Що робити, якщо не працює камера заднього виду Hyundai ix35?

Машини, що випускаються сьогодні, володіють безліччю різних пристроїв і девайсів, покликаних збільшити комфорт при управлінні автомобілем. Одним з таких пристроїв в автомобілях Hyundai є камера заднього виду ix35. Детальніше про те, що це за пристрій, для чого воно використовується і як зробити його установку, ви зможете дізнатися з цього матеріалу.

Опис штатної камери заднього виду Hyundai ix35

Автомобілі Hyundai Solaris, ix35 і багато інші моделі авто оснащуються камерами заднього виду. Цей гаджет являє собою пристрій, що дозволяє забезпечити правильну паркування транспортного засобу. По суті, це модернізована версія традиційного парктроника. Сама камера монтується в задній частині автомобіля, а зображення з неї виводиться на спеціальний монітор, встановлений в салоні, або на екран автомагнітоли, якщо вона дозволяє зчитувати відео.

Камера заднего вида для Hyundai
Камера заднього виду для Hyundai

Основні елементи такої системи:

 • безпосередньо камера, монтирующаяся зазвичай в області номерного знака;
 • модуль управління, який ставиться або в багажному відсіку, або в салоні авто;
 • в залежності від моделі, камера може бути доповнена сенсорними датчиками, які спрацьовують при наближенні автомобіля до перешкоди;
 • сам монітор, встановлений на центральній консолі авто.

Плюси і мінуси девайсів

Тепер коротко розглянемо переваги і недоліки девайсів.

Почнемо з переваг:

 1. Основна перевага — це допомога водієві при парковці. Завдяки правильно встановленим і налаштованому пристрою водій зможе побачити перешкоди, розташовані в «сліпій» зоні. А це, в свою чергу, дозволить убезпечити машину від можливого зіткнення.
 2. Відносна простота установки. Якщо ви вмієте тримати в руках слюсарні інструменти, то процес монтажу і підключення не повинен викликати у вас проблем.
 3. Можливість установки бездротового пристрою. Сьогодні у продажу є два типи гаджетів, які відрізняються між собою за способом установки — вони можуть бути дротяними і бездротовими. Встановлення бездротового девайса дозволить уникнути укладання проводів і, відповідно, необхідності демонтувати салонну обшивку.

Що стосується недоліків, то їх не так багато. По-перше, до недоліків можна віднести вартість девайсів — вона може бути не по кишені деяким автолюбителям. По-друге, не кожен автовласник зможе правильно налаштувати пристрій, щоб воно охоплювало як можна більший кут (автор відео — канал Колобок Колобків).

Інструкція по демонтажу та ремонту пристрою

Як у Solaris або будь-яку іншу модель встановити гаджет:

 1. від'єднайте акумулятор і відкрийте багажник. Вам необхідно демонтувати прокладку кришки багажного відсіку, для цього відкрутіть гайки.
 2. Далі, слід від'єднати плафон з підсвічуванням. У Solaris праві і ліві світильники однакові, тому монтаж об'єктиву може бути здійснено як зліва, так і справа. Як правило, камери оснащуються спеціальними діодами, тому якщо ви не хочете, щоб плафони світили різним кольором, у другому ліхтарі потрібно буде замінити лампу на диодную.
 3. Викрутіть плафон і встановіть в нього камеру. Якщо вона штатна і підходить для вашої моделі авто, то на ній потрібно буде просто натиснути на фіксатор — це дозволить закріпити об'єктив.
 4. Зробивши це, треба буде підключити живлення до підсвічування. Якщо ви не хочете врізатися в підсвітку, то кабель живлення потрібно буде підключити до непрацюючому джерела освітлення, після чого вставити в патрон. При такому підключенні підсвічування буде працювати при активації габаритного освітлення.
 5. Тепер вам потрібно буде прокласти кабель живлення до лампи заднього ходу, на автомобілях Solaris вона розташована з правого боку. У самому роз'ємі необхідно буде підключитися до зеленого проводу — це позитивний висновок, а також чорному — це негативний. На видеокабеле є ще й провід червоного кольору, то його потрібно підключити до плюса самої камери. Цей провід дуже важливий, оскільки з нього буде здійснюватися передача зображення на дисплей, який ви встановите в салоні.
 6. Далі, вам необхідно буде прокласти кабель відеосигналу в салон — в цьому немає нічого важкого, вам потрібно буде просто зняти оббивку і протягнути дріт через технологічні отвори.
 7. На центральній консолі встановлюється монітор (зазвичай у нього вже вбудований керуючий модуль), після чого до нього підключається кабель. При цьому сам дисплей також необхідно підключити до харчування. Коли всі елементи будуть підключені, проводиться діагностика працездатності пристрою.

Фотогалерея «Установка камери своїми руками»

Голосування

Ваше авто обладнане камерою заднього виду?

Загрузка ...Загрузка ...  Завантаження ...

Відео «Більш наочна інструкція з монтажу та підключення»

На відео нижче представлена більш наочна інструкція з підключення та встановлення гаджета в гаражних умовах (автор — Олексій Рогозін).


Коментарі та відгуки