Автомагнітоли Clarion, вироблені в Країні висхідного сонця: чого чекати?

Якщо раніше магнітола Clarion користувалася особливою популярністю як за кордоном, так і у нас на батьківщині, зараз все кардинально змінилося. Багато автомобілісти – аматори музики – незадоволені сучасним звучанням техніки, багато кажуть, що унікальність і особливий шарм автомагнітоли пропали. Дізнатися чи так це, можна нижче в статті.

Автомагнитола Clarion для автомобиля
Автомагнітола Clarion для автомобіля

Характеристика автомагнітол Clarion

Докладно про компанії та параметри пристроїв від Clarion ми поговоримо нижче.

Відомості про компанії

Японська компанія, яка випускає атомагнитолы, вирішила назвати своє творіння ім'ям музичного інструменту. Можливо, це була спроба напророкувати добру славу продукції техніці, і зв'язати магнітолу з світом духовий класичної музики.

Пристрої даної фірми займають досить високі рейтинги серед світу магнітол. Мабуть, тому, що ця компанія почала роботу досить давно, коли магнітоли і автомобільна техніка виходила на ринок. З тих пір компанія стала досить популярною і розширила межі.

Метою компанії є такі критерії:

 1. Подальший розвиток музичної техніки для автомобіля.
 2. Поліпшення якості звуку, а також його адаптація до несприятливої середовищі.
 3. Різні девайси для зручного і безпечного для життя водія і пасажирів, водіння.
Автомагнитола Clarion
Автомагнітола Clarion

Розроблені спеціальні системи, які полегшують розмова по телефону, не відволікаючись від водіння. Є також пульти дистанційного керування, що дозволяють управляти всієї музичної локацією в салоні автомобіля.

Зовнішній вигляд, комплектація та характеристики

Зовнішні дані автомагнітоли і в цілому її характеристики і можливості ми розглянемо на прикладі NX505E. Ця модель належить до ряду 2016 року, і включає в себе програвач DVD, MP3, CD і iPod.

У моделі такі характеристики:

 • розмір дисплея 6,2 дюйма, а співвідношення сторін 16:9;
 • енергоспоживання має такі значення: 4 A 1 Вт;
 • опір котушки динаміка варіюється від 4 до 8 Омов.

Модельний ряд

Лінійка магнітол компанії «Clarion» величезна і різноманітна. Кожен варіант має свої власні відмінні можливості та характеристики. Існують універсальні магнітоли , які можна встановити практично в будь-який автомобіль, а також спеціально випущені для якоїсь певної моделі машини. Це відбувається тому, що спеціальні магнітоли для певного автомобіля будуть функціонувати з іншими пристроями в салоні, а сумісність техніки один з одним дуже важлива.

Музыкальная система для машины
Музична система для машини

Плюси і мінуси девайсів

Плюсів у автомагнітоли безліч:

 • гарна якість звуку;
 • приємний оку дизайн пристрою;
 • доступна ціна.

Якщо говорити про мінуси, їх не так багато і всі вони є індивідуальними. Деяким водіям здається, що кнопки незручні або слабка підсвічування. Щоб вирішити, чи підходить пристрій, можна подивитися відеоогляд від автора Alois Xanavi.

Посібник з експлуатації і встановлення

 1. Відключити клеми магнітоли від батареї. Це робиться для того, щоб в процесі підключення не виникло замикання. До ромі цього потрібно пам'ятати, що цей пристрій працює при напрузі 12В – тобто встановлювати магнітолу доцільніше всього в легковий автомобіль.
 2. Разом з пристроєм продається спеціальна підпора. Перед тим як автомагнітолу підключати, потрібно встановити цю підпору на приладовій панелі. Тут же можна почати прикріплювати блок живлення автомагнітоли . Робиться це за допомогою гвинтів або шурупів, які входять до складу покупки.
 3. Далі потрібно підключити всі дроти в потрібній послідовності. Роз'єм пристрою ISO, тому справа не буде складним. Підключати контакти потрібно залежно від того, яка на машині встановлена модель автомагнітоли Clarion.
Музыкальная техника для машины
Музична техніка для машини

Ціна питання

Нижче можна розглянути зовнішній вигляд автомагнітол, а також дізнатися ціну. Як було сказано вище, характеристика, у тому числі й підключення, може трохи відрізнятися один від одного. Ціни варіюються, починаючи від 2000 рублів і закінчуючи 70 000.

Відео «Як підключити магнітолу»

Про те, як підключити універсальну магнітолу в свій автомобіль, можна дізнатися від автора відео — Pavel Cherepnin. Дані рекомендації можна буде застосувати для своєї музичної системи.

Голосування

Влаштовує вас робота магнітоли Clarion?

Загрузка ...Загрузка ...  Завантаження ...

Коментарі та відгуки