Лого av-to.info
Відео та медіа пристрої | || 185

Как самому установить подрулевой джойстик управления магнитолой: аудиофилам в помощь

джойстик управління магнітолою підрульовий - вельми корисний пристрій , яке в міру можливості повинно бути в кожному автомобілі. У чому полягає його суть, а також як вибрати відповідну модель і встановити її - нижче.

Pioneer DEH-X5900BT

Призначення пульта на кермо

Пульт на руль для автомагнітоли тому високо цінується, що водій під час їзди не відволікається від дороги. Тому ризик потрапити в аварію значно знижується. Тепер водієві не потрібно крутити головою на всі боки - кнопки управління магнітолою знаходяться на кермі. Таким чином можна швидко перемкнути пісню або інші опції, які включає в себе девайс.

Потрібно враховувати, що пульт дистанційного керування встановлюється на рульове колесо, а тому управління системою і різні команди надходять до девайсу по радіоканалу. || | 213

Параметры выбора

Вибирати з моделей різних автомагнітол - та ще задача. Особливо з огляду на те, що у кожної з них є як мінуси, так і плюси. Враховувати також потрібно ціну, адже ця «іграшка» коштує чимало грошей.
При покупці девайса варто придивитися до цікавої моделі Varta V-DV05D. З огляду на те, що стандарт магнітоли 1 DIN, вона дозволяє водія авто і пасажирів отримати насолоду від якісного звуку і зручного управління, адже пульт встановлюється на кермо. Варіант зручний тим, що відтворює всі популярні формати, в тому числі і диски, а також має аудіокодек AC3. Вихідна потужність даного пристрою 4х50 Вт.

Автомагнитола Pioneer DEH-1600UB має доступну ціну і стандарт 1 DIN. На відміну від попередньої моделі, тут є можливість зчитувати інформацію з USB-носія, смартфона або плеєра, завдяки роз'ємів AUX / USB. У моделі монохромний екран, на який надходить інформація про композицію. Значним плюсом є те, що автомагнітола має оригінальні ефекти звуку, які перетворюють музику в єдине ціле в DJ-сеті.

Pioneer DEH-1600UB

З огляду на те, що дана модель має графічний еквалайзер , виставити потрібну якість звуку не складе труднощів. Ще одним плюсом є можливість підключити провідний пульт для автомагнітоли. Для цього є спеціальний роз'єм. Модель Pioneer DEH-Р3600МР дозволяє вмонтувати подрулевой перемикач магнітоли, що досить зручно, тому що виключає втрату універсального пульта ДО.

Alpine CDE-180R. Цей девайс, як і попередній, має стандарт 1 DIN. Підтримує функції підключення iPhone і iPad. Крім цього, має можливість відтворювати музичні композиції з дисків та інших носіїв. Варіант цієї магнітоли має, як і попередні, знімну панель, що вбереже девайс від зайвої уваги грабіжників. У комплекті є пульт на кермо для автомагнітоли (автор відео Avtozvuk.ua).

Автомагнитола JVC KD-R90BTEY має більш високу ціну, в порівнянні з попередніми моделями. Керувати цим девайсом дуже зручно, враховуючи ще той факт, що за безпечну їзду відповідає Bluetooth модуль, який дозволяє активувати функцію «їзда без рук». Даний варіант підтримує безліч популярних форматів, підтримку CD і MP3 дисків. Як і в попередніх гаджетах є підсилювач і графічний еквалайзер.

JVC KD-R90BT

Alpine CDE-W235BT має стандарт 2 DIN. Автомагнітола дорожче, ніж попередні моделі. Вона має 2-стройчний дисплей, кілька варіантів підсвічування кнопок, яку можна налаштувати відповідно до панеллю приладів. Підключення до девайсу здійснюється за допомогою USB, а також через аудіовихід, через який можна підключити MP3-плеєр, iPad і смартфон. В системі знаходиться цифровий радіотюнер з можливістю автопоиска станцій, і 3-х смугової еквалайзер. У комплекті для автомагнітоли знаходиться універсальний пульт на кермо.

Phantom DV-100 - хороший варіант. Гаджет отримав стандарт 2 DIN, має середню ціну, а також хорошу систему навігації. Девайс в змозі підтримувати різні музичні та відео формати, в тому числі і формат JPEG, а також програвати CD, DVD і MP3 диски. Підтримує різні колірні формати, а також формати FM, SW і RDS. Крім іншого, дана магнітола йде на операційній системі Windows.
Всі перераховані вище варіанти можуть бути встановлені власноруч на свій автомобіль.

Інструкція по установці джойстика на кермо своїми руками

  1. Снять кожух рулевого колеса.
  2. Зробити по виштамповку на внутрішній стороні рульової колонки невеликий отвір для того, щоб встановити джойстик.
  3. Тепер потрібно підготувати проводку від роз'єму головного пристрою до джойстика. | || 229
  4. Разъем примотать изолирующей лентой к контактам рядом с местом монтажа детали.
  5. Перекинути дроти через отвір і зібрати конструкцію кожуха колонки керма.
  6. Джойстик встає на своє місце і фіксується засувками.
Установка підрульового джойстика

Зрозуміло, після підключення потрібно налаштувати гаджет. Це нескладне дію, і воно описується в інструкції, яка йде в комплекті з покупкою.

Ціна питання

Фотографії, які показують нижче різні види магнітол, також дадуть уявлення про ціну девайса. | || 237

Голосування

Як ви вважаєте, чи потрібно встановлювати подрулевой перемикач магнітоли?

Загрузка ...Загрузка ... Завантаження ...

Відео «Огляд універсального пульта»

Більше цікавої інформації можна дізнатися в ролику від каналу Shopping Online.