схема підключення проводів аудіосистеми

Природно, після покупки автомобільної магнітоли А30, GT660UE, A35UE або будь-якої іншої, при підключенні потрібно враховувати рекомендації, описані в інструкції по налаштуванню і експлуатації.

Отже, щоб здійснити підключення до автомобільного головного пристрою GT660UE з пультом до колонок, виконайте наступні дії:

 1. В першу чергу, у відповідності з інструкцією по експлуатації та налаштування, для підключення автомагнітоли з пультом необхідно встановити колонки. Колонки монтуються у відповідні посадочні місця в передніх і задніх дверях, або в передніх дверях і задній полиці.
 2. Після встановлення колонок проводиться укладання проводки за схемою, яка буде йти від них до головного пристрою. Щоб зробити укладання проводів від колонок, підключіть їх спочатку на самих динаміках, після чого демонтуйте пластмасову оббивку салоні на порогах вашої машини і укладіть проводку під нею. Простежте за тим, щоб місця укладання кабелів від колонок були сухими, вологість не допускається.
 3. Потім, у відповідності зі схемою, зазначеної в інструкції по експлуатації, здійснюється монтаж головного пристрою Sony в центральну консоль. Слід зазначити, що в будь-якому сучасному автомобілі є відповідний роз'єм на консолі для аудіосистеми. Перед тим, як здійснити підключення роз'єму, в нього заздалегідь необхідно встановити металеву рамку, яка йде в комплекті до магнітоли. Ця рамка також називається шахтою.
 4. Шахта для автомобільної аудіосистеми просто встановлюється у відповідний отвір. Сталеві пелюстки, розташовані з боків шахти, вгорі і внизу, потрібно вигнути, для цього застосовується викрутка. Це дозволить більш надійно зафіксувати автомобільну аудіосистему при підключенні. Розтискаючи пелюстки, необхідно бути обережним, пошкодити шахту ні в якому разі не можна. Інакше при знятті головного пристрою в майбутньому можуть виникнути проблеми.
 5. Після того, як рамка буде вмонтована і зафіксована, у відповідності з інструкцією по експлуатації необхідно підключити магнітолу з пультом до проводці від динаміків. Коли проводи будуть підключені, додатково також потрібно приєднати кабель від антени, а також харчування. Після цього включіть автомагнітолу і перевірте її працездатність у відповідності з інструкцією по експлуатації. Зробіть перевірку рівня гучності за допомогою пульта — будь-які перешкоди або спотворення повинні бути відсутніми. Також перевірте, як працює система на різних режимах. Використовуючи інструкцію з експлуатації, перевірити працездатність приладу на всіх режимах. Також перевірте, як працює функція запам'ятовування файлу або станції. Вся ця інформація про активацію даних функцій є в інструкції з експлуатації. На цьому ж етапі важливо перевірити, чи правильно працює пульт. При непрацездатному пульті пристрій можна повертати по гарантії
 6. Коли ви переконаєтеся в тому, що система працює належним чином, потрібно буде провести установку девайса в шахту. Вдавлюйте корпус головного пристрою до того моменту, поки не почуєте характерне клацання (автор відео — AutoAndElectronics).

Плюси і мінуси девайса

Щоб ви могли мати більш повну картину про те, що являє собою головний пристрою бренду Sony, нижче розглянемо переваги і недоліки магнітол цього виробника.

Почнемо з переваг:

 1. Величезний вибір різних моделей — як запевняє виробник, великий асортимент дозволить навіть примхливій меломанові зробити правильний вибір. Більш того, великий вибір пристроїв з різним функціоналом і особливостями передбачає різну цінову політику. Якщо у вас обмежений бюджет, цілком можна підібрати потрібну магнітолу у відповідності зі своїми можливостями.
 2. Більшість сучасних моделей з пультами оснащуються додатковими опціями, що підвищують комфорт. Наприклад, мова йде про TV-тюнері, який дозволить пасажирам насолоджуватися переглядом телепередач під час руху. Або вбудований GPS-трекер. По суті, водій зможе використовувати головний пристрій в якості навігатора. Такими функціями оснащуються більш дорогі варіанти 2din типу.
 3. Величезний функціонал головного пристрою. Тобто навіть у примхливої слухача є можливість налаштування аудіосистеми у відповідності зі своїми вподобаннями.
 4. Як правило, моделі Sony характеризуються зручною платформою для експлуатації. При необхідності більшість моделей дозволяють синхронізувати аудіосистему з мобільним гаджетом.
 5. Одне з найбільш важливих переваг — це бренд Sony. Компанія протягом останніх декількох десятиліть радує споживачів якісною продукцією, і автомагнітоли у цьому випадку — не виняток.

Недоліки:

 1. Пульт — одна з проблем більш дешевих моделей. На практиці ПДУ часто виходять з ладу.
 2. При неправильній налаштування магнітола може видавати низькоякісний звук.

Голосування

Дайте оцінку автомагнітоли Sony

Загрузка ...Загрузка ...  Завантаження ...

Відео «Огляд новинки від Sony — моделі MEX-XB100BT»

На відео нижче представлений огляд новинки від бренду Sony — моделі MEX-XB100BT (автор відео — LOUD SOUND).


Коментарі та відгуки