Лого av-to.info

Майстер-клас по заміні автомагнітолі своїми руками

Часом власників автомобілів не влаштовує штатних Автомагнітола. Замініті ее зовсім нескладно. Поможет з ЦІМ стаття, в Якій опісується, як зняти магнітолу правильно, щоб Встановити новий Пристрій.

Інструкція зі зняття пристрою

Перед тім, як поміняти встановлений автомагнітолу на нову, нужно спочатку зняти старе Пристрій.

Демонтаж прибора с авто
Демонтаж приладнати з авто

для зняття та патенти пріготуваті Невеликий набір ІНСТРУМЕНТІВ и матеріалів:

 • набір ключів для автомагнітолі, Якими вона комплектується з заводу;
 • хрестоподібна и шестигранна викрутки;
 • канцелярській чем;
 • невелика коробка;
 • Пінцет для зняття облицювання;
 • изолента;
 • олівець.

Важліво грамотно війматі прилад, щоб не порушіті проводку (Автор відео - Кирило Збруенко).

Підготовка

Перед тім, як зняти магнітолу з машини, нужно Виконати підготовчі роботи:

 1. Перед початком робіт нужно заглушіті двигун и знеструміті автомобіль, від'єднавші мінусову клему від акумуляторної батареї.
 2. Віймаючі штекера від роз'ємів, які не Варто їх смікаті, щоб не зламаті. Всі дроту від гнізд в задній части слід від'єднуваті максимально акуратно.
 3. Если при демонтажі буде много проводів, слід пріготуваті ізоляційну стрічку и олівець, щоб потім розібратіся з проводкою. Провід та патенти ізолюваті и позначіті.
 4. Далі необходимо підготуваті ключі для магнітолі. КОЖЕН виробник застосовує для своих приладів пріховані від очей кріплення. Слід розібратіся, Який кріпільній материал вікорістовується, и підібраті відповідній інструмент. Зазвічай до штатної автомагнітолі ключі додаються.
 5. При демонтажі слід враховуваті, что деякі моделі ма ють санчата, Які допомагають вітягті прилад з посадкового місця.

Автомагнітолі відрізняються дизайном и кріпленнямі. Звичайно є два прямокутна и Чотири круглих кріплення.

Если є Штатні ключі, то демонтаж слід Виконувати з їх помощью.

Ключи для снятия
Ключі для зняття

Основний алгоритм Дій | || 235

Зняття магнітоли складається з наступних дій:

 1. Перед тім, як зняти автомагнітолу, та патенти, демонтуваті передню панель, яка захіщає внутрішні деталі від механічного пошкодження. Зніматі ее нужно акуратно, Щоб не пошкодіті и не подряпаті обшивку.
 2. На Наступний етапі необходимо вікрутіті гвинти, с помощью якіх кріпіться прилад до корпусу. Для цього Використовують хрестоподібну викрутки. Всі болтики и гвінтікі складаємо в приготовлену коробочку, Щоб не втратіті.
 3. Тепер Пристрій можна війняті з гнізда, де вона находится, потягнувші на собі. На Деяк авто демонтаж проходити без проблем, но зустрічаються моделі, на якіх вітягуваті прилад Важко.
 4. вийнять автомагнітолу з посадкового місця нужно відключіті всі роз'єми. Для цього тягнемо вгору стопоркі синього кольору, потім нужно натіснуті на звільнівся Пелюстки и можна відключаті Роз'єм з харчування. Антену просто віймаємо з гнізда.

После того, як удалось вітягнуті апарат, віконується або заміна магнітолі, або ее ремонт у разі, если вона НЕ працює. Если ви не знаєте, як розібраті Пристрій, краще довіріті ремонт фахівця. При впевненості в своих силах, нужно розібраті магнітолу, усунуті несправність и поставити ее назад.

Установка нового вироби віконується за Інструкцією, яка додається до него. Важліво пам'ятати, что если неправильно Встановити магнітолу в машині, вона буде погано звучать, а може і стати причиною короткого замикання або даже пожежі. || | 251 Тому підключати пристрій потрібно тільки за інструкцією.

Ві мінялі штатну автомагнітолу?

Опитування
Загрузка ... & nbsp; Завантаження ...

Відео «Процедура зняття автомагнітолі»

У цьом відео демонструється, як дістаті магнітолу, если немає штатних ключів (автор ролика - Yuri Gusev).