Лого av-to.info
Електропакет

Як правильно і швидко поміняти двірники своїми руками?

Заміна щіток склоочисника - це таке питання, який рано чи пізно виникне перед кожним водієм. Про те, як зняти щітки склоочисника, як їх замінити і попередити поломку - нижче в статті.

в яких випадках щітки потребують заміни?

Всі знають, що таке «двірники», - це спеціальне пристосування у вигляді важеля і щітки, для очищення вітрового, а іноді і заднього скла. Вони можуть бути каркасними і безкаркасними. У першому варіанті це рухливі деталі, які утримують на вітровому вікні очищувальну поверхню.

Механизм для очистки стекла
Механізм для очищення скла

На жаль, цей вид досить ніжний, тому що беззахисний перед снігом і дощем, який в результаті перетворюється на лід і пошкоджує каркасну поверхню. До того ж деталь для очищення нещільно прилягає до поверхні, а тому недостатньо добре очищає.

Другий варіант зручніше, тому що замість «коромисла» безкаркасні мають пружину, яка чинить тиск і притискає деталь до вітрового скла. Так як вони виготовляються з гуми, вони швидко зношуються. Тому час - це одна з причин того, чому виникає необхідність у демонтажі. Ознакою виходу з ладу є розлучення на вітровому або задньому вікні. Це означає, що двірники не виконують свої функції.

Звичайно, демонтаж самих очищувальних пристроїв - це лише крихітна частина роботи. Адже склоочисники - це великий механізм, що складається з різних деталей. Але вони, звичайно, піддаються демонтажу досить часто, тому що це витратний матеріал. Про те, як поміняти щітки склоочисника, можна дізнатися нижче.

Фотогалерея «Покрокова інструкція по заміні»

На фото нижче продемонстрована поетапна схема дій для заміни деталей для склоочисника.

Інструкція по зняттю і заміні двірників

Заменить израсходованный материал очень легко, и сделать это можно своими руками. Единственное, что важно сделать – это купить новую деталь, по размеру старой. Ведь зачастую дворники по длине отличаются друг от друга и это тоже важно учитывать.

Демонтаж відбувається поетапно:

  1. Важіль ставиться вертикально і відсторонюється від лобового скла. Його важливо обережно утримувати, щоб не травмувати. Якщо він вискочить, може пошкодити скло.
  2. Тепер необхідно відкрити заглушку власника і потягнути щітку вниз, при цьому міцно утримуючи держатель.
  3. Після цього потрібно взяти заздалегідь припасений деталь, надіти її на спицю і закрити заглушку. Тепер потягнути її вниз, вирівнюючи. Таким чином, операція завершена і можна приступити до іншого очищувачу вікна. Він знімається так само (автор відео - TheBrandConnect).

Особливості заміни задніх двірників

Є деякі моделі машин, на які також не буде зайвим встановити задні очисники скла. Схема монтажу на задніх вікнах достатнього відрізняється від установки очищувача стекол на передні вікна. У випадку з установкою задніх двірників не можна сказати, як поміняти двірники, тому що всі машини різні і підхід до них індивідуальний. Як приклад можна взяти звичайний універсал Лада Калина.

  1. На двірнику знаходиться гайка кріплення, а над нею захисний елемент. Цей металевий ковпачок необхідно підняти вгору.
  2. Потім взяти ключ на 10 і обережно, щоб не упустити шайбу під нею, відкрутити гайку. Тепер трохи повернути прилад і обережно потягнути на себе. Він зіскочить без проблем. Після цього можна знімати механізм для очищення вікон.
  3. Тепер на демонтованому пристрої потрібно потягнути за деталь і викруткою послабити фіксатор, який утримує деталь на важелі. Замінити її можна точно так само як замінюються передні склоочисники. При покупці щіток потрібно звертати увагу на вигин щітки, адже навіть він впливає на якість очищення.
Разновидности конструкции
Різновиди конструкції

Висновок

Роблячи висновок з усього вищесказаного, можна відзначити легкість заміни як на передніх вікнах, так і на задніх. Різниця лише в тому, що задні скла індивідуальні і до них потрібен свій підхід. Розібратися в цій ситуації не буде складно, якщо орієнтуватися на освітлені вище поради по зняттю і заміні.

Останнє, що потрібно сказати: за механізмами потрібно ретельно доглядати, щоб забезпечити їм «довге життя». Дуже вразливими на двірників є шарніри. Їх потрібно періодично очищати від пилу і всіляких забруднень і змащувати, щоб прилад добре знімав зі скла бруд. Тоді проблема як замінити щітки склоочисника відпаде сама собою.

Механизм для очистки окон
Механізм для очищення вікон

Відео «Заміна заднього очищувача вікна Toyota Rav4»

Завдяки цьому відео від автора Aleksandr Belyaev можна дізнатися, як проводиться заміна щітки заднього склоочисника.

Голосування

Ви замінювали щітки на задніх стеклах?

Загрузка ...Загрузка ... Загрузка ...