Американська легенда автозвуку — колонки JBL в машину

Для багатьох автолюбителів якісна акустика є одним з основних критеріїв комфорту при управлінні машиною. Сучасний авторинок пропонує покупцям безліч різних видів динаміків від різних виробників, причому вони відрізняються між собою як за ціною, так і за характеристиками. Що являють собою колонки JBL в машину, які бувають види і які недоліки у цих динаміків — читайте нижче.

Особливості

Перед тим, як купити автомобільні колонки JBL, бажано ознайомитися з основними характеристиками та особливостями виробів. Зрозуміло, ці особливості можуть відрізнятися в залежності від моделі пристроїв. Особливості динаміки розглянемо на прикладі моделі GTO938. Це — двосмугова акустика з колонками овальної форми.

Пристрої виготовляються з карбонової технології, що дозволяє гасити навантаження на акустику при її монтажі на складну поверхню. Завдяки тому, що колонки не володіють магнітними властивостями, це дозволяє поліпшити ефективність функціонування самого магніту.

Два акустических динамика модели GT5-652
Два акустичних динаміка моделі GT5-652

Згідно з офіційними даними, динаміки виготовляються за технологією Plus One, що дозволяє підвищити ефективну площу безпосередньо дифузора. У підсумку це дає можливість поліпшити характеристики колонок, особливо, якщо вони працюють в низькочастотному діапазоні. Самі твітери (пищалки) виконані за технологією Edge-Driven, що дозволяє підвищити максимальну потужність девайсів і зберегти при цьому оптимальну прозорість звуку.

Завдяки обертається пищалкам UniPivot акустична система забезпечує великі можливості для того, щоб звук відтворення був рівним у високочастотному діапазоні. Ця система комплектує звуковою котушкою на 3 Му, що дозволяє найбільш ефективним чином розподіляти потужність звучання каналами.

Основні технічні характеристики:

 • пристрої виконані у формі еліпса;
 • за своїм типом ця акустика ставиться до коаксіальному увазі;
 • три смуги звучання;
 • показник максимальної потужності складає 300 Вт;
 • значення номінальної потужності становить 100 Вт;
 • параметр чутливості девайсів становить 94 децибел (автор відео — канал Rizo RRR).

Види та моделі

При купівлі корпусних колонок або сабвуфера бажано детально ознайомитися з асортиментом, який пропонує ринок.

Всі моделі JBL ми перераховувати не буде, приділимо увагу лише найбільш популярним варіантів:

 1. GX-600C. Це — двосмугова система, розмір колонок якої становить 6 дюймів. Показник максимальної потужності складає 210 Вт, а рівень чутливості цих колонок дорівнює 92 децибелам.
 2. GTO-6528. Номінальний показник потужності дорівнює 60 Вт, максимальна — 180 Вт, ця модель відноситься до коаксіальному типу.
 3. Stage 600C. Тут показники потужності ще менше, номінальна становить лише 50 Вт, а максимальна — близько 150 Вт. Акустика ставиться до компонентного типу, чутливість динаміків становить 90 децибел.
 4. CS763. Ці коаксіальні колонки також не можуть похвалитися високою потужністю, номінальна становить 45 Вт, у той час як максимальне значення варіюється в районі 135 Вт.
 5. GT7-4. Самі малопотужні пристрої. Номінальний параметр становить лише 30 Вт, а максимальний — 90 Вт. У цьому випадку чутливість динаміків дорівнює 90 децибелам.
 6. CS-762. Цей тип виробів відноситься до двосмуговим коаксіальним систем, розміри пристроїв складають 6 дюймів.
 7. GT7-96. Ці вироби дозволяють видавати більш високу потужність — номінальний показник становить близько 70 Вт, у той час як максимальний — 210 Вт. Коаксіальна акустика потужністю 94 децибела.
 8. GX-402. Незважаючи на невисоку потужність, складову всього 35 Вт, ці малогабаритні колонки дозволяють видавати досить якісний звук (автор відео — Tony Gusev).

Плюси і мінуси девайсів

Купуючи динаміки або автомобільний сабвуфер JBL CS1214T, JBL BassPro SL, необхідно враховувати не тільки технічні параметри, але й відгуки інших споживачів. Переваги і недоліки, описані нижче, базуються на відгуках покупців, вже перевірили товар.

Почнемо з переваг:

 1. JBL — це досить відомий виробник, зарекомендував себе з позитивної сторони. Як показує практика, відомі на весь світ бренди, такі як JBL, зазвичай не випускають низькоякісний товар.
 2. Гідне якість. Навіть якщо ви віддасте перевагу більш дешевої моделі, ви можете бути впевнені в тому, що акустика була виготовлена з дотриманням всіх стандартів.
 3. Колонки цієї фірми видають природний звук, яким не можуть похвалитися інші виробники. Це гідність особливо часто відзначають споживачі.
 4. В цілому якісне звучання. Навіть якщо ви будете використовувати динаміки з дешевою магнітолою, ви зможете по праву оцінити якість їх звучання. І тут навіть не залежить від конкретної моделі.

Тепер коротко про недоліки:

 1. Складність установки. Деякі користувачі відзначають, що при установці можуть виникнути труднощі, оскільки динаміки «не лягають рівно». Але тут, знову ж таки, все залежить від конкретної моделі авто і самої акустики.
 2. Мазкий корпус. При найменшому дотику до корпусу динаміків на ньому можуть залишитися відбитки пальців.
 3. Велику кількість підробок, що обумовлено популярністю виробника.

Ціна питання

Що стосується вартості, то в даному випадку все залежить від конкретного магазину, де купується акустика, а також моделі динаміки. Точні ціни ми назвати не можемо, але наведемо середню вартість деяких моделей.

Голосування

Оцініть акустичні динаміки JBL

Загрузка ...Загрузка ...  Завантаження ...

Відео «Докладний огляд акустичної системи моделі GTO 938»

На відео нижче представлений детальний огляд акустики JBL GTO 938 від користувача з описом основних особливостей і нюансів (автор ролика — Tony Gusev).


Коментарі та відгуки

 • Арсен

  Хороші колонки, причому я користувався як самими дешевими, так і більш дорогими. Звичайно ж, різниця є, але дуже незначна, динаміки в цілому грають гідно навіть з неоригінальним магнітолою.

 • ivan_87

  У мене Джибиэл з магнітолою Піонер варто, оригінальною, так грають взагалі жирно, я навіть не очікував, що так буде, коли купував.