Як самому встановити підрульовий джойстик управління магнітолою: аудіофілам в допомогу

Джойстик управління магнітолою підрульовий – дуже корисний пристрій, який по можливості має бути в кожному автомобілі. В чому полягає його суть, а також як вибрати підходящу модель і встановити її – нижче.

Pioneer DEH-X5900BT

Призначення пульта на кермо

Пульт на кермо для автомагнітоли тому високо цінується, що водій під час їзди не відволікається від дороги. Тому ризик потрапити в аварію значно знижується. Тепер водієві не потрібно крутити головою на всі боки – кнопки управління магнітолою знаходяться на кермі. Таким чином можна швидко перемкнути пісню або інші опції, які включає в себе девайс.

Треба враховувати, що пульт дистанційного керування встановлюється на рульове колесо, а тому управління системою і різні команди надходять до девайсу по радіоканалу.

Параметри вибору

Вибирати з моделей різних автомагнітол – важке завдання. Особливо враховуючи те, що у кожної з них є як мінуси, так і плюси. Враховувати також потрібно ціну, адже ця «іграшка» коштує чимало грошей.
При купівлі девайса варто придивитися до цікавої моделі Varta V-DV05D. Враховуючи те, що стандарт магнітоли 1 DIN, вона дозволяє водія авто і пасажирів отримати насолоду від якісного звуку і зручного управління, адже пульт встановлюється на кермо. Варіант зручний тим, що відтворює всі популярні формати, в тому числі і диски, а також має аудіокодек AC3. Вихідна потужність даного пристрою 4х50 Вт.

Автомагнітола Pioneer DEH-1600UB має доступну ціну і стандарт 1 DIN. На відміну від попередньої моделі тут є можливість зчитувати інформацію з USB-носія, смартфона або плеєра, завдяки роз'ємам AUX/USB. У моделі монохромний екран, на який надходить інформація про композицію. Значним плюсом є те, що автомагнітола має оригінальні ефекти звуку, які перетворюють музику в єдине ціле DJ-сеті.

Pioneer DEH-1600UB

Враховуючи те, що дана модель має графічний еквалайзер, виставити потрібну якість звуку не складе праці. Ще одним плюсом є можливість підключити провідний пульт для автомагнітоли. Для цього є спеціальний роз'єм. Модель Pioneer DEH-Р3600МР дозволяє вмонтувати підрульовий перемикач магнітоли, що досить зручно, тому що виключає втрату універсального пульта ДО.

Alpine CDE-180R. Цей девайс, як і попередній, має стандарт 1 DIN. Підтримує функції підключення iPhone і iPad. Крім цього, має можливість відтворювати музичні композиції з дисків і інших носіїв. Варіант цієї магнітоли має, як і попередні, знімну панель, що вбереже девайс від зайвої уваги грабіжників. У комплекті є пульт на кермо для автомагнітоли (автор відео Avtozvuk.ua).

Автомагнітола JVC KD-R90BTEY має більш високу ціну, порівняно з попередніми моделями. Керувати цим девайсом дуже зручно, враховуючи ще той факт, що за безпечну їзду відповідає Bluetooth модуль, який дозволяє активувати функцію «їзда без рук». Даний варіант підтримує безліч популярних форматів, підтримку CD і MP3 дисків. Як і в попередніх гаджетах є підсилювач і графічний еквалайзер.

JVC KD-R90BT

Alpine CDE-W235BT має стандарт 2 DIN. Автомагнітола дорожче, ніж попередні моделі. Вона має 2-стройчный дисплей, кілька варіантів підсвічування кнопок, яку можна настроїти відповідно з приладовою панеллю. Підключення до девайсу здійснюється через USB, а також через аудіовихід, через який можна підключити MP3-плеєр, iPad і смартфон. В системі знаходиться цифровий радіотюнер з можливістю автопошуку станцій, і 3-х смугової еквалайзер. В комплекті для автомагнітоли знаходиться універсальний пульт на кермо.

Phantom DV-100 – хороший варіант. Гаджет отримав стандарт 2 DIN, має середню ціну, а також гарну систему навігації. Девайс в змозі підтримувати різні музичні та відео формати, в тому числі і JPEG, а також програвати CD, DVD і MP3 диски. Підтримує різні колірні формати, а також формати FM, SW і RDS. Крім іншого, дана магнітола йде на операційній системі Windows.
Всі перераховані вище варіанти можуть бути встановлені власноруч на свій автомобіль.

Інструкція по установці джойстика на кермо своїми руками

  1. Зняти кожух рульового колеса.
  2. Зробити за выштамповке на внутрішній стороні рульової колонки невеликий отвір для того, щоб встановити джойстик.
  3. Тепер потрібно підготувати проводку від роз'єму головного пристрою до джойстика.
  4. Роз'єм примотати ізолюючою стрічкою до контактів поруч з місцем монтажу деталі.
  5. Перекинути провід через отвір і зібрати конструкцію кожуха колонки керма.
  6. Джойстик встає на своє місце і фіксується засувками.
Установка підрульового джойстика

Зрозуміло, після підключення потрібно налаштувати гаджет. Це нескладне дію, і воно описано в інструкції, яка йде в комплекті з покупкою.

Ціна питання

Фотографії, які показують нижче різні види магнітол, також дадуть уявлення про ціну девайса.

Голосування

Як ви вважаєте, чи потрібно встановлювати підрульовий перемикач магнітоли?

Загрузка ...Загрузка ...  Завантаження ...

Відео «Огляд універсального пульта

Більше цікавої інформації можна дізнатися у ролику від каналу Shopping Online.


Коментарі та відгуки